Přívlač a dravci

Knapík - Profil | St 21.4.2010 21:09:01

mizím, tak se mějte !

    Knapík - Profil | St 21.4.2010 21:08:49

    Bláža >> mladá rybky ráda, takže když už něco vezmu, je pryč v cuku prdu :))

      Knapík - Profil | St 21.4.2010 21:08:12

      brach >> na ty je specialista Pavel, já už v sezoně vláčky moc sedět nechodím, asi si od něj nějaké vyžádám na ochutnání .))

        Bláža - Profil | St 21.4.2010 21:03:32

        Knapík >> Taky jsem pečenáče ještě nikdy nedělal, ale pepřenky jsem měl, a byly festovní. Vloni jsem vzal 2 kapry, a měl jsem hodně práce je sníst.

          brach - Profil | St 21.4.2010 21:01:23

          Knapík >>
          Zkus pečenáče z větších stříbrňáků, z plotky nebo perlína to není ono..

            Knapík - Profil | St 21.4.2010 21:00:50

            Worm >> já na 4,20 :))

              Worm - Profil | St 21.4.2010 20:59:26

              Knapík >> Já jí měl na 2,7 ...

                Knapík - Profil | St 21.4.2010 20:56:01

                Worm >> kámoš ji jednou na vlačáku měl, ale nezdolal, taky tak cca 55cm, ona taky na tom kratším proutku asi víc pozlobí

                  Knapík - Profil | St 21.4.2010 20:54:50

                  Bláža >> poporavdě jsem pečenáče nikdá nedělal, ale asi je testnu z nějaký běloby, kapříka děláme na jiné způsoby k okamžité konzumaci a stejně vlastně jen párkrát do roka

                    Worm - Profil | St 21.4.2010 20:54:38

                    Knapík >> Já jich tahám poslední roky celkem dost na plavačku,ale vloni jsem konečně jednu uvláčel...navíc na říčce,kde jsem do té doby o nich jen slýchal a nikdy žádnou nalapnul..to byla hodně dobrá dvojitá premiéra a i když to byla spíš menší ryba, lehce nad 50,měl jsem z ní obrovskou radost a vtiskla se mi hluboko do mysli..

                      Bláža - Profil | St 21.4.2010 20:52:54

                      Knapík >> Na pečenáče si lapni kapra, těch je všude jako naseto....

                        Knapík - Profil | St 21.4.2010 20:51:47

                        Bláža >> až nějaký nalapám, pošlu ti vzorek pečenáčů :)) ba ne, taky je ta ryba pro mě svátost !

                          Bláža - Profil | St 21.4.2010 20:49:49

                          Knapík >> Já chci taky parmu, ale žádný tady nemáme, a daleko jezdit nehodlám. Ta ryba se mi líbí.....

                            Knapík - Profil | St 21.4.2010 20:49:28

                            Worm >> je fakt, že jsem parmu vytáhl z každý plzeňský řeky, ale na vláčku je to asi spíš o náhodě a tam, kde jich je poměrně dost, tak tam zas až tak často nevláčím a ta plavajda mi k nim sedí přeci jenom asi nejvíc, pár jich mám i na feedril, ale z toho cíleně asi jen tři kousky, ale taky věřím, že se časem nějaká splete

                              Worm - Profil | St 21.4.2010 20:44:41

                              Knapík >> Máte jich tam hafo,je to jen otázka času :o)

                                Knapík - Profil | St 21.4.2010 20:39:27

                                Worm >> parma byla plavajdová, tu na vláčku zatím nemám.

                                  Worm - Profil | St 21.4.2010 20:34:01

                                  Knapík >> Překousnu neboj :o))
                                  Parma byla taky vyvláčená jako hrouzek ?

                                    Knapík - Profil | St 21.4.2010 20:31:56

                                    Worm >> ona byla ta fotka taková vyblitá a černobílou jsem si dělal poprvý, tak to snad překousneš :)))

                                      brach - Profil | St 21.4.2010 20:31:46

                                      Knapík >>
                                      Kouknul jsem na tvoji rybku a pak na obraz od Mistra - ten obraz je ňákej mdlej....

                                        Bláža - Profil | St 21.4.2010 20:30:21

                                        Worm >> Tak si hraje jako malej kluk no. ;o))))))

                                        Modrá je dobrá.......

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda