Přívlač a dravci

alexis - Profil | Ne 18.4.2010 12:29:17

Carchy >> Mr. Stick...díky!

    Vítek - Profil | Ne 18.4.2010 11:30:29

    Má tu někdo zkušenost s woby Fernando Dominguez (www.fernandodominguez-lures.com)?

      Miksik - unlucky fellow :,-( - Profil | So 17.4.2010 20:00:43

      devro >> myslím že vision je vyrábí....ale zkus se poptat ve svém ryb. obchodě budou vědět

        Carchy - Profil | So 17.4.2010 19:37:51

        alexis >> Zkus to u Kajmana.

          Mr.Stick - Profil | So 17.4.2010 18:53:11

          alexis >> Ahoj, já je objevil úplně omylem u nás v kamenném krámě ... jeden zaprášený balíček 15cm nástrah po 5ti kusech. Předtím ani potom jsem je nikde nezahlédl.

            devro - Profil | So 17.4.2010 16:24:38

            Mikšík- jen jednou >> Miksik - unlucky fellow :,-( - 17.4.2010 0:23:24 >> Zdravím a které vesty máš na mysli sám se po nějaké sháním tak nějakou doporuč

              alexis - Profil | So 17.4.2010 13:24:15

              Mr.Stick >> Ahoj, prosim Tě nevíš kde bych ty Sandry sehnal..nějak to nemůžu nikde najít.díky moc

                alexis - Profil | So 17.4.2010 13:17:52

                Ahoj, kdyby měl někdo zájem tak prodávám Penn Slammer 260..info v bazaru.díky

                  Miksik - unlucky fellow :,-( - Profil | So 17.4.2010 0:23:24

                  PepanD >> to má teď dost vest...mnohem lepších a přitom levnějších

                    Mr.Stick - Profil | Pá 16.4.2010 22:58:34

                    Pro Džoua.

                      Jižan - Profil | Pá 16.4.2010 21:47:21

                      PepanD >> tuším, že jí vlastní karel, občas se vyskytne taky u Flipa v otázce

                        u.x.a - Profil | Pá 16.4.2010 21:44:35

                        PepanD >> to je možný ale je fut ošklivá:)

                          PepanD - Profil | Pá 16.4.2010 21:40:30

                          u.x.a. >> u.x.a - 16.4.2010 21:35:07 >> Je tam velká výhoda, že se dá sundat zadní díl, a zůstane jen síťovina.

                            u.x.a - Profil | Pá 16.4.2010 21:35:07

                            PepanD >> nemá jí nikdo koho znám je ošklivá najdeš mnohem lepší a za lepší peníz.

                              PepanD - Profil | Pá 16.4.2010 21:31:28

                              AHOJ. Nemáte někdo vestu od Rapaly? Jaká je ?

                                xtr2008 - Profil | Pá 16.4.2010 12:25:34

                                Pani, bolo mi ctou sa zapojit, idem na pstruhy. Dovi. Dopo.

                                P.S. Tesim sa na to(tie) pivecko(a) :)))

                                  boyscout - Profil | Pá 16.4.2010 11:21:19

                                  xtr2008 >> nemá čas chodit na ryby protože po večer dělá doma jako fušku dolaďování woblerů Salmo a dalších, které ji posílají sklamaní zákazníci :-)

                                    xtr2008 - Profil | Pá 16.4.2010 11:18:48

                                    u.x.a. >> u.x.a - 16.4.2010 10:29:29 >> Klasicke exkurzie sa tam urcite nerobia. Co sa zmenilo je mne tazko posudit, ale myslim, ze asi ako kazda firma kdekolvek na svete - snazia sa dosahovat zisk, t.j. rozsiruju sortiment, expanduju na nove trhy, hladaju cesty na zlacnovanie vyroby (Estonsko), kupuju ine spolocnosti, prip. dochadza k fuziam.
                                    Clovece, co ma ale fakt tam zaujalo, bolo to, ze skutocne kazdy jeden vobler testuju v takych vanickach. Je to napisane sice na krabickach, ale to moze byt len obchodny tah. Keby som to nebol videl na vlastne oci, tak tomu ani neverim - nasadia to na taky kratky prutik, potiahne vo vanicke, ak nie je O.K., doladi a dalsi. Donekonecna. 8 hodinova pracovna smena, 5 dni v tyzdni, dokola. Pociatm, ze ta pani, co to testuje, na ryby nechodi :))) Alebo chyta len na rotacky.

                                      u.x.a - Profil | Pá 16.4.2010 10:29:29

                                      xtr2008 >> ještě pořád se tam dělají exkurze nevíš dost se všechno změnilo?

                                        xtr2008 - Profil | Pá 16.4.2010 9:50:21

                                        u.x.a. >> u.x.a - 16.4.2010 9:34:23 >> Presne tak, pozornost podniku. Na pamiatku pre kamaratov od Eska :)

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda