Přívlač a dravci

valdos - Profil | Pá 18.5.2012 8:12:42

Ahoj rybáři, máte někdo zkušenosti s tímto prutem Prut Dragon EXPRESS 2,70m? Potřebuji poradit s gramáží, rozhoduji se mezi 5-25g a 4-20g, cílová ryba je štika, candát, okoun.
Budu lovit na rotačky vel. 2-3, plandavky do 10 cm, gumy 6-10g a woblery do 10-12cm.
Díky za radu

    Enšpígl - Profil | Pá 18.5.2012 0:06:48

    kaňka >> nebo ještě do sebe při večeři cpát česnek. Ten taky nesnáší. Ale nejsem si jistý, na JM komáry moc věcí nefunguje :)

      kaňka - Profil | Čt 17.5.2012 23:16:33

      Enšpígl >> Funguje to ale musíš se namazat minimálně půlitrem nejlépe sedmičkou .

      Pak jsou Ti komáři fakt ukradení :-)))))

        Enšpígl - Profil | Čt 17.5.2012 23:13:26

        Tarn >> Pokud to bude fungovat, tak mi ti komáři budou lhostejní :-))

          Tarn - Profil | Čt 17.5.2012 23:11:14

          Enšpígl >> rozhodně, hele buď to bude fungovat, nebo Ti to bude jedno :))))))))))))))))

            Enšpígl - Profil | Čt 17.5.2012 23:06:34

            Tarn >> že by levnější náhrada repelentu ? Musím to zkusit, tady v našem regionu se ,,pálí" všude krom kostela :-)

              Tarn - Profil | Čt 17.5.2012 23:03:26

              Enšpígl >> to nevíš, že když máš nadbytek vitamínu B, že na Tebe nic nejde ? A nejvíc vitamínu B je prej ve slivovici. Proto se povídá že když se namažeš, nic na Tebe neleze :)))))))))))))))

                Enšpígl - Profil | Čt 17.5.2012 22:57:39

                P!F >> S tou Moravou plně souhlasím. Repelent před rybačkou ano, ale za předpokladu, že se v něm vykoupu...

                  P!F - Profil | Čt 17.5.2012 16:58:20

                  vanuz >> repelent nastriekat pred rybackou? :DDDDD ty si este nechytal pri morave v lete, co?

                  Klieste pripnut zvonka je fasa vec, hlavne ked lezies cez prhlavu vyse hlavy, sa ti zachytia a naphcaju ti tu zihlavu do huby, nie dakujem, radsej vacsiu tasku.

                  Niektory ludia fotia, co uz. Som jeden s tych divnych, aj ked mi to moc zatial nejde.

                  Polarizacky na oci, to bude super ked pojdem cez les, asi napalim do stromu.

                  Bunda okolo pasa zavadzia a hreje, bunda na sebe v lete je trochen samovrazda, hlavne ked mas par km slapat.

                    Pjóťa - Profil | Čt 17.5.2012 14:02:06

                    brach >> Aha, tohle jsem nenašel. :-) Díky.

                      Pjóťa - Profil | Čt 17.5.2012 13:35:12

                      Zdarvím páni rybáři, zbrojím na sezónu a při hledání nových šňůr a vlasců jsem narazil na NanoFil BERKLEY http://www.rsp-fishing.cz/vlasce-silony/nanofil-ber​kley-0-02mm-1-415kg-od-3kc-m-3.
                      Máte s tím někdo nějaké zkušenosti? podle popisu to musí být něco nadčasovýho. :-D Ale dá se tomu věřit?
                      Mě by se hodila tak 0,06 a 0,12.

                        vanuz - Profil | Čt 17.5.2012 12:32:50

                        P!F >>
                        Flasa vody, - budiz
                        krabica s nastrahami, - ano
                        nejake tie doplnky ako klieste na vyberanie nastrah, - pripnut zvonka
                        krabica s karabinkami, - krabica? na karabinky? max. tak 5x5cm
                        fotak, - kto by uz len fotil, blbost
                        repelent, - nastriekat pred rybackou
                        polarizacky, - daj na oci
                        pripadna bunda proti dazdu alebo zime ti tam uz nevleze. - obliect si jednu, nepremovkavu, alebo dat kol pasa.

                        = mas kopu miesta :)

                          Tarn - Profil | St 16.5.2012 10:14:26

                          rybomil >> rozhodně je to totální kravina, souhlas :))) S Conolonem jsem kdysi chytal a nebyl to ne tu dobu špatněj proutek, ale dnes je to úplně jinde :)))

                            rybomil - Profil | St 16.5.2012 10:08:01

                            kopik >> pokud jsi ten odkaz na web:

                            http://www.fishstar.cz/kvalitni-sada-privlac-abu-ga​rcia-fujitsu-wobler-vlasec-p-65.html


                            při prodeji klacku ABU Conolon Speedlock 2,7m myslel vážně, tak věz že je to blbost, přes 7 táců za sadu je maxikravina

                            Conolon Spedlock v 2,7m se dá pořídit za 1200 CZK + -, byly v doprodeji pod 1000

                            roláky Fujitsu Quartz jsou nyní + - 2200CZK, byly pod 2000 CZK

                            Na tom webu je kiks, asi nějaký blondýny co držela v ruce tak max. trvdej teplej prut......

                              P!F - Profil | St 16.5.2012 1:23:30

                              Figos >> Rataj so mnou. Flasa vody, krabica s nastrahami, nejake tie doplnky ako klieste na vyberanie nastrah, krabica s karabinkami, fotak, repelent, polarizacky, pripadna bunda proti dazdu alebo zime ti tam uz nevleze. Je to male.

                                Mjaška - Profil | Út 15.5.2012 20:51:53

                                Figos >> Měl jsem stejnou a postupem let praskla plastová spona (dá se samozřejmě koupit) - jinak se nepárala - dnes ji vozí na ryby sestra - stála pár stovek.

                                  Microb - Profil | Út 15.5.2012 20:24:15

                                  TO jo :D

                                    Figos - Profil | Út 15.5.2012 18:40:29

                                    Ahoj prosím vás má někdo zkušenost s touhle brašnou?Díky za každé info.Je od Cormoránu rozměry 38x30x12

                                      Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 15.5.2012 14:36:57

                                      martcv >> mám to na poště, ale ještě jsem nebyl schopnej si to vyzvednout

                                        Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda