- Úvod
- Pokec
Přívlač a dravci
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 44x v ignorovaných.
NWorm - Profil | Pá 11.5.2012 21:19:58
....a nebuď ubulenej,myslel jsem,že už jsi velkej chlap...nebo alespoň už dost starej :o)
NPaulus - Profil | Pá 11.5.2012 21:18:32
NPiskořík - Profil | Pá 11.5.2012 21:17:28
O.k., Honzíku....časem sám zjistíš, kdo je kdo a ten med kolem huby ti už tak chutnat nebude....;o)
NWorm - Profil | Pá 11.5.2012 21:17:15
NWorm - Profil | Pá 11.5.2012 21:13:19
NPaulus - Profil | Pá 11.5.2012 21:12:10
NWorm - Profil | Pá 11.5.2012 21:09:35
NButchi - Profil | Pá 11.5.2012 21:08:13
Ano, tohle je ten všeobecný vzorec, pro mě prvotní kritérium toho, po čem mám v kšeftě pátrat. Vybírat jen na základě této subjektivní recenze by byla veliká kokotina :-)))
Upřímně se přiznám, že jsem naslepo koupil minulý rok Caldii X, Dragon Destiny a Dragon Guide Select Tiny.. Ale ty rákosy byly "levnější kousky", takže jsem to prostě risknul, přinejhorším bych to střelil tady v bazáči.. Každopádně už tohle opakovat nebudu, nestojí to za to :-)))
Prosímtě, Tome - já teda jako neznám všechny zákulisní vztahy, co kdo komu udělal nebo neudělal, kde a v čem je problém nebo není.. Každopádně jsem tě chtěl poprosit - Já si Pauluse vážím, ty seš zase viditelně chytrej člověk, už jsme taky sem tam prohodili pár slov (třeba jak nás Domino poslal do ignoru za Zaubera :-D ) takže takhle přede mnou ne, fakt se mně to nelíbí.
NPiskořík - Profil | Pá 11.5.2012 21:03:22
Vidíš to....já jsem zase světloplachej....:o)
NPiskořík - Profil | Pá 11.5.2012 21:00:24
To jsem rád, že to vidíš taky tak....já bych vláčák bez předchozího očíchání nekoupil ani omylem....a je jedno, jestli to je sériovka nebo blank a následně na něm postavená kláda.
V pohodě...mě to jen baví, páč Paulus o vláčce ví poměrně howno ale radí jak Jacek Kolendovicz....:o)
Nmoskyt - Profil | Pá 11.5.2012 20:54:24
NButchi - Profil | Pá 11.5.2012 20:52:13
Díky moc za foto..
Nějaká taková ráže by byla fajn, jen by to chtělo fakt osahat..
Hlavně, aby to ty ryby netahalo samo, chtěl bych z toho taky něco mít :-))))
NButchi - Profil | Pá 11.5.2012 20:51:07
Rozhodně bude vědět víc, než já :-)))
Ostatně, takové věci si kupujeme všeci, páč jsme latentní nakupovači :-D
S Pescadorem už diskutujeme, takže dík moc za tip..
Naprosto s tebou souhlasím, riziko omylu v této cenové relaci je sice nižší, ovšem důsledky budou mnohem nepříjemnější.. Chce to ohmatat, zcela bez pochyby.. Svoje štěstí s nákupy naslepo jsem už vyčerpal..
Ale no tak Tome, taková nehezká ironie.. :-P
Paulus mně neradí s Harikama, prostě jen kecáme.
NPiskořík - Profil | Pá 11.5.2012 20:49:44
Nmoskyt - Profil | Pá 11.5.2012 20:47:40
NButchi - Profil | Pá 11.5.2012 20:47:08
Hmm, mně stačí třiáčkovej korek :-D Ale myslím, že mně posílal foto...
No, ten kýbl asi lehký nebyl, to mohl být dobrý souboj :-))) Já mám prostě rád, když je to dlouhý, rychlý prut s citlivou špičkou.. Na zdolávání ta akce asi moc není, ale já zase tak moc nezdolávám, takže chcu aspoň pohodlně házet.
Není se čeho bát, samozřejmě je pilování techniky na zahození prutu do křoví, ale nende to.. Jak to jednou vemeš do pracek, už to nepustíš..
Na začátek asi jo, ale i tak je to volakési čudné, že se to loupe a láme. Já se těším na svoje CTS, to pak ŽŽ, až se ze mě bude kouřit.
Nkaňka - Profil | Pá 11.5.2012 20:46:41
NPiskořík - Profil | Pá 11.5.2012 20:43:20
Spíš bych se zeptal Pescadora...ten má postavený tři na míru, odchytáno s nima má a reálně ti je schopen říct klady i zápory....
Jinač, můj subjektivní názor....když ty blanky nemáš aspoň trošku někde omáklý, tak je custom prut docela loterie, co z toho vlastně vyleze.
Toť asi vše...zbytek ti doradí přívlačový guru, Paulus....;o)
NPaulus - Profil | Pá 11.5.2012 20:42:23
Ale přeju mu je - to zase jo a snad mi je jednou nechá pochovat. Na pokrytí situací co mě tu potkaj stačí Milášek. Tohle vysmejčí z půlky řeky jako prd a kolik ten kýbl asi vážil ?
K jeho Baronstvu bych rád jednou na školení abych viděl, že to kurva jde.
Ale kapku se zároveň bojím, že definitivně přijdu o zbytek iluzí.
A ten Greys je pro mě dobrej až moc, to jsem zase dostatečně soudnej o))
Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda
Kde to žije - dravci
SoNFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoNRare woblery - Rapala 14054
SoNÚhoří sezona 2012 10520
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....











