Přívlač a dravci

Scanix - Profil | Čt 22.4.2010 21:29:01

smradzjzd >> no vidis, mam za to, ze na pstruhy zatazeno funguje lepe, jak cista sky ;)

    smradzjzd - Profil | Čt 22.4.2010 21:28:47

    pepa-č >> to je dobře, asi máš dobrý koule

      Pádík - Profil | Čt 22.4.2010 21:28:23

      pepa-č - ta odstředivá jasně, ale ABS přece ne. Ta bojuje - pocukává.

        smradzjzd - Profil | Čt 22.4.2010 21:27:03

        Scanix >> skoro pořád zataženo, jen občas přes mraky prosvitne

          sliver - samolibý vůl - Profil | Čt 22.4.2010 21:27:01

          jiris >> kapry za ocas, to by ti šlo stejně jak pomlouvat šimano.

            jiris - Profil | Čt 22.4.2010 21:26:55

            sliver - samolibý vůl >> To bych byl v loji, jen to nee.

            pepa - díky.

              sliver - samolibý vůl - Profil | Čt 22.4.2010 21:26:08

              ty vole, třetí. No tu to jede.

                jiris - Profil | Čt 22.4.2010 21:25:55

                smradzjzd >> ta svitava se nějak vylila...

                  sliver - samolibý vůl - Profil | Čt 22.4.2010 21:25:29

                  jiris >> asi ti odmontuju naváděcí systém z přistávací dráhy.

                    pepa-č - Profil | Čt 22.4.2010 21:25:07

                    jiris >> máš to tam.

                      sliver - samolibý vůl - Profil | Čt 22.4.2010 21:24:24

                      Pádík >> no jo, ale každá je na něco jiného. To jsou nesrovnatelné systémy.

                        jiris - Profil | Čt 22.4.2010 21:24:19

                        pepa-č >> hej mistře, napiš si tam druhej. Budu rád, prosím.

                        EDIT - sliver, ty to ani nepiš. Dyť víš, že s pepou jsme rychlejší.

                          pepa-č - Profil | Čt 22.4.2010 21:24:13

                          smradzjzd >> ryby blbě, kapři ok.

                            jiris - Profil | Čt 22.4.2010 21:23:46

                            sliver - samolibý vůl >> paměť mám špatnou, to máš recht. Ale na to jsem ještě nezapomněl :-))

                              pepa-č - Profil | Čt 22.4.2010 21:23:18

                              Pádík >> šmárjááááá, z toho posledního zápisu budu mít kopřivku týden!!!!
                              Multík má brzdy kvůli něčemu jinému než smekáč. Zvolávací brzdu má jen jednu, ty ostatní jsou jen k nahazování. "boje" s rybou se neúčastní.
                              Ten Tamakoči twin má brzdy všechny tři na "boj" s rybou.
                              Nebe a dudy.

                              Edit: druhej po jirisovi

                                Scanix - Profil | Čt 22.4.2010 21:23:10

                                smradzjzd >> stridave oblacno a co ty Jiriku?

                                  jiris - Profil | Čt 22.4.2010 21:22:55

                                  Pádík >> brzda na nahazování na zdolávání nemá snad vliv, ne?

                                    smradzjzd - Profil | Čt 22.4.2010 21:22:19

                                    Ahóóój, jak vám berou ryby

                                      sliver - samolibý vůl - Profil | Čt 22.4.2010 21:22:01

                                      jiris >> mi se nikdy žádný nerozpad, tak bacha. Pomlouvat šimano je hra se smrtí.

                                        jiris - Profil | Čt 22.4.2010 21:21:55

                                        pepa-č >> co když na paternoster potáhneš tři duháky, každej bude jinak velkej, tak každou brzdu nastavíš jinak. Jo hald naviják budoucnosti.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda