Přívlač a dravci

smradzjzd - Profil | St 14.4.2010 23:12:30

sliver - samolibý vůl >> tři dny s jedněma s smradlavýma koulema je moc, zkus něco sladkýho a dál od břehu, musíš zavážet. Hlavně a to pro tebe bude asi novinka, pořádně vnadit.

    sliver - samolibý vůl - Profil | St 14.4.2010 23:05:55

    smradzjzd >> na koule ? No dovol, ty si myju každý třetí den, co jsem u vody. Kapři fakt nejsou, všude čistá voda, plno rostlin, žádné bahno. Hemží se to pstruhama, po kaprovi ani stopy. Múčky ze střevlí mám tunu. A na nic.

      smradzjzd - Profil | St 14.4.2010 23:00:19

      sliver - samolibý vůl >> a zkoušel si chytat ty kapři na koule? Prd že nejsou kapři, neumíš to, boilies nešoulíš, moučky ze střevlí neděláš a pak se divíš.

        sliver - samolibý vůl - Profil | St 14.4.2010 22:59:44

        pepa-č >> né né, to bylo jinak. Neposlali mi pozvánku, tak jsem VČS prošvihnul. Neposlali mi ju záměrně, aby nemuseli poslouchat , jak málo kaprů sadí a jak malé . Je nás pár kaprařů, tak to máme moc těžké. Kdo se má furt otravovat s těma tečkovanýma a bodlinatýma potovorama, ani zasakovat to nejde, hned to chcípne a kdo pak koupí bílou rybu ?

          pepa-č - Profil | St 14.4.2010 22:52:19

          sliver - samolibý vůl >> stěžoval sis na schůzi, že nesadí kapři? Né? Tak si za to můžeš sám a nestěžuj si tady.
          Všichni by chtěli kapři, ale nikdo pro to nic neudělá.

            sliver - samolibý vůl - Profil | St 14.4.2010 22:47:39

            pepa-č >> dyť tu žádní kapři nejsou. Je to tu samý potočík , popř. candošík.

              pepa-č - Profil | St 14.4.2010 22:41:08

              sliver - samolibý vůl >> kupuj kolínka, na kolínka kapry, za kapry peníze, za peníze mrazák a do mrazáku potočáky.

                sliver - samolibý vůl - Profil | St 14.4.2010 22:39:44

                pepa-č >> musím prodat víc potočáků, ať je na nový mražák. Jenže hospodští chcou kapry, jsem v pasti.

                  pepa-č - Profil | St 14.4.2010 22:29:03

                  sliver - samolibý vůl >> www.bilezbozi.cz

                    sliver - samolibý vůl - Profil | St 14.4.2010 22:28:01

                    Nepotřebuje někdo střevle ? Mám jich nějak moc, tolik pstruhů nesním a mražák je ještě furt plný štik a candátů.

                      rybomil - Profil | St 14.4.2010 14:44:13

                      pepa-č >> :-)))))))))))

                        tucnak11 - Profil | Út 13.4.2010 21:05:38

                        WhatWouldGeezesCatch >> Take by to nebylo špatne

                          WhatWouldGeezesCatch - Profil | Út 13.4.2010 16:46:38

                          tucnak11 >> kup si kotel na peleky ;-))

                            tucnak11 - Profil | Út 13.4.2010 12:34:58

                            brach >> To bym rad jak bym měl tak trpět znova,po tym hlaště,Hovno bylo tak černe jak brykety jen tam pustit horniku ač faraji v moim vyfuku.

                              brach - Profil | Út 13.4.2010 12:24:22

                              tucnak11 >>
                              Potěš pámbu. Co budeš dělat na 60-iny?
                              Asi umřeš.....

                                tucnak11 - Profil | Út 13.4.2010 9:44:16

                                Tyden jisem zdychal.

                                  tucnak11 - Profil | Út 13.4.2010 9:27:27

                                  Flip >> Nazdar kamarade.To je nic ja na 50-ny s ogarem vyhlastalisme 3 litry slivovice ve dvoiku,nevim kolik ja vipil jisem jen zbudil jisem se u posteli rypakem dolu jako ta červena myš aš na druhy den na obět,dolamany zmrzly a roba jenom kroutila hlavou že takove dobytky ještě neviděla,ogar šel o demš ještě na pivo,je to dukaz že plave vnim Polska krev.Jen ja jisem odpadnul,no roba žekla mi že take jisem htěl na te pivsko jit,ja uš jisem nepamatoval po druhe flašce,dekoder mi shořel v hlavě.Naštěsti zežralisme 2 kg klobas přy tymto hlastani.

                                    sliver - samolibý vůl - Profil | Út 13.4.2010 5:46:06

                                    Flip >> no vy jste ostudy !

                                      Flip - Profil | Po 12.4.2010 22:44:27

                                      sliver - samolibý vůl >> na srazu s Japčákem jsem do sebe s bídou nalil 5 škopků a Zbyněk jenom půl litru-nějak to kámo s náma jde ze svahu:-(

                                        sliver - samolibý vůl - Profil | Po 12.4.2010 22:40:00

                                        Flip >> tak skončíme všichni, někdo dřív, někdo později.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda