Přívlač a dravci

Nu.x.a - Profil | Pá 16.4.2010 9:34:23

xtr2008 >> to máš,ten tam dávali zadara při procházce závodu?

    Nxtr2008 - Profil | Pá 16.4.2010 7:47:45

    u.x.a. >> u.x.a - 15.4.2010 13:32:40 >>

      Nxtr2008 - Profil | Pá 16.4.2010 7:47:11

      u.x.a. >> u.x.a - 15.4.2010 13:32:40 >> Myslim, ze mam u Teba niekolko piv :)

        Npepa-č - Profil | Pá 16.4.2010 6:55:52

        .miroz. >> zdar u.x.o

          Nmatch-oun - Profil | Čt 15.4.2010 23:14:44

          .miroz. >> Jsou o tom samostatné kapitoly v knihách. Nejlepší je nějakou z nich vzít, otevřít a přečíst. Né že bych ti nechtěl poradit, ale je to vážně na několik odstavců textu, když to vezmem hodně zhruba.

            Nboyscout - Profil | Čt 15.4.2010 21:43:21

            .miroz. >> to je škoda. Ale třeba ti sliver rád odpoví ještě jednou i tady, aby si o tu cennou informaci nepřišel.

              N.miroz. - Profil | Čt 15.4.2010 21:40:35

              sliver - samolibý vůl >> zdar zmizel mi dotaz v poradně asi ho admin smazal,nechápu ,jak vydí ryby, a ty jsi mi jedinej odpověděl měl jsem to ve zprávě.

                NREMI GAILLARD - Profil | Čt 15.4.2010 15:24:36

                sliver - samolibý vůl >> že by candat

                  Nrybomil - Profil | Čt 15.4.2010 14:58:47

                  xtr2008 >> Za 100 dolců, no nekup to ! Akorát ta krabka se asi blbě tahá k vodě :-)

                    Nxtr2008 - Profil | Čt 15.4.2010 14:53:17

                    rybomil >> Napriklad. Vidim, ze pan je fajnšmeker :-)

                      Nxtr2008 - Profil | Čt 15.4.2010 13:57:26

                      u.x.a. >> u.x.a - 15.4.2010 13:32:40 >> Pozriem ho doma a nafotim, snad ho tam niekde najdem :) Kupuj sudok.

                        Nu.x.a - Profil | Čt 15.4.2010 13:32:40

                        xtr2008 >> několik piv až ukážeš foto eska se zlatejma trojháčkama:)

                          Nlibryb - Profil | Čt 15.4.2010 12:16:41

                          PV >> Horst to spletl, zapálil sebe, ale nic se mu nestalo a prut shořel!

                            Nlibryb - Profil | Čt 15.4.2010 12:15:00

                            PV >> Možná to budou chlupy z nosu!?

                              NPV - Profil | Čt 15.4.2010 12:14:34

                              smradzjzd >> Horstova prezentace byl jenom derivát té originální reklamy vyrobené v Hollywoodu. Horst to jenom vylepšil tím, že ten prut na závěr zapálil.

                                Nsmradzjzd - Profil | Čt 15.4.2010 12:11:38

                                PV >> to byla ta reklama s Horstem Fuchsem?

                                  NPV - Profil | Čt 15.4.2010 12:10:58

                                  libryb >> špatně, přeci skoro každej ví, že JV je depilován po celém těle, to bude nějakej polskej padělek.

                                    Nlibryb - Profil | Čt 15.4.2010 12:07:18

                                    PV >> Místo kevlarových vláken jsou tam chlupy z ohanbí JV

                                      Nsliver - samolibý vůl - Profil | Čt 15.4.2010 12:06:34

                                      PV >> bavíš se o tom videu, jak tomu tanku při najetí na háemko praskl pás ? Moc to tu nepitvej, nebo tě odvezou přímo z práce.

                                        Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda