Přívlač a dravci

Npepa-č - Profil | Po 12.4.2010 22:16:16

Mikšík- jen jednou >> Miksik - lucky bastard :) - 12.4.2010 22:14:25 >> vole! Když jsou na obrázku dvě věci a jedna z nich, o které sis myslel, že to je kolowrat, kolowratem není, která z věcí na obrázku asi kolowratem je? ha?

    Nsmradzjzd - Profil | Po 12.4.2010 22:14:54

    sliver - samolibý vůl >> nedramatizuj, šak ho tam má jen na chvílu, než odloží prut a otevře křivák

      NMiksik - lucky bastard :) - Profil | Po 12.4.2010 22:14:25

      pepa-č >> jejda...mrk ví vše
      notaak :)
      já jsem fakt měl za to že kolovrátek=naviják

        Npepa-č - Profil | Po 12.4.2010 22:13:32

        Mikšík- jen jednou >> Miksik - lucky bastard :) - 12.4.2010 22:12:19 >> kup si knihu! (Alan copyright)

          NMiksik - lucky bastard :) - Profil | Po 12.4.2010 22:12:19

          pepa-č >> ?? :-O tak co to tedy je?

            NZajda - Profil | Po 12.4.2010 22:10:21

            pepa-č >> :-)))

              Nsliver - samolibý vůl - Profil | Po 12.4.2010 22:09:19

              smradzjzd >> co kdyby tam byli mravenci , ha ?

                Npepa-č - Profil | Po 12.4.2010 22:08:54

                Mikšík- jen jednou >> Miksik - lucky bastard :) - 12.4.2010 22:07:39 >> kolowrat není naviják, odborníku muškaři.

                  NMiksik - lucky bastard :) - Profil | Po 12.4.2010 22:07:39

                  smradzjzd >> nalezou do něj žížaly a okoušou ložiska do hranata

                    Nsmradzjzd - Profil | Po 12.4.2010 22:03:08

                    sliver - samolibý vůl >> proč ?

                      NFrantišek - Profil | Po 12.4.2010 22:02:08

                      brach: :-)) 100 bodů..........................

                        Nsliver - samolibý vůl - Profil | Po 12.4.2010 22:01:30

                        brach >> tak starej a neví, že kolowrat se na trávu nedává. No toto ? Co pak ta mládež ?

                          Nbrach - Profil | Po 12.4.2010 21:51:50

                          Ano...

                            Nwet - Profil | Po 12.4.2010 21:49:03

                            brach >> tato debata nicomu neprospeje. Mas svoj nazor a ja svoj. Zasierame to tu plkmi.Daj nejake foto.

                              NeXecutor - Profil | Po 12.4.2010 21:47:36

                              ach jee ...

                                Nbrach - Profil | Po 12.4.2010 21:44:39

                                wet >>
                                Ne , je tu jen registračka, kterou stačí pravdivě vyplnit - ostatní poznáš z jeho příspěvků....

                                  Nwet - Profil | Po 12.4.2010 21:42:52

                                  brach >> je tu niekolko tisic rybarov, chces zdielat svoje osobne udaje s kazdym z nich? Ja nie.

                                    Nwet - Profil | Po 12.4.2010 21:41:08

                                    kebator >> samozrejme somar. ;)

                                      Nbrach - Profil | Po 12.4.2010 21:38:42

                                      wet >>
                                      S kým mám tu čest pro mně bylo důležité vždy....

                                        Nwet - Profil | Po 12.4.2010 21:37:42

                                        brach >> A je to dolezite? Pre mna teda nie.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda