Přívlač a dravci

Pádík - Profil | Čt 22.4.2010 21:21:05

sliver - samolibý vůl - desítku bych chtěl dát za prut i naviják dohromady.
Mám na trolling Ambassador 6601AB od Abu už hodně dlouho a ten má taky 3 brzdy. Hvězdu, odstředivou a ABS

    jiris - Profil | Čt 22.4.2010 21:20:28

    sliver - samolibý vůl >> už si spravil toho stradica co se Ti naposledy rozpad :-)))

      sliver - samolibý vůl - Profil | Čt 22.4.2010 21:19:21

      Pádík >> dej si říct, stačí přední na dobrém navijáku. Tu nastavíš a většinou už na ni nešáhneš. Maximálně ju povolíš u břehu, ať ti to ryba neurazí při vylovení.

        Georgino - Profil | Čt 22.4.2010 21:17:03

        pepa-č >> zavaříš jednu, zapneš druhou

          Hugo Fisher - Profil | Čt 22.4.2010 21:16:50

          Pádík >> koupil bych za takovy penize Twina s predni. Bez debat.

            pepa-č - Profil | Čt 22.4.2010 21:16:49

            sliver - samolibý vůl >> twin SW za desítku je super cena.
            Ale jestli padíkovi nebude vadit jedna cívka.

              match-oun - Profil | Čt 22.4.2010 21:16:29

              jiris >> "nepoučuj" to mělo být... překlep;-)

                pepa-č - Profil | Čt 22.4.2010 21:15:56

                Pádík >> to tam píšou, ale k čemu na přívlač tři brzdy? podívej se na stránky Shimana, tam to prezentují (ve videích) jako fídrreel.

                  sliver - samolibý vůl - Profil | Čt 22.4.2010 21:14:59

                  jiris >> nepičuj

                    match-oun - Profil | Čt 22.4.2010 21:13:37

                    Pádík >> Co tohle??? Ta cena je nějaká podezřelá...
                    http://www.rybarske-nej.cz/rybarske-potreby/navija​ky-4/navijak-okuma-vs-20-45-50

                      jiris - Profil | Čt 22.4.2010 21:13:29

                      sliver - samolibý vůl >> ta barva je děs.

                        Pádík - Profil | Čt 22.4.2010 21:13:13

                        pepa-č - podívej se na odkaz. Hlavně na přívlač.
                        Ten Stradic semi líbí, ale ptám se na tuhle potvoru.

                          sliver - samolibý vůl - Profil | Čt 22.4.2010 21:11:25

                          Pádík >> jestli chceš něco extra, tak v 5000 todle.

                          http://www.milobrno.cz/rybarske-navijaky/shimano-t​win-power-sw-a

                            pepa-č - Profil | Čt 22.4.2010 21:10:40

                            Pádík >> tohle je naviják na fídr, ne na přívlač.

                              MB - Profil | Čt 22.4.2010 21:10:32

                              Pádík >> taky doporučuju twina FC s přední brzdou.

                                sliver - samolibý vůl - Profil | Čt 22.4.2010 21:07:14

                                Pádík >> kup si twina jenom s přední brzdou - FC. Nebo stradica.

                                  skwor - Profil | Čt 22.4.2010 21:06:54

                                  Pádík >> Nestačil by "normální" Twin XT-RB s bojovkou? Dneska se už dá pořídit kolem 2500,-.....

                                    Pádík - Profil | Čt 22.4.2010 21:03:39

                                    Na přívlač. Stojí 4500Kč. Sumcařina je dřina, tak občas chci vyrazit jen s jedním proutkem a kochat se (-:

                                      sliver - samolibý vůl - Profil | Čt 22.4.2010 21:00:25

                                      Pádík >> pořádného na co ?

                                        Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda