Přívlač a dravci

sus1 - Profil | Út 27.4.2010 22:24:44

pepa-č >> No tak pokud je to pro tebe sranda a váhodnější??proč ne.:-))

    pepa-č - Profil | Út 27.4.2010 22:19:26

    Prrrd trrrh!
    kolik je u nás rybářů? A kolik v Polsku?
    Kolik wobů prodá polský kšeft a kolik český? Na nájem a plat si musí vydělat přibližně stejně - ale ten český musí realizovat "stejný" zisk na malém množství, tudíž cena musí nahoru.
    (A můžeme si za to i sami, tím, že si všechno dovážíme - já už i karabinky. Tady kupuju jen červy :-) )

      sus1 - Profil | Út 27.4.2010 22:08:36

      Flip >> Jak řikáš,zatim je čas,ale stejně mě to nemine.:-)

        Flip - Profil | Út 27.4.2010 22:06:00

        sus1 >>Procházka z Rsp-fishing si Draky vozí sám od Dragonů a tak se snadno dostává na ceny z Polska a někde i podleze.
        Robinsoni mají svoje dealery pro Česko a ti potřebují taky vydělávat.:-(

          Topoľčanec - Profil | Út 27.4.2010 22:04:08

          Nemenované poľské woblere Kenart :-) na Slovensku stoja 4,50 EUR v Krakove v obchode som ich kúpil v prepošte za 1,95 EUR a čo musia stáť u výrobcu ? Podla mňa 1 Eur.

            sus1 - Profil | Út 27.4.2010 22:02:17

            Flip >> Já vim, je to děsný.To je z navijákama to samé.Kdo bydlí nahoře u hranic,tak tomu se to vyplatí tam zajet.
            tučnák občas něco pošle na ukázku ( ceny ).

              Flip - Profil | Út 27.4.2010 22:00:12

              sus1 >> V Polsku vyjde na dvě třetiny ceny toho zlodějského kšeftu co si uvedl.

                Scanix - Profil | Út 27.4.2010 21:56:35

                pepa-č >> sleva jen ukazuje, o kolik je cena te kazde veci predimenzovana a kolik clovek vlastne preplaci :) Navic dotycny obchodnik po sleve povetsnou neprodelava, jen nevydela tolik :))

                  sus1 - Profil | Út 27.4.2010 21:56:24

                  Flip >> Jj,zatim nechvátam.Menší gramáž mám.:-)

                    Flip - Profil | Út 27.4.2010 21:55:31

                    pepa-č >> No ještě jsem nezažil u Draků takový rozdíl u poměrně nových prutů.

                      Flip - Profil | Út 27.4.2010 21:54:27

                      sus1 >> do sezony pořád času dost.Na P vody stačí zatím něco jemnějšího.

                        pepa-č - Profil | Út 27.4.2010 21:53:50

                        Flip >> proč? Dragon nedělá slevy? Procházka nemá 50procentní výprodeje? Sleva neříká o kvalitě produktu nic. Slevu v řádech statisíců, najdeš i na Mercedesy.

                          sus1 - Profil | Út 27.4.2010 21:53:40

                          afjee >> Jo, jo ,na tenhle odkaz jsem také koukal.:-)

                          A spokojenost s proutkem?

                            sus1 - Profil | Út 27.4.2010 21:52:59

                            Flip >> To bohužel nikoho neznam.

                              Flip - Profil | Út 27.4.2010 21:52:03

                              afjee >> položme si otázku za kolik nakoupili:-)))Normální rabat je okolo 30 procent.

                                afjee - Profil | Út 27.4.2010 21:50:56

                                Flip >> Je to razantní no ..

                                  Flip - Profil | Út 27.4.2010 21:49:38

                                  afjee >> ajajaj to není dobré,když s tím takhle kšeftujou-ta vůle v zisku je podezřelá.

                                    afjee - Profil | Út 27.4.2010 21:47:27

                                    sus1 >> Tam ten Robinson mají nějaký drahý ... Tady je to lepší ... http://www.splavek.cz/zbozi/134-prut-robinson-ligh​t-spin-8-20-g.html

                                    Jinak já mám ten Cortez Perch

                                      Flip - Profil | Út 27.4.2010 21:47:19

                                      sus1 >> chtělo by to teda sehnat někoho,kdo to má a komu hlavně budeš věřit-víš ono dost lidí nerado přizná,že koupilo nějakou srágoru.Ale za 2500 vočí už by to mělo mít jistou úroveň.

                                        sus1 - Profil | Út 27.4.2010 21:45:35

                                        Flip >> No právě, až venku.Noo,uvidim.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda