Přívlač a dravci

NPiskořík - Profil | Pá 11.5.2012 22:14:51

S&F - pescador >> Šedou...:o)

    NPiskořík - Profil | Pá 11.5.2012 22:14:28

    Worm >> Já jo...a to až takovej, že jsem si radši potom bral jiné moky....:o)

      NPiskořík - Profil | Pá 11.5.2012 22:12:32

      Urbo >> Mám Fencl podběrák a nosím ho na zádech na joju od Tvrdka. Podběrák otvíráním k zádům a pohoda. Nechodím po vyběhanejch cestičkách a podběrák je pro mě nutná součást.

        Nafjee - Profil | Pá 11.5.2012 22:06:21

        BuBu99 >> To bych taky rád věděl. Prý má pronajatou na to garáž.

          NBuBu99 - Profil | Pá 11.5.2012 22:04:20

          afjee >> spíš mi řekni co Kolis nemá:-)))

            Nafjee - Profil | Pá 11.5.2012 22:03:41

            Butchi >> Kolis má tři a všechny sehnal prý za dvanáctku, což nechápu, koho zase ukecal ...o)

              NS&F - pescador - Profil | Pá 11.5.2012 21:59:45

              Piskořík >> Záleží jestli jsi měl Rulandu šedou nebo bílou :-)

                NBuBu99 - Profil | Pá 11.5.2012 21:55:15

                koukám že sem chodí samej alkoholik:)))

                  NWorm - Profil | Pá 11.5.2012 21:49:04

                  Piskořík >> Já Rulandu beru skoro stabilně a nezpozoroval jsem rozdíl....ale je fakt,že jsem si chvíli bral celkem dost suché Chardonnay....tak mám chvíli mezeru :o)

                    NButchi - Profil | Pá 11.5.2012 21:48:22

                    Piskořík >>
                    Mám si brát osobně, žes nenapsal na Mrtvém? :-)))))))
                    Ostatně, i ti pánové ze stánku Daiwy na MR potvrdili, že Caldia X je prostě festovní točák se vším, co k tomu patří.. A takové já mám rád, musí z toho čišet ta bytelnost..

                    Jojo, 2.4 do 14g.. Původně na pstruhovku, ale pak jsem beztak došel k závěru, že se na ni dostanu tak málo, že nemá smysl ztrácet čas vláčením (snad mě teďka neukřižujete :-D) Zas takové poleno to nebylo, na moji domovskou pstruhovku plnou překážek bych řekl tak akorát.. Prostě špatně zvolená délka, protože jsem s ní pak zkoušel chodit na okouny na pískovny a to byla strašná pain.

                      NUrbo - Profil | Pá 11.5.2012 21:44:04

                      Zatim sem ,ale nikdo nedal typ nebo fotku za jakou část toho podberáku se dá upevnit. Neni to zadnej malej raketacek a jak uz tu nekdo podotkl. Nerad bych,aby se me zacal rozkládat na zádech. Má pouze poutko na konci rukojeti.
                      V upnuti za pas nevidim zadnej problem. Práve naopak.

                        NPiskořík - Profil | Pá 11.5.2012 21:43:56

                        Worm >> Rulandu...a je dobrá, jako tenkrát....jsem totiž tak před měsícem a půl měl asi jinou várku a dvakrát nebo třikrát jsem měl úplně jinou chuť....:o)

                          NWorm - Profil | Pá 11.5.2012 21:37:14

                          Piskořík >> :O))))Ona je jako vůbec veselá :o)))))

                          Jinak teda brzo učíš klona,kde prodávaj chlast....cos bral?Já Rulandu,ale Lenka přitáhla celkem dobrý Sauvignon,tak jsem mu dal přednost :o)

                            NPiskořík - Profil | Pá 11.5.2012 21:33:09

                            Worm >> Taky jsem šel s mrňousem ven...a paní ve vinotéce mě pobavila. Prej "Malej je táta vypranej na devadesát, koukám"....:o)

                              NPiskořík - Profil | Pá 11.5.2012 21:31:52

                              Butchi >> Však jo, Caldia byla hodně dobře hodnocenej reel... ať zde nebo na umřetým Chytej....tam nešlo šlápnout vedle...:o)


                              To jsi měl tu do 14g? Tam musela bejt ta 2.40 už docela poleno, né?...:o)


                              No, necháme toho....časem snad prozřeš sám i bez mé pomoci...:o)

                                NWorm - Profil | Pá 11.5.2012 21:27:13

                                Paulus >> Ty wole...někdy tý tvojí "staroslovanštině" fakt nerozumím....mrskáte tam gotesa nebo co? :o)

                                  NPaulus - Profil | Pá 11.5.2012 21:24:23

                                  Worm >> Ale dyk jo - já jen že u stolu už se zase hrajou hodnoty a nebudu na to přiblblo Lihoříkoj teď mít čas.
                                  Tak halt jindy o)

                                    NWorm - Profil | Pá 11.5.2012 21:23:00

                                    Piskořík >> Taky jsem nikam nešel...teda šel...s malou dcerkou ven,pak mě bezelstně vylákali ke Slonovi a nakonec jsem si dal plzničku,pokecal s matkou její spolužečky a šel domů :o)

                                      NButchi - Profil | Pá 11.5.2012 21:21:53

                                      Piskořík >>
                                      No u reelu to zase takový risk není, navíc byla za 3500, což byla luxusní cena. Beztak jsem ji bral na základě doporučení kluků, kteří tomu opravdu rozumí (Rybkin, Reznik), tím byl risk snížen na minimum :-)
                                      Přesně tak, Destinku jsem už poslal z domu, ale to byla moje blbost - koupil jsem 2.4m, což bylo málo. Včil chytám okouny na Tinyho a libuju si. Dobře to z toho lítá, pevná páteř, velice citlivá špička - na ty mikromrdky, když žerou pruhatci potěr, je to ideální..

                                      Díky.. Jen si neodpustím poznámku, není to o mazání medu kolem huby.. Mám k tomu prostě svoje důvody, ale přece do prdele nejsme v emocionálním kroužku, ne? :-))))))

                                        NPiskořík - Profil | Pá 11.5.2012 21:21:26

                                        Worm >> Sám na to kakoším....pátky mám družný...:o)


                                        Takže jsem dal radši přednost rodinné romanci a plusovým bodům s mojí milou ženou...:o)


                                        A Fousáči nechť si honí kokůta nad dobrounočkama....;o)

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda