Přívlač a dravci

Nsliver - samolibý vůl - Profil | Čt 22.4.2010 21:46:56

jiris >> přistaneš určitě. Po kouskách.

    NScanix - Profil | Čt 22.4.2010 21:46:03

    smradzjzd >> hold jim dej tak 14 dni mesic a budou vyhladovele a treba ti zbasti nejakou imitaci duhone :)

      Nsmradzjzd - Profil | Čt 22.4.2010 21:45:33

      jiris >> ne nějaký veliký hejna, ale byli tam viděni. Ostatně u nás prý taky, ale já je na vlastní oči neviděl.

        Njiris - Profil | Čt 22.4.2010 21:45:25

        sliver - samolibý vůl >> snad přistanu, mám záložní stanici u pepči.

          NScanix - Profil | Čt 22.4.2010 21:45:07

          smradzjzd >> to verim, nekde vysazuji fakt podobnou drobot, ale vloni byla koncem leta taky nouze a tak jsem obcas nepohrdnul podobnym 30 :)

            Nsliver - samolibý vůl - Profil | Čt 22.4.2010 21:43:29

            jiris >> teď jsem si přečet tvůj hnusný edit. No nic, jdu to odmontovat. Hlásí mlhu.

              Njiris - Profil | Čt 22.4.2010 21:42:35

              smradzjzd >> nevím. 2 roky jsem tam nebyl. Tam byli kormíci?

                Nsmradzjzd - Profil | Čt 22.4.2010 21:42:29

                Scanix >> to nekecám, to je fakt. Nevím kolik toho sebou vzala velká voda, ale tady ti prcci sou fajnový krmení pro zubatý

                  NScanix - Profil | Čt 22.4.2010 21:42:13

                  smradzjzd >> na stojaku se k tomu obcas priplete mensi okolo 30ti a siveni cca 25, nevim, proc ty prcky cpou na vodu, kde s nejvetsi pravdepodobnosti chcipnou hladem ci na plisen :(

                    Nsliver - samolibý vůl - Profil | Čt 22.4.2010 21:41:48

                    Pádík >> dej ho na prut a zatoč si. Má pro někoho kratší nožku než třeba stradic. Aby ti nemlátil řadič při navíjení o prsty ruky, kterou držíš prut.

                      Nsmradzjzd - Profil | Čt 22.4.2010 21:40:23

                      jiris >> dneska sem byl mrknout na 4ce, pár potoků 25-30, menšího ani většího nic. Břehy byly docápaný stopama s drápky, nevím co tam po kormoších hoduje, mohl by to být norek?

                        NPádík - Profil | Čt 22.4.2010 21:39:51

                        Díky za rady. Proto jsem šel do téhle rubriky. Ten FC se mi začíná líbit. Ohmatám si je.

                          NScanix - Profil | Čt 22.4.2010 21:39:06

                          smradzjzd >> co nasadi, to chytam, vloni meli jeste o 10 vic, misty, ted vse kolem 40ti, nejmeni co jsem dnes lapil mel 35 a nej asi 43...

                            Nsmradzjzd - Profil | Čt 22.4.2010 21:36:57

                            Scanix >> čoveče koukám co ty lovíš, pak přijdu k vodě a hle duháček do 20 cm bez ploutví, potom macek tak kolem 25, mladej to samý. Ale včera se kamošovi zadařilo, chytil 30tku duháka.

                              Njiris - Profil | Čt 22.4.2010 21:34:25

                              pepa-č >> grrrr

                                Njiris - Profil | Čt 22.4.2010 21:32:15

                                smradzjzd >> kapři i duhaci. Ty tam nechodíš? Kdosi tady psal, že má odtama od zahájené jen pstruha, to já se pokaždé potočáci odchytal.

                                  Npepa-č - Profil | Čt 22.4.2010 21:31:16

                                  smradzjzd >> lovím na kneebaitsy

                                    Nsliver - samolibý vůl - Profil | Čt 22.4.2010 21:30:11

                                    Pádík >> ty ses zamiloval na první pohled. To většinou neklape.

                                      Nsmradzjzd - Profil | Čt 22.4.2010 21:30:10

                                      jiris >> koukám že vylila, ty tam chodíš s mušákem na kapři ?

                                        Njiris - Profil | Čt 22.4.2010 21:29:04

                                        sliver - samolibý vůl >> nemaj to žrát, tak blbě.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda