Přívlač a dravci

NFlip - Profil | Po 12.4.2010 22:37:15

sliver - samolibý vůl >> na špatné věci člověk snadno zapomene:-)))

    Nsliver - samolibý vůl - Profil | Po 12.4.2010 22:35:20

    Flip >> jak asi ? Ty si ani nepamatuješ , jestli zatrh nebo nezatrh ?

      NFlip - Profil | Po 12.4.2010 22:33:15

      sliver - samolibý vůl >> asi jo:-)))

        NZajda - Profil | Po 12.4.2010 22:32:47

        Mr.Stick >> Fajn, já se někdy ozvu...Nebo by sis mohl vzít vláčák a po 16. červnu mi ukázat, jak se chytá na velké pískovně..:-)

          Nsliver - samolibý vůl - Profil | Po 12.4.2010 22:30:43

          Flip >> poslední dobou býváš trochu mimo, že ti dochtor zatrh chlast ?

            NMr.Stick - Profil | Po 12.4.2010 22:29:45

            Zajda >> nene ... na to mám ještě čas :)

              NZajda - Profil | Po 12.4.2010 22:29:07

              Mr.Stick >> Nevadí, já mám trošku problémy s tou zelenou krabicí na kolech a do servisu mi to vezmou až příští úterý...Do června času dost...Na státnice se učíš už letos?

                NFlip - Profil | Po 12.4.2010 22:28:32

                sliver - samolibý vůl >> si myslíš,že každej rybář je Cooperfield,aby vyfotil fišku a kládu v luftě a ještě u toho držel foťák a ostřil?:-))) Nebo bych chtěl vidět toho blba co leze na pstruhovku a brodí s podložkou v pstruhařském košíku:-)))

                  NPiskořík - Profil | Po 12.4.2010 22:24:11

                  pepa-č >> Ty taky víš prd...;o)

                    NMr.Stick - Profil | Po 12.4.2010 22:23:26

                    Zajda >> Jsem, ale tenhle týden to nedám, dneska i zítra jsem skoro 14 hodin v práci, ve středu 6, ale pak hned jedu domů.

                      NPiskořík - Profil | Po 12.4.2010 22:23:14

                      sliver - samolibý vůl >> Teď už jo...:o)

                        Npepa-č - Profil | Po 12.4.2010 22:22:20

                        Mr.Stick >> kolowrat je všechno, bo původní ryby už nejsou. Ták a je to venku. Tajemství odhaleno.

                          NZajda - Profil | Po 12.4.2010 22:21:59

                          Mr.Stick >> Jsi v Olmu?

                            Nsliver - samolibý vůl - Profil | Po 12.4.2010 22:21:46

                            Piskořík >> já ho nepoznám, ale snad jsi pochopil, proč jsem ho tam uvedl.

                              NMr.Stick - Profil | Po 12.4.2010 22:20:41

                              Máte to blbý ... já prostě vidím potočáka, bo kolowrata od původní ryby nepoznám.

                                NMiksik - lucky bastard :) - Profil | Po 12.4.2010 22:20:01

                                pepa-č >> teď jsi mně ranil.... :,-(

                                  NPiskořík - Profil | Po 12.4.2010 22:19:28

                                  sliver - samolibý vůl >> Ty toho Kolowrata taky vidíš všude, viď?...;o)

                                    Nsliver - samolibý vůl - Profil | Po 12.4.2010 22:19:21

                                    smradzjzd >> žadnetake. Měl ho vyfotit vykuchaného. Živá ryba se na zem nedává, všem stejným metrem, když už.

                                      Npepa-č - Profil | Po 12.4.2010 22:18:25

                                      Mikšík- jen jednou >> Miksik - lucky bastard :) - 12.4.2010 22:17:05 >> ty jsi tupan - bez urážky.
                                      Proč si myslím, že tohle vzniklo díky tobě? http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=628553

                                        NMiksik - lucky bastard :) - Profil | Po 12.4.2010 22:17:05

                                        pepa-č >> hmmmm...ten prut? :D
                                        počkej nech mně ještě přemýšlet...mám takový pocit že mi něco na tom obrázku stále uniká...

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda