Přívlač a dravci

NZydar - Profil | Ne 25.4.2010 11:10:34

Remi Gaillard >> REMI GAILLARD - 25.4.2010 10:20:33 >> ne je tam rapala,salmo dorado a 1 noname v levo nahoře a ten popík je už nevím co...

    Ntomm - Profil | Ne 25.4.2010 10:40:36

    Remi Gaillard >> REMI GAILLARD - 25.4.2010 10:20:33 >> To víš že ne, ty trubičko:-)

      NREMI GAILLARD - Profil | Ne 25.4.2010 10:20:33

      Zydar - 25.4.2010 9:13:51 >> vobiky jsou všechny rapalky

        Nsmradzjzd - Profil | So 24.4.2010 9:19:42

        Zajda >> že by oficiální zahájení letních prázdnin?

          NZajda - Profil | So 24.4.2010 7:53:26

          Čo také je 1, júla?

            NDANO2009 - Profil | So 24.4.2010 7:36:12

            Co tipci už sa tešite na 1jula

              NJAF - Profil | Pá 23.4.2010 23:06:45

              Zajda >> Máš tam chybu. Zde se vžil název třpytka :-)

                Nspinnmen - Profil | Pá 23.4.2010 22:58:46

                Zajda >> jo to je fajn ale jaky krome mepps a hamerek

                  NDenny - Profil | Pá 23.4.2010 22:56:30

                  Zajda >> :-))))

                    NZajda - Profil | Pá 23.4.2010 22:40:22

                    spinnmen >> Já bych si koupil minytřpitky....

                      Nspinnmen - Profil | Pá 23.4.2010 22:23:59

                      lidi můžu se zeptat co by ste si koupily za nastrahy na ul privlac

                        Njiris - Profil | Pá 23.4.2010 18:58:21

                        das >> jj

                          Ndas - Profil | Pá 23.4.2010 18:39:54

                          jiris >> niva?

                            NScanix - Profil | Čt 22.4.2010 21:55:56

                            smradzjzd >> no tak prohnat kaprisko kourem neni spatna vec :)

                              Nsmradzjzd - Profil | Čt 22.4.2010 21:55:10

                              Scanix >> já si ale nezoufám, brzy nám tam opětovně nasadí kapři. A K70 tam neplatí, a sou tam z nich pěkný prasata

                                Nsmradzjzd - Profil | Čt 22.4.2010 21:51:54

                                jiris >> Jo hochu, u Pifova za šraňkama v jalováku se kácelo

                                  NScanix - Profil | Čt 22.4.2010 21:51:09

                                  smradzjzd >> asi to hybani vodou udela sve a duhak se rad presune...neco vydra apod. neco rybari a neco zapomenuta kudla no a mas sterilni prostredi

                                    Nsmradzjzd - Profil | Čt 22.4.2010 21:50:10

                                    jiris >> no asi fakt norek, přesně takhle to vypadalo. A o 2 km níž ho mám předloni dokonce na fotce

                                      Njiris - Profil | Čt 22.4.2010 21:47:14

                                      smradzjzd >> dle mě je tam ta voda dost uzavřená, pro kormiše. Tam je to spíš pro volavky a jirisa.

                                        Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda