Přívlač a dravci

Nxtr2008 - Profil | Čt 15.4.2010 11:30:01

u.x.a. >> u.x.a - 15.4.2010 11:09:33 >> Pozri napr. akeho ružiaka som Ti nasiel :) Pre 4% rybarov - limited edition

    Nsliver - samolibý vůl - Profil | Čt 15.4.2010 11:30:01

    Hugo Fisher >> máš SZ.

      NHugo Fisher - Profil | Čt 15.4.2010 11:29:30

      smradzjzd >> za ty prachy to stoji - bude to nejlepsi edice. Nepochybuji o tom. A navic jich pry nebude vic jak 33. Tak nevahej!

        Nsliver - samolibý vůl - Profil | Čt 15.4.2010 11:29:04

        Zajda >> jestli nejsi v pořadníku na HM JV, tak sem radši ani nepiš a styď se.

          Nsmradzjzd - Profil | Čt 15.4.2010 11:28:50

          sliver - samolibý vůl >> ještě k tomu včerejšku, víš co to je to vnadění? Dobrovolně naházet do vody 99% všech svých nástrah. Dokázal by si to?

            NHugo Fisher - Profil | Čt 15.4.2010 11:28:41

            sliver - samolibý vůl >> ty mas Dvojku? Nevymenis ji za 13ku? Doplatim!

            Vice klidne na SZ.

              Nxtr2008 - Profil | Čt 15.4.2010 11:28:34

              u.x.a. >> u.x.a - 15.4.2010 11:09:33 >> Za to, ze si to Ty :-)))

              http://shop.ebay.com.my/?_from=R40&_trksid=p3907.m​38.l1313&_nkw=Rapala&_sacat=See-All-Categories

              pozri napr. len toto.

              Mam u Teba pivo. Nebojim sa pouzit slovo - niekolko piv.

                Nboyscout - Profil | Čt 15.4.2010 11:27:47

                sliver - samolibý vůl >> a nevíte kdo má 007? To bude ten pravý "fishkiller" :-)

                  NZajda - Profil | Čt 15.4.2010 11:27:38

                  Vy zase perlíte, darebáci..:-)))

                    Nsmradzjzd - Profil | Čt 15.4.2010 11:25:35

                    Hugo Fisher >> kde na to bereš, já sem o něm přemýšlel, ale zdálo se mi to moc.
                    Myslíš že kvalita bude odpovídat ceně?

                      Nsliver - samolibý vůl - Profil | Čt 15.4.2010 11:24:47

                      Hugo Fisher >> já mám 002, přede mnou je asi pepa, bo má přehled a ví . Flip a tučňák jsou někde vzadu.

                        Nlibryb - Profil | Čt 15.4.2010 11:21:08

                        sliver - samolibý vůl >> Aby se z něj neposr... To zas při předváděčce pod Karlovým mostem chytne třeba metrovýho duháka! :-)

                          NHugo Fisher - Profil | Čt 15.4.2010 11:19:58

                          sliver - samolibý vůl >> to HMko mam predobjednane. Zaloha 80% ceny. Takze skoro 20 tisic Kc. Ale stoji to za to, pevne verim ze jo.

                          Vyrobni cislo bych mel mit 013. Hezky, ale na druhou stranu me toci, ze je uz 12 lidi nekde v rade prede mnou ...

                            Nxtr2008 - Profil | Čt 15.4.2010 11:16:58

                            u.x.a. >> u.x.a - 15.4.2010 11:09:33 >> Ty ma trapis :-))) Hod si normalne na ebay.com alebo napr. na malajzkom ebay-i vyhladat Rapala a uvidis, co Ti zacne vyliezat. Casto su tam veci, ktore sem chalani nahadzuju ako velku neznamu. Pripadne sa popozeraj v odkazoch na nasej stranke - http://www.klubprivlace.sk/odkazy.php

                              Nsliver - samolibý vůl - Profil | Čt 15.4.2010 11:16:40

                              libryb >> co je jako ? Dragon už má připravené HM JV. To bude pecka.

                                Nlibryb - Profil | Čt 15.4.2010 11:13:21

                                sliver - samolibý vůl >> No di do pr....:-)

                                  Nu.x.a - Profil | Čt 15.4.2010 11:09:33

                                  xtr2008 >> přihoď teda japonskej odkaz

                                    Nsliver - samolibý vůl - Profil | Čt 15.4.2010 11:09:30

                                    Už se těším na edici Rapala Jakub Vágner.

                                      Nxtr2008 - Profil | Čt 15.4.2010 11:07:10

                                      u.x.a. >> u.x.a - 15.4.2010 11:04:26 >> Bol, este v r. 1999. Ak doma najdem (ak sa mi bude chciet hrabat v skrinke :) nejake voblery, prihodim foto. Pozrite si japonske e-shopy s Rapalou, prip. e-bay, ta kolekcia farieb je obrovska.

                                        Nu.x.a - Profil | Čt 15.4.2010 11:04:26

                                        xtr2008 >> ty jsi byl v rapale?přihoď nějaké fotky závodu a tak nemůžu ,nikde nic najít

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda