Přívlač a dravci

NHugo Fisher - Profil | Čt 15.4.2010 11:02:17

Scanix >> jsi na zitra dostatecne pripraveny? :) Lanka navazany, a tak? :)

    Nxtr2008 - Profil | Čt 15.4.2010 10:56:27

    u.x.a. >> u.x.a - 15.4.2010 10:47:11 >> su to vacsinou farby od Rapaly, ktore:

    1. bud nie su urcene pre europsky trh (rozne sialene farby sa daju zohnat na ebay, prip. ak si bol v Rapale, tak vidis, ze paleta vyrabanych farieb je obrovska, niektore skoncia len ako vzory a nikdy sa do vyroby ani nedostanu, ine su urcene len napr. pre Japonsko, Juznu Ameriku atd.). Tie farby, ktore su tu u nas, su len zlomok celkovej produkcie.

    2. bud su rozne specialne edicie, ako napr. v minulosti byvali sady Jan Eggers a pod.

    3. zberatelske kusky a limitovane edicie vyzeraju inac - napr. Team Esko k 60. narodeninam Eska Rapalu s pozlatenymi hacikmi a pod. Take za 50 USD nezozenies.

    Jednoducho klasicky marketing. Aj tak na tej farbe moc nezalezi :-))

      NHugo Fisher - Profil | Čt 15.4.2010 10:52:44

      u.x.a. >> u.x.a - 15.4.2010 10:47:11 >> aha, dekuji

        NScanix - Profil | Čt 15.4.2010 10:50:56

        Hugo Fisher >> jasny, nektery barvy jsou ujety a jindy dost zajimavy, zajimalo by me, jak k tomu ty lidi prisli :)

          Nu.x.a - Profil | Čt 15.4.2010 10:47:11

          Hugo Fisher >> a budou dál stoupat, pokud máš něco takového radči s tím nechytej!!!!

            Nu.x.a - Profil | Čt 15.4.2010 10:45:45

            Hugo Fisher >> přesně tak ,jsou to většinou zběratelské kousky ceny kousků co jsem sem dal jsou kolem 50dolarů

              NHugo Fisher - Profil | Čt 15.4.2010 10:42:53

              Scanix >> vypadalo to jako bezny magnum (barva pro me neznama) .. ale nikde nebylo receno, ze je to magnum :) (spodek krabky jsem nevidel)

                Nu.x.a - Profil | Čt 15.4.2010 10:42:47

                Hugo Fisher >>

                  NHugo Fisher - Profil | Čt 15.4.2010 10:42:00

                  u.x.a. >> u.x.a - 15.4.2010 10:40:51 >> takze obecne vzato, special znamena nejakou specilani barvu, ktera se nedela bezne?

                    Nu.x.a - Profil | Čt 15.4.2010 10:40:51

                    Hugo Fisher >>

                      Nu.x.a - Profil | Čt 15.4.2010 10:34:44

                      Hugo Fisher >>

                        Nu.x.a - Profil | Čt 15.4.2010 10:30:20

                        Hugo Fisher >>

                          NScanix - Profil | Čt 15.4.2010 10:19:14

                          Hugo Fisher >> ty mas na mysli zrejme tohle magnum http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&it​em=280467912552

                            NScanix - Profil | Čt 15.4.2010 10:16:41

                            Hugo Fisher >> tech specialu je vic, jsou i jointed atd...napr. tady http://www.reelreports.com/store/RAPALA-SPECIAL--J​OINTED-COUNTDOWN-CDJ09-PH-1-260572237073.html

                              NHugo Fisher - Profil | Čt 15.4.2010 9:43:58

                              Znate nekdo nejakou rapalu, ktera by se jmenovala jen "Rapala Special" ?

                              Vypada jako magnum, nebo mi to tak prislo. Ale nic nez special na krabce napsano nebylo..

                                Nboyscout - Profil | Čt 15.4.2010 0:20:46

                                smradzjzd >> to bych ti i radil. Sliver je totiž kaprař tělem i duší. Proč myslíš, že tak zarputile pronásleduje štiky? Protože mu žerou kapry, to je jasné :-)

                                  Nsmradzjzd - Profil | St 14.4.2010 23:21:23

                                  pepa-č >> tak v tom případě to beru zpět

                                    Npepa-č - Profil | St 14.4.2010 23:20:20

                                    smradzjzd >> on je v bivaku!!!
                                    šak říkal, že jde spát, kde myslíš, že teď sliver je?

                                      Nsmradzjzd - Profil | St 14.4.2010 23:19:20

                                      sliver - samolibý vůl >> jo kaprař, ty, to určitě. To bys byl teď v bivaku a čekal až zabéká příposlech, protože za chvílu budou nejvíc brát.

                                        Nsliver - samolibý vůl - Profil | St 14.4.2010 23:16:30

                                        smradzjzd >> já jsem kaprař a ty mě nebudeš poučovat, jak na ně. Teď jsi mě nasral a já jdu spát.
                                        PS : o vnadění jsem nic neslyšel a určitě to je blbost.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda