Přívlač a dravci

Nkebator - Profil | Po 12.4.2010 21:35:57

wet >> myslis, ze si vyrobil dokonaly wobler ? resp. ze vies robit dokonale woblery ?

    Nbrach - Profil | Po 12.4.2010 21:35:50

    wet >>
    Je to stejně k ničemu, takhle nepoznám, zda bys nemohl být mojím synem - eXecutor mým vnukem ano....

      Nwet - Profil | Po 12.4.2010 21:32:57

      brach >> ale v karte je ze chytam od 1983 a to este Executor bol len nieco abstraktne. ;)

        Nwet - Profil | Po 12.4.2010 21:31:00

        brach >> viem ta profilova fotka je dost stara.

          Nbrach - Profil | Po 12.4.2010 21:29:54

          wet >>
          Z karty to nikdo nepozná....

            Nwet - Profil | Po 12.4.2010 21:27:59

            eXecutor >> mohol by si mi byt synom.

              NeXecutor - Profil | Po 12.4.2010 21:21:50

              hovoris ako keby si bol stary dedo .DDD

                NeXecutor - Profil | Po 12.4.2010 21:21:14

                hh :D

                  Nwet - Profil | Po 12.4.2010 21:17:27

                  eXecutor >> ked budes velky tiez budes vediet urobit dokonaly vobler. Ale lichoti mi, ze si to pleties s rapalou.

                    NeXecutor - Profil | Po 12.4.2010 21:15:28

                    wet >> jednoznacne nalepene na old shad rap to vidno :-))

                      Nwet - Profil | Po 12.4.2010 21:03:58

                      eXecutor >> vyrobne tajomstvo.

                        Nryba3 - Profil | Po 12.4.2010 16:25:19

                        Loni se mi podařila tato štika na woblera + jeden kapr = rychle zpracovaný sumář,že? Pak že až budu v důchodu, tak to bude lepší, není, ale i tak je u vody fantasticky a neúspěchy mě vůbec nemrzí.

                          Nryba3 - Profil | Po 12.4.2010 16:22:19

                          Loni se mi podařila tato štika na woblera + jeden kapr = rychle zpracovaný sumář,že? Pak že až budu v důchodu, tak to bude lepší, není, ale i tak je u vody fantasticky a neúspěchy mě vůbec nemrzí.

                            NeXecutor - Profil | Po 12.4.2010 15:03:00

                            wet >> to je nejaka stara shad rapa a dal si nanu len podtlac ze ?

                              Nmax0201 - Profil | Po 12.4.2010 14:23:43

                              konecni mam noveho ;oP

                                Nwet - Profil | Po 12.4.2010 14:19:28

                                pepa-č >> prerusim nasu debatu, stiky cekaji.

                                  Npepa-č - Profil | Po 12.4.2010 14:17:05

                                  Já si myslím, že to je ošklivý nešvar, když si lidi dělají na mrku legraci a nepíší vážně a seriózně. Nebo dokonce mlží!

                                    Nwet - Profil | Po 12.4.2010 14:15:22

                                    pepa-č >> Omlouvam se jeho eminecii a durazne zadam o prominuti. A sem pripravem otrhnout zminovane WRO na znak uprimnej omluvy. ;)

                                      Npepa-č - Profil | Po 12.4.2010 14:02:44

                                      wet >> já ne, na mrku jen vážně

                                        Nwet - Profil | Po 12.4.2010 14:01:49

                                        pepa-č >> relaaax ;) Delam si prdel.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda