Přívlač a dravci

afjee - Profil | Po 14.5.2012 13:58:31

Old Wolf >> Hledal jsem no. Dokonce i na nějakém zahraničním fóru byl dotaz na na nějaké rozměry, ale bez odpovědi. Ani v katalogu pro r. 2012 to není, takže to budu muset nejspíš prubnout naslepo.

    S&F - pescador - Profil | Po 14.5.2012 13:56:55

    afjee >> U trojháčků i jednoháčků bude záležet taky na typu a tvaru ... tím může být pak způsoben případný rozdíl velikosti uváděné výrobcem ... neberu v potaz,že některé fa. uvádí tzv. číslování v nové a někdo ve staré stupnici :-)
    Na woblerech které používám si vystačuji z velikostma 6, 4 a 2 ....

      Old Wolf - Profil | Po 14.5.2012 13:49:16

      afjee >> Nejspíš nebude,ale zkus gůgl,zadej treble hook VMC 9620 ,někde to snad bude.

        afjee - Profil | Po 14.5.2012 13:33:37

        S&F - pescador >> To je mi právě jasný no. Jde o to, jestli to číslování bude stejný, jako třeba u jiné značky, protože u jednoháků to tak není.

          S&F - pescador - Profil | Po 14.5.2012 12:30:32

          afjee >> Velikosti se uvádí v číslování jako u jednoháčků .... bude vždy záležet na jakou velikost wobleru to trojháčky jsou ... i velikosti se někdy od sebe liší délkou raménka a šířkou oblouku - háčky s širším obloukem bývají zpravidla označovány jako - gap wide ...

            afjee - Profil | Po 14.5.2012 12:07:16

            Zdravím. Chci si na několika woblerech vyměnit trojháčky za nové a chci koupit VMC 9620 akorát jsem nikde nenašel popsané velikosti v milimetrech či centimetrech, takže se nemám dle čeho řídit. Nemáte někdo nějakou velikost přeměřenou?

              Butchi - Profil | Po 14.5.2012 11:26:04

              tomas.kovalcik >>
              Na lipana se hlavně můžeme jít podívat maximálně do ZOO, natož ho snad ještě někde chytat.

                tomas.kovalcik - Profil | Po 14.5.2012 11:14:21

                Ladas20 >> hmmm lipan a dravec :-) par som ich na privlac chytil ale necharakterizoval by som lipana ako dravca :-)

                  Zaruon - Profil | Ne 13.5.2012 14:54:39

                  jj

                    Polčis - Profil | Ne 13.5.2012 9:49:42

                    Ladas20 >> Musíš se učit a chytat kamaráde!Nebo myslíš že ti někdo napíše "Jeď na kačák a chytneš na 100%"?K tomu se musíš většinou probojovat!

                      Ladas20 - Profil | Ne 13.5.2012 9:32:13

                      Ahoj, chtěl jsem se zeptat kam vyrazit na dravce jako je lipan, štika a candát a neznáte nějakej soukromej revír kde se dají chytat dravci a kde je těmito dravci rybník za rybněn? Jezdím do Sobáčova a Čunína, ale tam to není ono, jsou to spíše kaprařské rybníky.

                      Díky

                        BuBu99 - Profil | Pá 11.5.2012 23:02:29

                        Piskořík >> já si to myslel:-))

                          Piskořík - Profil | Pá 11.5.2012 23:00:19

                          Urbo >> Jo, za tu koncovou karabinu. Nešprajcuje se to, neotvírá se to. Občas ti to teda ze zad natáhne nějaký zachycení o křák nebo o větev ale s tím se musí počítat. Ale jinak o tom skoro nevíš, že to na těch zádech máš...:o)

                            Piskořík - Profil | Pá 11.5.2012 22:57:56

                            BuBu99 >> Na chytání motýlů, hlavo....:o)

                              Urbo - Profil | Pá 11.5.2012 22:52:06

                              Piskořík >> Takže ho máš chycenej za to koncový oko na rukojeti tyčkou nahoře To se ti nestane, žeby se to nějak začalo otvírat nebo šprajcovat na zádech?

                                BuBu99 - Profil | Pá 11.5.2012 22:49:55

                                Piskořík >> ty Tome a na co je u tebe ten podběrák tak nutná součást.-)))

                                  S&F - pescador - Profil | Pá 11.5.2012 22:42:08

                                  afjee >> Bral to u M.S. ....

                                    Butchi - Profil | Pá 11.5.2012 22:31:37

                                    afjee >>
                                    Asi ho ožral a donutil podepsat kupní smlouvu :-))))

                                      Piskořík - Profil | Pá 11.5.2012 22:19:38

                                      S&F - pescador >> Si myslím..:o)

                                        S&F - pescador - Profil | Pá 11.5.2012 22:16:20

                                        Piskořík >> Tak tou nejde urazit snad nikoho :-)

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda