Přívlač a dravci

NHugo Fisher - Profil | Čt 22.4.2010 21:00:22

Pádík >> :)

kolik ta vec stoji? Nechce se mi to hledat.

    NPádík - Profil | Čt 22.4.2010 20:58:54

    Hugo Fisher - díky.Chtěl jsem něco pořádného, tak jsem se zeptal na příslušném místě (-:

      Nc@m@ro - Profil | Čt 22.4.2010 19:33:07

      Knapík >> krasna fotka:)

        NPiskořík - Profil | Čt 22.4.2010 19:32:37

        Hugo Fisher >> Tak.

          NHugo Fisher - Profil | Čt 22.4.2010 19:26:06

          Piskořík >> jj, vic brzd, vic adidas :)

            NHugo Fisher - Profil | Čt 22.4.2010 19:25:50

            Tarn >> ja nemam v aute vzadu bubny.. takze mi to asi tak rychle nezapaluje :)

            Ale uz to dava smysl.

            Takze kolego Pádíku, kup to. :)

              NPiskořík - Profil | Čt 22.4.2010 19:21:41

              Hugo Fisher >> Víc brzd, víc brzda...jasný jako fucka...;o)

                NTarn - Profil | Čt 22.4.2010 19:21:23

                Hugo Fisher >> to máš jak v autě, přední kotouče, zadní bubny a ruční ne ? :-))))))

                  NHugo Fisher - Profil | Čt 22.4.2010 19:17:47

                  Pádík >> a tys pochopil, k cemu to ma tolik brzd? :)

                    Npepa-č - Profil | Čt 22.4.2010 19:17:40

                    Pádík >> uber dvě brzdy a máš klid.

                      Nmara306 - Profil | Čt 22.4.2010 19:14:49

                      Nemáte někdo zkušnosti s navijáky od Dragonu?

                        NPádík - Profil | Čt 22.4.2010 17:33:34

                        Má to snad mít tři brzdy i když nevím na o bych je potřeboval.
                        Opět revoluce v rybářských navijácích na přívlač, plavanou nebo feeder, od firmy Shimano. Tělo a rotor C14, cívky AR-C a naprostá novinka - brzda Tri-Drag, posouvají tyto navijáky mimo běžnou realitu

                          NPádík - Profil | Čt 22.4.2010 17:30:54

                          foto

                            NPádík - Profil | Čt 22.4.2010 17:30:18

                            Zdravím Vás. Určitě jste to tu probírali, ale zeptám se jestli má enu koupit tohohle draka.
                            Shimano Twin Power C14 RA
                            Rybářské potřeby -> Rybářské navijáky -> bojová brzda -> Shimano Twin Power C14 RA

                              NMedvědisko - Profil | Čt 22.4.2010 17:14:33

                              pepa-č >> To ale není moc praktické.

                                Npepa-č - Profil | St 21.4.2010 21:16:52

                                brach >> já jednou viděl chlápka zdolávat kapra na Berounce z lehátka, když dostal záběr tak zařval na spolukapraře: "přineste mi to!" Tak se stalo a on zdolával vleže. Dál jsem to neviděl, bo jsem se na to nemohl koukat.
                                Ten by určitě poradil.. :-))

                                  Nbrach - Profil | St 21.4.2010 21:13:56

                                  pepa-č >>
                                  Dám vědět...

                                    Npepa-č - Profil | St 21.4.2010 21:11:45

                                    brach >> co zkusit nevstávat a vše v sedě? :-)

                                      Nbrach - Profil | St 21.4.2010 21:10:26

                                      Knapík >>
                                      Když chytám stříbrňáky, tak nesedím. Nemůžu neustále vstávat z křesílka...

                                        NBláža - Profil | St 21.4.2010 21:09:18

                                        Knapík >> Pavel asi bude jezdit na fousáče, je z nich ouplně vycáklej..... ;o))))

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda