Přívlač a dravci

Nmartcv - Profil | Út 15.5.2012 11:24:03

Netipa - poslední hrdina MRKu >> ahoj pane.......dofám že to dorazilo

    Nrybomil - Profil | Út 15.5.2012 10:19:51

    Měl někdo už v packách , nebo dokonce u vody tyhle:

    http://shop.top-carp.cz/cs/produkt/sonik-sk4-spinni​ng-rod/

      NButchi - Profil | Út 15.5.2012 9:47:23

      Netipa - poslední hrdina MRKu >>
      Stačí igelitka z Tesca.

        NPedro1 - Profil | Út 15.5.2012 9:11:57

        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Woe:-))))

          NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 15.5.2012 9:07:37

          Pedro1 >> jikry nachytáš normálka do LKboxu

            NPedro1 - Profil | Út 15.5.2012 9:04:29

            Netipa - poslední hrdina MRKu >> Díky za info.A daj se na něco chytat ty jikry.Jako že bych chytal kapř hned od mala.

              NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 15.5.2012 8:58:49

              Pedro1 >> no jistěže. Teď je na kapry nejlepší doba. Před třením

                NPedro1 - Profil | Út 15.5.2012 8:49:39

                Co kapři,berou Vám v tomhle období?

                  NButchi - Profil | Út 15.5.2012 8:14:55

                  Kolis >>
                  Myslím si, že je to možné u každého :-))

                    NKolis - Profil | Út 15.5.2012 8:13:53

                    Butchi >> ...., já a zlobit? o))

                      NButchi - Profil | Út 15.5.2012 8:10:57

                      Kolis >>
                      A ta se uvařila z čeho? Zlobils? :-))))

                        NKolis - Profil | Út 15.5.2012 8:09:04

                        Butchi >> jen tak se pomotávám kolem korké kaše o)

                          NButchi - Profil | Út 15.5.2012 7:58:15

                          Kolis >>
                          Kdepak ses flákal, Pavlíku? :-)

                            NP!F - Profil | Út 15.5.2012 1:27:42

                            poldeci >> No divis sa? Este furt som stastny ako svina, kedze mi to vydrzalo aj po prvom dni v praci tak asi je to naozaj :)

                              Npoldeci - Profil | Út 15.5.2012 1:22:51

                              P!F >> to tak ked si to tu od samej radosti vsetko otapetoval ))

                                NP!F - Profil | Út 15.5.2012 1:12:41

                                Kolis >> dakdak, ale uz neriesit, tolko ma setci chvalia ze mi bude do nosa prsat :))

                                  NKolis - Profil | Út 15.5.2012 1:09:30

                                  P!F >> wotomnic Pavko, a gratulace k pěkným fishkam.

                                    NP!F - Profil | Út 15.5.2012 1:06:46

                                    Kolis >> mno mozne to je, ale bud by chodil aj so sestkami, alebo by isiel do perdele :o)

                                      NKolis - Profil | Út 15.5.2012 0:54:47

                                      Butchi >> Ahoj Hans, tak trošku, no...o)

                                        NKolis - Profil | Út 15.5.2012 0:27:27

                                        P!F >> Je možné, že je to blbost, ale origoš j tam "velikost háčku - 8"

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda