Přívlač a dravci

NPV - Profil | Út 27.4.2010 15:16:23

rybomil >> no tuhle jsem viděl jednoho maníka, mě docela povědomého, kterej s sebou tahal podběrák s rukojetí dlouhou cca 2,5 metru, možná i delší. Na tu dálku jsem to nedokázal přesně odhadnout. Původně jsem si myslel, že jde lovit nítěnky do akvárka, ale byl tam vláčet. :-)

    Nrybomil - Profil | Út 27.4.2010 15:09:30

    Worm >> Tě lituju. Na vláčku jako prvotní jsem se dal, abych vrazil pár nástrah do kapes vesty a netahal ty kila kýblů, futra, řízkovnice aj. zbytečností ! I podběrák mi je v 99,5% případů úplně na Hou No.

      NWorm - Profil | Út 27.4.2010 15:08:51

      anakonda >> Pokud obcházím třeba tři písáky,tak chodím většinou po cestách :o)

        NBuBu99 - Profil | Út 27.4.2010 15:08:26

        Worm >> radši se koukni jak nasadil cenu ryb kvuli tomu pojebanemeu zakonu o pytlactvi je to směšný teda spíš smutný
        http://www.mrk.cz/bleskovky.php?id=14187

          Nanakonda - Profil | Út 27.4.2010 15:06:51

          Worm >> To není rybařina,ale neskutečná dřina.Jak se s tím vším prodíráš roštím a rákosím?

            NBuBu99 - Profil | Út 27.4.2010 15:02:38

            Worm >> v něčem ma pravdu ale ja to taky taham sebou ale pruty nosim jen navolno je pravda že jsem to letos zredukoval všechny nastrahy do menši brašny a je tam plno věcí na ktere se dostane malokdy řada ale co když to nejde ze zoufalství skoušim všechno možne dřív jsem měl 3 rotačky v kapsa a tahal jsem:-)))) to vím že si nechtěl slyšet ale nestyd se za svoji orientaci :-))) přiznej to veřejně:-)

              NWorm - Profil | Út 27.4.2010 14:58:12

              BuBu99 >> Ale prd,to jsem slyšet nechtěl :o))

              Já mu v podstatě rozumím,jen vysvětluju,že né vždycky jde člověk vláčet jen tak nalehko a to je pak výhodnější,dát to všechno do futrálu,než honit trojháky po kapsách vesty...

                NBuBu99 - Profil | Út 27.4.2010 14:55:37

                Worm >> ty už jsi asi víc vláčkař než plavačkař:-)))aspon podle mě:-)

                  NWorm - Profil | Út 27.4.2010 14:46:57

                  anakonda >> Pokud jdu na revír,kde mám metr a půl k vodě,podběrák potřebuju a velikej je proto,protože čekám pokaždé velikou rybu,podložka je na většině soukromých revírech povinná a i na svazovkách se ti může stát,že budeš muset s rybou manipulovat jinde,než tam,kde je dost trávy,ale je fakt,že jsem jí nikdy snad nepoužil.
                  Zamyslel jsem se zhluboka a to všechno beru do ruky,kdykoliv přecházím jinam.Pokud jdu alespoň se dvouma prutama,mám krabici s wobama,gumama a menšíma gumama,to do kapes nedám.
                  Když už jdu nalehko,beru jeden prut,pár věcí do vesty,batoh na záda a malou krabici za lacl broďáků.
                  Ale třeba vláčce vůbec nerozumím,přeci jen jsem víc plavačkář,než vláčkař.

                    Nanakonda - Profil | Út 27.4.2010 14:29:51

                    Worm >> Na co nosíš na vláčku velký podběrák a podložku?Oblečení máš snad na sobě.A krabice potřebuješ na co?Svačinu si dej do kapsy nebo do malého baťůžku.Předesílám,vše co máš po kapsách je lepší,než když Tě to otravuje na zádech.Podívej se malinko do minulosti a zamysli se nad tím,kolikrát jsi vzal na vláčce podběrák,podložku,krabice a ostatní do ruky.To cos nevzal na vláčce do ruky prostě nech doma a uvidíš,že najednou bude futrál i baťoh prázdný.

                      NWorm - Profil | Út 27.4.2010 14:24:31

                      anakonda >> Pepa nemá pravdu skoro nikdy :o)))

                      Já vozím vláčkový pruty většinou v ruce,ale pokud sebou ještě nesu velký podběrák,podložku,svačinu,oblečení,spoustu drobností a sem tam nějakou krabici,je pro mě na přenášení ten futrál,co normálně používám na matchky a feedery,prostě lepší.....

                        Nanakonda - Profil | Út 27.4.2010 14:15:50

                        Worm >> Pepa má v tomto naprostou pravdu.Pouzdro na přívlačový prut je k ničemu,pouze Ti u vody překáží.jestliže převážíš přívlačák někam do zahraničí a máš auto plné krámů,pak dej prut do trubky.Jestliže jedeš na jeden den a máš v autě trochu místa, dej mezi horní a dolní díl prutu gumové distanční vzpěrky a svaž horní a dolní díl prutu neoprenovými pásky.Přes naviják přehoď jen látkový sáček,který se k navijáku dodává a jestliže nemáš sáček tak navleč na naviják starou čistou ponožku,nejlépe silnější.Pár nástrah,lanka a karabinky do kapsy a jdeš.Auto zůstává prázdné a neláká zloděje.Nic Ti nepřekáží.Celý futrál váží totiž víc než prut s navijákem dohromady a zabere i více místa.Mám futrály na všechny pruty,ale na přívlač jezdím zásadně takto.Jen na dlouhé zahraniční výpravy,např.Ebro dávám pruty do trubky a do rakve na auto.Jetliže je prut delší a nevejde se do kufru,opři ho o sedačku a přehoď přes něj bezpečnostní pás aby nepadal.

                          NOrion24 - Profil | Út 27.4.2010 13:52:15

                          Worm >> tak ja mam taky 145....verziu...a teraz na sadu tych mensich kratsich prutov zhanam nečo mensie :-)

                            NWorm - Profil | Út 27.4.2010 13:21:12

                            Orion24 >> Však jo,taky někdy ten futrál tahám.... akorát 140cm :O)

                              Nsmradzjzd - Profil | Út 27.4.2010 13:17:39

                              pepa-č >> vyser se i na fusak, stejně nic neochrání.

                                NOrion24 - Profil | Út 27.4.2010 13:11:48

                                Zajda >> tak napriklad pretek, alebo lov na nadrzi, kde je auto na dohlad....su situacie kde sa to da...., a kufra aj tak oci nevidia a co nevidia to srdce neboli....:-)

                                  NZajda - Profil | Út 27.4.2010 13:08:44

                                  Orion24 >> No nechávat někde něco v autě je objednávka na to, aby jsi se s tím velmi rychle rozloučil...Pokud ovšem auto netaháč za sebou jako kačera..:-)

                                    NOrion24 - Profil | Út 27.4.2010 13:06:17

                                    Zajda >> :-)

                                      Npepa-č - Profil | Út 27.4.2010 13:06:02

                                      Noste si co chcete, platnážníci. Třeba lodní kufry!

                                        NOrion24 - Profil | Út 27.4.2010 13:05:59

                                        Worm >> tak, tak...iny na gumy, iny na voby.....samozrejme su vychádzky ked idem s jednym....ale v pudre v aute je to viac chránene a vyberiem to co práve potrebujem, nemusim prestkovat furt silony cez ocka....casu malo tak skoda mrhat nim plus predsa v puzdre je to viac chránene ako v tom platenom obale.....

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda