Přívlač a dravci

Npepa-č - Profil | Út 27.4.2010 13:05:21

Worm >> tak dva, tři...až X fusaků. Pouzdro je pro bobkaře, howgh! :-)

    Npepa-č - Profil | Út 27.4.2010 13:04:27

    Zajda >> tak rouru.

      NZajda - Profil | Út 27.4.2010 13:03:42

      pepa-č >> A co když to chce na transport, třeba na závody? Včil mudruj..:-)

        NWorm - Profil | Út 27.4.2010 13:03:32

        pepa-č >> A co když tahá těch prutů víc,jako mnozí z nás? :O)

          Npepa-č - Profil | Út 27.4.2010 13:01:20

          Orion24 >> pouzdro nosí bobkaři. Co pak u řeky budeš s pouzderm dělat? tahat ho na zádech, poponášet? fuj. Na pouzdro se vy... nos prut v plátěnem fusaku, po složení prutu u vody zmuchlej fusak do kapsy, či do batohu a chytej.

            NOrion24 - Profil | Út 27.4.2010 12:41:13

            Viem ze take otazky moc nikto nema rad....ale fakt som pani dlho hladal :-( a nic

              NOrion24 - Profil | Út 27.4.2010 12:27:51

              Problem je ze tie 100 puzdra su vecsinou na teleskopy-univerzal, a big navijky kaprarske k tomu.....chcem puzdro kde to bude ako v tom prikladnom, teda speci privlacove nech tam vsetko nehega.....nepotrebujem v tomu trepat stojan vidlicky a kadejaku haved

                NOG - Profil | Út 27.4.2010 12:19:02

                  NOrion24 - Profil | Út 27.4.2010 12:09:36

                  Help Helppppp
                  chalani hladam puzdro na privlacove palice o dlžke cca 100cm, dvoj trojkomorove.....
                  Niečo ako toto, ale kratšie.....
                  http://www.rsp-fishing.cz/batohy-tasky-pouzdra/pou​​​zdro-na-pruty-team-dragon-trikomorove
                  Neviete o niečom????????

                    Ngrizlik - Profil | Út 27.4.2010 7:24:53

                    Topaga >> bohužel ten prutjsem už prodal:-(

                      Npepa-č - Profil | Ne 25.4.2010 22:26:28

                      vitík - 25.4.2010 22:25:37 >> od toho je bazar

                        NTopaga - Profil | Ne 25.4.2010 19:32:12

                        Zdravím specimeni, nemáte prosím někdo prut SHIMANO BM AX SPIN 300 XH3 na těžkou vláčku? Jde mně jen, zda to není guma jako třeba BM feeder medium. Chtěl jsem ho jako vláčák na sumíky na Moravu, ale také sem tam na položenou s odhozem nějakých 70g na 70-80m. Díky za zkušenost. http://www.rybarsky-katalog.cz/privlac/prut-shiman​o-bm-ax-spin-300-xh3/sr-1-sc-23-si-815/default.aspx

                          NSvatik - Profil | Ne 25.4.2010 16:52:23

                          Denny >> ok, když za to tahám tak jako ten suk drží

                            Npepa-č - Profil | Ne 25.4.2010 16:33:56

                            Zydar - 25.4.2010 9:13:51 >> http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=410754 to patří sem

                              NDenny - Profil | Ne 25.4.2010 16:33:42

                              Svatik >> mozna,ze se ti to jen zda,necekej,ze se to zatahne jako kdyz vazes provazek,ten uzlik tam je znat trosicku vic.U tak to silneho lanka by s tim nemel byt opravdu zadny problem.Vyzkousej za to vic zatahnout,neni mozne,aby se to nedotahlo.

                                NSvatik - Profil | Ne 25.4.2010 16:18:33

                                Denny >> mam lanko 6kg,nevím moc se mi to nedaří

                                  NDenny - Profil | Ne 25.4.2010 16:08:26

                                  Svatik >> jak mas silne lanko,u tech slabych by s tim nemel byt zadny problem,se zvysujicim se prumerem je to horsi,mam jedno i na 80 kg a tam udelat a zatanout uzel ani nejde,respektive jde,ale vypada to strasne.Ulanek kolem 10ti kg nemam problem.

                                    NSvatik - Profil | Ne 25.4.2010 16:05:00

                                    Denny >> myslíš tento http://www.mrk.cz/clanek.php3?id=891&kw=jaxon ? Já tento vážu ale nejde dotáhnout uplně k očku

                                      NDenny - Profil | Ne 25.4.2010 15:51:01

                                      Svatik >> ja udelam obycejny uzel,jen to dvakrat protahnu,zkousel jsem i jine,ale tohle se me osvedcilo nejvic,jednoduche a v zivote jsem to v tom neurval.Spis prdne snura nez aby se to pretrhlo v uzlu.

                                        NSvatik - Profil | Ne 25.4.2010 15:33:09

                                        Zdravím, snažím se poprvé navázat lanko microwire na obratlík a moc mi to nejde,potreboval bych poradit nejaký uzlík a správnou techniku,zdá se mi že ten uzlík co vážu je nedotáhnutý.Děkuji

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda