Přívlač a dravci

Flip - Profil | Út 27.4.2010 21:44:37

sus1 >> no na pultě se sice trošku pozná,ale jak říkáš teprve v akci se kláda obnaží:-)-vzhledově vypadá slušně.

    sus1 - Profil | Út 27.4.2010 21:43:29

    Flip >> Já ho měl v ruce jen v obchodě a to je prd.Ale jinak se mě vcelku líbí.:-)

      Flip - Profil | Út 27.4.2010 21:42:16

      sus1 >> bohužel neznám,ale je to v cenové relaci a parametrů Dragona Horneta ,takže bych to musel porovnat.Ten Hornet už pár lidí má a nenadávaj-spíš chválej.Ale chtělo by to vohmátnout.

        sus1 - Profil | Út 27.4.2010 21:30:30

          Flip - Profil | Út 27.4.2010 21:25:18

          sus1 >> No já vlastně taky,ale prodlouženou tenisovou:-)))

            sus1 - Profil | Út 27.4.2010 21:20:31

            Flip >> No tak to sem natom zatim ještě dobře,:-)))ve vodě mam ,,raketu",


            zatim.:-)))

              Flip - Profil | Út 27.4.2010 21:17:58

              sus1 >> i když brodím,tak sebou tahám podběrák s třičtvrtě metrovou stopkou-jinak bych se asi rakeťákem přes to panděro pod fišku netrefil:-)))

                sus1 - Profil | Út 27.4.2010 20:58:39

                Flip >> A je fakt príma.:-)))

                  Flip - Profil | Út 27.4.2010 18:49:25

                  sus1 >> taky mám:-)))

                    sus1 - Profil | Út 27.4.2010 18:35:29

                    Flip >> Od loni sem pořídil 3 metrovku.:-))

                      Denny - Profil | Út 27.4.2010 18:18:31

                      Zajda >> no to mas pravdu,ale i tak jsem pro jistotu vyhodil treti radu sedacek,nejak se tam nehodila :-)

                        Zajda - Profil | Út 27.4.2010 18:05:16

                        Denny >> Ty zase jistě nejezdíš na ryby krátkou Fábkou..:-)

                          Denny - Profil | Út 27.4.2010 17:45:04

                          To se vam to prepravuje,kdyz nemate jednodily :-)

                            Flip - Profil | Út 27.4.2010 17:16:07

                            pokud má někdo větší přední airbag je podběrák s dlouhou tyčí absolutní nutnost!

                              BuBu99 - Profil | Út 27.4.2010 16:11:55

                              Worm >> ten měl 80 plus měl jsem tam pletenku bez lanka frajeřil jsem bez podběraku a cvaknul mi to pes jeden:-))

                                Worm - Profil | Út 27.4.2010 16:07:36

                                BuBu99 >> No právě...

                                  BuBu99 - Profil | Út 27.4.2010 15:48:01

                                  Worm >> ja většinou nepoužívam ani malej sice ho nosim ale už jsem takhle přišel o pěkneho candata bez podběraku a cvak a byl v perdeli:-))

                                    Worm - Profil | Út 27.4.2010 15:45:10

                                    BuBu99 >> Já si ho většinou neberu vůbec,jen když vím,že jdu někam,kde nejsem bez něj schopnej vylovit bezpečně rybu..

                                      BuBu99 - Profil | Út 27.4.2010 15:22:14

                                      Worm >> to ja taky neboj nejsi sam většinou teda beru jen raketak ale když je vysokej břeh taky to tak dělam

                                        Worm - Profil | Út 27.4.2010 15:16:30

                                        rybomil >> Klidně mě polituj,ale já ho prostě občas,pokud jedu na revír se špatným přístupem,prostě potřebuju.
                                        Na vláčku jsem se dal za stejných důvodů,ale chápu taky,že někdy chce někdo hodit všechno do jednoho pytle a nosit to v něm.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda