Přívlač a dravci

NWorm - Profil | Pá 11.5.2012 21:19:58

Paulus >> Jen aby sis tam místo brečení nepindil honďoura :o)))



....a nebuď ubulenej,myslel jsem,že už jsi velkej chlap...nebo alespoň už dost starej :o)

    NPaulus - Profil | Pá 11.5.2012 21:18:32

    Worm >> To nebylo hezký Pavko - jdu brečet na záchod. Pa. o)

      NPiskořík - Profil | Pá 11.5.2012 21:17:28

      Butchi >> Tak u reelu, obecně vzato, nemúžeš udělat takovej minel jako u klacku...ale jo, ty levnější se daj risknout i bez omaku. Taky jsem takovou jednu koupil ale to byla chvějka a tam je průběh akce víceméně danej. Pevná páteř, akčnější vršek...:o)



      O.k., Honzíku....časem sám zjistíš, kdo je kdo a ten med kolem huby ti už tak chutnat nebude....;o)

        NWorm - Profil | Pá 11.5.2012 21:17:15

        Paulus >> No však Tom je kamarád,takže jsem ho do toho zahrnul taky :o)

          NPaulus - Profil | Pá 11.5.2012 21:16:32

          Worm >> Řeč taky nebyla o nás ............... o))

            NWorm - Profil | Pá 11.5.2012 21:13:19

            Paulus >> Já myslím,že my na to máme zatím ženy....ale víš howno,kdy kouzlo selže :o)

              NPaulus - Profil | Pá 11.5.2012 21:12:10

              Worm >> Ten si nedohoní ani svýho mám ten dojem ........... o))

                NWorm - Profil | Pá 11.5.2012 21:09:35

                Piskořík >>Jaktože nehoníš hady????Zase to necháváš na Ludě? :o)

                  NButchi - Profil | Pá 11.5.2012 21:08:13

                  Piskořík >>
                  Ano, tohle je ten všeobecný vzorec, pro mě prvotní kritérium toho, po čem mám v kšeftě pátrat. Vybírat jen na základě této subjektivní recenze by byla veliká kokotina :-)))

                  Upřímně se přiznám, že jsem naslepo koupil minulý rok Caldii X, Dragon Destiny a Dragon Guide Select Tiny.. Ale ty rákosy byly "levnější kousky", takže jsem to prostě risknul, přinejhorším bych to střelil tady v bazáči.. Každopádně už tohle opakovat nebudu, nestojí to za to :-)))

                  Prosímtě, Tome - já teda jako neznám všechny zákulisní vztahy, co kdo komu udělal nebo neudělal, kde a v čem je problém nebo není.. Každopádně jsem tě chtěl poprosit - Já si Pauluse vážím, ty seš zase viditelně chytrej člověk, už jsme taky sem tam prohodili pár slov (třeba jak nás Domino poslal do ignoru za Zaubera :-D ) takže takhle přede mnou ne, fakt se mně to nelíbí.

                    NPiskořík - Profil | Pá 11.5.2012 21:03:22

                    moskyt >> Nejsem....:o)


                    Vidíš to....já jsem zase světloplachej....:o)

                      NPiskořík - Profil | Pá 11.5.2012 21:00:24

                      Butchi >> No...ale asi o moc né.....to hodnocení na sucho je většinou ono obligátní "Je tenkej, citlivej, s dostatečnejma silovejma rezervama".....a víš zase houno....:o)


                      To jsem rád, že to vidíš taky tak....já bych vláčák bez předchozího očíchání nekoupil ani omylem....a je jedno, jestli to je sériovka nebo blank a následně na něm postavená kláda.


                      V pohodě...mě to jen baví, páč Paulus o vláčce ví poměrně howno ale radí jak Jacek Kolendovicz....:o)

                        Nmoskyt - Profil | Pá 11.5.2012 20:54:24

                        Piskořík >> Nebuď smutnej, příště to klapne :-). Já jsem šeroslepej a noční lov je pro mě tabu. Představ si ty stáda komárů a buď rád, že jsi doma :-).

                          NButchi - Profil | Pá 11.5.2012 20:52:13

                          kaňka >>
                          Díky moc za foto..
                          Nějaká taková ráže by byla fajn, jen by to chtělo fakt osahat..

                          Hlavně, aby to ty ryby netahalo samo, chtěl bych z toho taky něco mít :-))))

                            NButchi - Profil | Pá 11.5.2012 20:51:07

                            Piskořík >>
                            Rozhodně bude vědět víc, než já :-)))
                            Ostatně, takové věci si kupujeme všeci, páč jsme latentní nakupovači :-D

                            S Pescadorem už diskutujeme, takže dík moc za tip..

                            Naprosto s tebou souhlasím, riziko omylu v této cenové relaci je sice nižší, ovšem důsledky budou mnohem nepříjemnější.. Chce to ohmatat, zcela bez pochyby.. Svoje štěstí s nákupy naslepo jsem už vyčerpal..

                            Ale no tak Tome, taková nehezká ironie.. :-P
                            Paulus mně neradí s Harikama, prostě jen kecáme.

                              NPiskořík - Profil | Pá 11.5.2012 20:49:44

                              moskyt >> Nikdo se mi neozval....a já dneska nechtěl sedět sám. To mi k pátku nepasuje....:o)

                                Nmoskyt - Profil | Pá 11.5.2012 20:47:40

                                Piskořík >> Ahoj, dnes jsi tady nějaký akční, lov úhoře neklapl ?

                                  NButchi - Profil | Pá 11.5.2012 20:47:08

                                  Paulus >>
                                  Hmm, mně stačí třiáčkovej korek :-D Ale myslím, že mně posílal foto...

                                  No, ten kýbl asi lehký nebyl, to mohl být dobrý souboj :-))) Já mám prostě rád, když je to dlouhý, rychlý prut s citlivou špičkou.. Na zdolávání ta akce asi moc není, ale já zase tak moc nezdolávám, takže chcu aspoň pohodlně házet.

                                  Není se čeho bát, samozřejmě je pilování techniky na zahození prutu do křoví, ale nende to.. Jak to jednou vemeš do pracek, už to nepustíš..

                                  Na začátek asi jo, ale i tak je to volakési čudné, že se to loupe a láme. Já se těším na svoje CTS, to pak ŽŽ, až se ze mě bude kouřit.

                                    Nkaňka - Profil | Pá 11.5.2012 20:46:41

                                    Butchi >> 45g 2,70 akci nahazovací a zdolávaní , bohužel jen vázky :-))

                                      NPiskořík - Profil | Pá 11.5.2012 20:43:20

                                      Butchi >> Honzíku, nevím, jestli ti Kolda řekne něco přínosného o Harrikách, páč je má krátce a ještě na ně podle mě nechytal....koupil je spíš, že nevěděl co s roupem...:o)


                                      Spíš bych se zeptal Pescadora...ten má postavený tři na míru, odchytáno s nima má a reálně ti je schopen říct klady i zápory....


                                      Jinač, můj subjektivní názor....když ty blanky nemáš aspoň trošku někde omáklý, tak je custom prut docela loterie, co z toho vlastně vyleze.


                                      Toť asi vše...zbytek ti doradí přívlačový guru, Paulus....;o)

                                        NPaulus - Profil | Pá 11.5.2012 20:42:23

                                        Butchi >> Ten druhej byl vykládanej chřestýší kůží u rukojeti a pokud si dobře pamatuju, a já se zase tak často nepletu, napsal jsem mu v komentáři něco o uhnití falusu a upadnutí járat a že by mě to jako ani nemrzelo o)
                                        Ale přeju mu je - to zase jo a snad mi je jednou nechá pochovat. Na pokrytí situací co mě tu potkaj stačí Milášek. Tohle vysmejčí z půlky řeky jako prd a kolik ten kýbl asi vážil ?

                                        K jeho Baronstvu bych rád jednou na školení abych viděl, že to kurva jde.
                                        Ale kapku se zároveň bojím, že definitivně přijdu o zbytek iluzí.

                                        A ten Greys je pro mě dobrej až moc, to jsem zase dostatečně soudnej o))

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda