Přívlač a dravci

NPV - Profil | Čt 15.4.2010 12:02:58

pepa má náhodou objednanou HM99 s kevlarovým a vecranovým ovinem. Jedná se o prakticky nezničitelný prut, v reklamě byl přejet tankem Abrams a bez následků. Je to prut budoucnosti, vývojáři Dragonu jsou o míle napřed před konkurencí.

    NWorm - Profil | Čt 15.4.2010 11:57:00

    smradzjzd >> A sakra...já už musím letět :o))

      Nsliver - samolibý vůl - Profil | Čt 15.4.2010 11:56:46

      boyscout >> střídáme se na krmném fleku, ať nám ho někdo nezasedne. Až ho odpoledne vystřídám, řekne k tomu svoje.

        Nsmradzjzd - Profil | Čt 15.4.2010 11:55:37

        Worm >> promiň, tak agent Sportexu, ti se tu motaj

          Nboyscout - Profil | Čt 15.4.2010 11:54:27

          sliver - samolibý vůl >> podle mně pepa má tu 007...včera mi vyhrožoval zabitím, geny zabijáka se nezapřou :-)))

            Nsliver - samolibý vůl - Profil | Čt 15.4.2010 11:53:27

            PV >> nelži jo, to číslo má sichr pepa. Chytá jedině na dragony a toto si ujít teda nenechá.

              NWorm - Profil | Čt 15.4.2010 11:52:51

              smradzjzd >> Ještě jsem nevyplivnul a ani nehodlám plýtvat svojí dobrou kávou....agent shimana?To bych sem mezi ty zatracené duše ani nezabloudil :o)
              ...Není zmetek jako zmetek...

                NPV - Profil | Čt 15.4.2010 11:52:14

                No já jsem poslal 25 000 jako nevratnou zálohu a dostal jsem číslo -001. Na té korupci asi něco bude, Poláci se nezapřou.

                  Nsmradzjzd - Profil | Čt 15.4.2010 11:46:07

                  sliver - samolibý vůl >> to ti tak budu věřit, seš jak ten, co všechno věděl na 100000%

                    Nboyscout - Profil | Čt 15.4.2010 11:45:15

                    sliver - samolibý vůl >> pšššt...opatrne s tou růžovou... ještě se prokecneš že je to ta nej barva na ten nově objevený druh hlubinného okouna a rázem nastane jeho genocida :-)

                      Nsliver - samolibý vůl - Profil | Čt 15.4.2010 11:43:19

                      smradzjzd >> jak 33 ? Snad 33 000 ne ? A od každé délky a gramáže. Do ničeho menšího by manager JV nepovolil vstup. A jak jsem viděl pořadník, tak zbývá pár volných kusů.

                        Nsmradzjzd - Profil | Čt 15.4.2010 11:42:19

                        Worm >> co tady pliveš špínu, nejsi agent Shimana ? Solidní firma by zmetky nikdy neposlala dál do oběhu.

                          Nsliver - samolibý vůl - Profil | Čt 15.4.2010 11:40:29

                          Hugo Fisher >> neměl bych, ale korupci přiznávám. Pepa prodal projekt na Perpetum mobile, já jsem celou zimu prodával štičí a candátí filety a flip je vzadu proto, že zatepluje půdu slámou, tak nemá love a tučňák je bez práce. Takže je to tak, nad edicí HM JV se vznáší temný opar korupce.

                            NWorm - Profil | Čt 15.4.2010 11:39:38

                            smradzjzd >> 33 hlavních kusů,ale víš co při tom vznikne zmetků?.....ty se dají udávit přece taky....

                              Nsmradzjzd - Profil | Čt 15.4.2010 11:38:11

                              Worm >> jak může být č.50, když se jich bude dělat jenom 33 ? Nepleteš si to s něčím jiným?

                                NScanix - Profil | Čt 15.4.2010 11:36:21

                                Hugo Fisher >> na lanka prdim, stiky necham jeste par dni spat, at neprudim ty lovce tescodravcu, az mi upadnou, takze jdu jen na pstrouzky...zamackano mam...uz jsem to psal u ostatnich ;)

                                  NWorm - Profil | Čt 15.4.2010 11:35:09

                                  smradzjzd >> Kdepak,čím vyšší číslo,tím o cca 500Kč nižší cena...prut s č.50 už dostaneš jako dárek k vlasci :o)..poněvač pak už bude ve vývoji nová řada s dalším pořadníkem :o)

                                    NHugo Fisher - Profil | Čt 15.4.2010 11:34:36

                                    smradzjzd >> mne bylo receno, ze dle poradi zaplaceni zaloh. Ale pokud ma sliver dvojku, coz mi ted v SZ potvrdil, tak v tom bude nejaka certovina. Ja ho platil hned jak to slo a stejne jsem byl az trinactej. Je v tom dost mozna korupce. Presto nevahej!

                                      Nsmradzjzd - Profil | Čt 15.4.2010 11:32:10

                                      Hugo Fisher >> takže říkáš lepší investice jak do nemovitostí. No asi půjdu do toho. Ty čísla jsou podle pořadí, nebo si můžeš vybrat?

                                        Nsliver - samolibý vůl - Profil | Čt 15.4.2010 11:30:49

                                        xtr2008 >> aby ses nedivil, na jednu rybu je tato barva magnet.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda