- Úvod
- Pokec
Přívlač a dravci
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 44x v ignorovaných.
NButchi - Profil | Pá 11.5.2012 20:29:42
Hmmm, no, vidím to na hbitou SZ.. Ale neměl jsem ten klacík v ruce, sice to bude nepochybně TOP, každopádně co by, kdyby, že ano :-)))
Holt, custom je custom. Nakonec, ono je to šumák, s čím chytáš. De beztak o osobní pocit a pokud to člověk vodí jak vemeno, nepomůže mu ani Daiwa Morethan :-D Já mám taky podivný talent lámat vláčecí pruty, budu rád, když mi nějaký vydrží aspoň 10 let..
Mno, není to zase raketová věda, jde hlavně o tu techniku.. A osobně si myslím, že si jen málo lidí může dovolit říct, že 100% zkrotili mušák. Například Jeho Baronstvo..
Ti upřímně řeknu, že bych mušák od Greyse nechtěl. Tata má na francouza a už se z teho drolí korek, jeden známej ho zlomil normálně v akci.. Nakonec si stejně necháš nějakej postavit, páč to je radost a tu si dělat musíme :-D
NPaulus - Profil | Pá 11.5.2012 20:24:38
Mám od Flipa z druhý, či třetí ruky z výroby Studeného Raishadow RX-7 up 14 gramáčů a řeknu ti na férovku, že tahle rákoska už se mnou dožije. Tu už nedám z ruky nikdy - občas (v dobrém rozmaru) jí půjčím na chvilku MIPSovi a máš vidět jak se rozsvítí jako sluníčko.
Na to žádná konfekce nebude mít nikdy a ani vomylem.
S mucholapkou je to těžší - kdo se má v těch lajnách vyznat ? Střelná hlava a seš v pasti.
Devítistopu Greyse G series 5/6 a ještě jsem ho nezkrotil. Ale jednou ho zkrotím a nechám si na pazouru něco postavit, třeba tou dobou už budu umět trošku i vázat a třeba ještě budou nějaký fišky o)
NButchi - Profil | Pá 11.5.2012 20:22:17
Mno, za kvalitu je třeba platit, o tom není pochyb..
Podle toho, co jsem četl v diskuzi, má jakýsi anti lock, čímž jsem tak trošku posedlý..
I když bych (upřímně řečeno) bral spíš fast - x fast..
Nkaňka - Profil | Pá 11.5.2012 20:19:34
Harik má pěknou akci :-)) Ne vážně , jednou jsem někde narazil , že by to měla být moderate fast
( http://www.stcroixrods.com/content/rod_action_and_power ) . Což by podle mě mohlo i odpovídat .
NButchi - Profil | Pá 11.5.2012 20:09:03
Vidíš to, málem bych zapomněl, že je má strejda Kolis. Snad nebude dělat cavyky a práskne, kde, jak a za kolik :-)))
Mno, včil mám stavěný mušák na cestě, tovární bych už nekupoval.. Stavěný vláčák je přece jen trošku víc neobvyklý, aspoň co já vím.. A je fakt, že těch prutů je nepřeberné množství. Pokud je však mým osudem stavěný prut, bránit se nebudu :-))
Ad Greys, jakou máš od nich sérii? Věř mi, že ho pro tebe škoda není :-)
NButchi - Profil | Pá 11.5.2012 20:06:39
Všechno top, stavěný prut nemá smysl prznit levnými komponenty :-)))
Prodávají se ty Harriky hotové, nebo se dělají jen stavěné?
A jakou to má akci?
NPaulus - Profil | Pá 11.5.2012 20:06:08
Ale nedělej to hele - stavěná rákoska ti přiroste k pazouře a pak už budeš nad konfekcí jenom vofrňovat a nic ti nebude dost dobrý. Fakt.
Těším se na den, kdy si řeknu,že už si zasloužím stavěnou mucholapku a nechám si jí u mistrů postavit - zatím jsem z muškaře pára nad jeho hovínkem a i ten Greys je pro mě škoda o)
Nkaňka - Profil | Pá 11.5.2012 19:57:56
NButchi - Profil | Pá 11.5.2012 19:55:46
Prosimtě, na kolik přijde takový Harrik? Myslím v této ráži..
NPedro1 - Profil | Pá 11.5.2012 17:45:18
NKaso-paštikár - Profil | Pá 11.5.2012 17:43:20
NPedro1 - Profil | Pá 11.5.2012 17:41:18
NKaso-paštikár - Profil | Pá 11.5.2012 17:40:14
NPedro1 - Profil | Pá 11.5.2012 17:38:43
EDIT:Hlavně ho nepouštěj,aby někoho nesežral:-)
NKaso-paštikár - Profil | Pá 11.5.2012 17:36:59
NPedro1 - Profil | Pá 11.5.2012 17:34:45
NPedro1 - Profil | Pá 11.5.2012 17:30:51
Chytit se na to dá volačo,kapř,amur,i candát a sumec:-)
NKaso-paštikár - Profil | Pá 11.5.2012 17:29:02
NPedro1 - Profil | Pá 11.5.2012 17:26:15
Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda
Kde to žije - dravci
SoNFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoNRare woblery - Rapala 14054
SoNÚhoří sezona 2012 10520
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
NOVINKA - Spacák 5 Season Luxury Sleeping BagZa 2.330 Kč
Vysoce kvalitní spací pytel, který byl pečlivě vyvíjen a jeho vnitřní vrstva kombinuje, jemný microfleece a delší vlas, který imituje hřejivou ovčí srst.
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...










