Přívlač a dravci

Kolis - Profil | Út 15.5.2012 0:24:14

afjee >> NZ o)

    Paulus - Profil | Po 14.5.2012 20:17:44

    Butchi >> Hned mu olízej mozek ohledně těch rákosek o)))

      Butchi - Profil | Po 14.5.2012 19:25:56

      Kolis >>
      Ha, strejda Kolis se nám vynořil z hlubin MRKu :-))

        P!F - Profil | Po 14.5.2012 18:56:38

        Kolis >> 8micka je blbost, to uz ohne aj zubac a je fuk aky typ haku. pod 6ky nejdem.

          afjee - Profil | Po 14.5.2012 17:40:28

          P!F >> Kolis - 14.5.2012 17:23:33 >> Díky kluci. Už jsem to stejně objednal a jak vidím, tak jsem se do několika velikostí i trefil. Když tak přikůpíme no (:

            Kolis - Profil | Po 14.5.2012 17:36:43

            P!F - afjee>>
            Salmo Sting 6cm vel. 8

              P!F - Profil | Po 14.5.2012 17:23:33

              afjee >>
              Salmo Executor 5 cm velkost 6
              Salmo Minnow 5cm velkost 6
              Salmo Sting 6cm netusim, nemam
              Salmo Whitefish 13cm velkost 2

                afjee - Profil | Po 14.5.2012 15:47:06

                poldeci >> Jo, tak díky. Jde vidět, že dokážeš člověka potěšit :))

                  poldeci - Profil | Po 14.5.2012 15:41:59

                  afjee >> jo tak je všetko v poriadku,do týždňa tie voby aj tak potrháš ))

                    afjee - Profil | Po 14.5.2012 15:40:24

                    poldeci >> Neboj. Ty 9620 jsem vzal jen 10ks ve větší velikosti právě na ty WF13 a na ty menší jsem vzal od jiné značky velikost 8 a 10. Zase taková raketa to není, aby mi to nějak finančně ublížilo, tak se když tak spálím a pro příště budu chytřejší.

                      poldeci - Profil | Po 14.5.2012 15:37:29

                      afjee >> nemyslím hneď na "kvalitnejšie" ale tie9620 čo si si vybral nie sú zrovna háky na tie malé voby /okrem wf13/

                      sú to háky s úpravou na more,rátaj že budú trocha hrubšie... na tie malé prdy zbytočne

                        afjee - Profil | Po 14.5.2012 15:21:25

                        poldeci >> U 5 cm woblerů to zatím nějak neřeším a na ty větší dám něco kvalitnějšího.

                        Díky.

                          poldeci - Profil | Po 14.5.2012 15:13:55

                          afjee >> to majú všade
                          tie háky si ešte premysli a pozri iný typ

                            afjee - Profil | Po 14.5.2012 14:59:04

                            poldeci >> Nene, já na těch woblerech nemám žádné háčky ani kroužky. Jsou to už starší modely a trojháky dosloužily.

                            No vidíš, teď si mi připomněl ještě kroužky na woblery, to bude další oříšek to sehnat.

                              poldeci - Profil | Po 14.5.2012 14:54:57

                              afjee >> inak teraz som pozrel za čo chceš meniť,no je to tvoja voľba ja by som tie povodne nechal tak

                              ...menil by som jedine za nove spark pointy alebo ownery st 31...........len cenou budú trocha viac

                                afjee - Profil | Po 14.5.2012 14:49:42

                                poldeci >> Jo, díky. Tak tohle mi pomohlo. Jsem nevěděl, že by KOTWICE byly přímo na stránkách Salmo.

                                  poldeci - Profil | Po 14.5.2012 14:41:04

                                  afjee >> vmc meníš za vmc?....nepozrel som síce za aké vmc ale asi v tom máš jasno )

                                  takže všetko salmo http://www.salmo.com.pl/executor/

                                  pri každej veľkosti máš veľkosť trojháka/platí aj pre trebars owner,veľké rozdiely nebudú-iba ak kvalita/

                                    afjee - Profil | Po 14.5.2012 14:26:46

                                    poldeci >>

                                    Salmo Executor 5 cm
                                    Salmo Minnow 5cm
                                    Salmo Sting 6cm
                                    Salmo Whitefish 13cm

                                    Jde o to, že objednávám věci z jednoho e-shopu, tak jsem to chtěl k tomu přibalit a padly mi do oka ty VMC. Potom tam mají nějaké italské Venturieri, ale to vidím poprvé.

                                      poldeci - Profil | Po 14.5.2012 14:10:24

                                      afjee >> prezraď ake voby chceš prekovať a behom sekundy tu budeš mať alternatívy trojhájkov,o tom nepochybujem

                                      ...ideš na to komplikovane

                                        afjee - Profil | Po 14.5.2012 14:01:40

                                        S&F - pescador >> A například velikost 6 dáváš na jak velké woby? Vím, že to bude záležet na druhu, ale jen tak orientačně. Já když vezmu nějakou velikost, tak se nejspíš trefím stejně do nějaké velikosti kterou mám, ale třeba těch menších wobů mám více, tak bych vzal raději i více trojháků na ně.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda