Přívlač a dravci

NWorm - Profil | St 21.4.2010 20:27:56

Bláža >> Nevím,ale do ML,cpal bezbarvé,krásné a fousaté ryby :o)

    NBláža - Profil | St 21.4.2010 20:26:55

    Worm >> Třeba si koupil nový pastelky..... ;o)))))

      NWorm - Profil | St 21.4.2010 20:24:45

      Knapík >> Co ty s těma barvama dneska tak blbneš? :o))

        NKnapík - Profil | St 21.4.2010 20:22:50

        jedna dravá, co likvidovala konkurenci ....

          NJak.novi - Profil | Ne 18.4.2010 22:25:23

          alexis >> Ahá, za ten naviják. :-))

            NJak.novi - Profil | Ne 18.4.2010 22:22:05

            alexis >> Za jaké?

              Nalexis - Profil | Ne 18.4.2010 22:21:37

              Jak.novi >> za upozornění...

                NJak.novi - Profil | Ne 18.4.2010 21:57:04

                alexis >> Za co?

                  Nalexis - Profil | Ne 18.4.2010 21:41:59

                  Jak.novi >> dík :)

                    Nalexis - Profil | Ne 18.4.2010 21:41:42

                    Flip >> sorry..nějak mi to nedošlo...made in usa tam není....

                      Nalexis - Profil | Ne 18.4.2010 21:41:06

                      match-oun >> díky :)

                        NFlip - Profil | Ne 18.4.2010 19:58:43

                        Jak.novi >> přesně

                          NJak.novi - Profil | Ne 18.4.2010 18:27:11

                          alexis >> Myslím, že se flip ptal na ten naviják. Jinak ano, Sandry jsou Francouzský.

                            Nmatch-oun - Profil | Ne 18.4.2010 18:19:01

                            alexis >> Dělá to firma francouzská - Delalande
                            http://delalande-peche.fr/?gtlang=en

                              Nalexis - Profil | Ne 18.4.2010 18:14:46

                              Flip >> tuším že jsou francouzský...

                                NCarchy - Profil | Ne 18.4.2010 18:07:51

                                Guma jako guma.

                                Vše je v rukách....

                                  NJak.novi - Profil | Ne 18.4.2010 18:05:59

                                  Carchy >> Možná by se dali sehnat v zemi své výroby ve - Francii. Tady v Čechách je opravdu marně sháním.

                                    NCarchy - Profil | Ne 18.4.2010 18:00:41

                                    alexis >> Maj nebo nemaj?
                                    T.Rozsypal na ně chytá,na stránkách je nemají,ale mohl by ti poradit kde je splašit...

                                      NJak.novi - Profil | Ne 18.4.2010 16:36:27

                                      alexis >> Jsem na tom stejně. Už asi rok marně sháním Sandry. Kdysi jsem je míval, byly dobré, ale teď je nikde a nikde najít. :-(

                                        NFlip - Profil | Ne 18.4.2010 14:36:46

                                        alexis >> original made in USA?

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda