Přívlač a dravci

NButchi - Profil | Pá 11.5.2012 20:29:42

Paulus >>
Hmmm, no, vidím to na hbitou SZ.. Ale neměl jsem ten klacík v ruce, sice to bude nepochybně TOP, každopádně co by, kdyby, že ano :-)))

Holt, custom je custom. Nakonec, ono je to šumák, s čím chytáš. De beztak o osobní pocit a pokud to člověk vodí jak vemeno, nepomůže mu ani Daiwa Morethan :-D Já mám taky podivný talent lámat vláčecí pruty, budu rád, když mi nějaký vydrží aspoň 10 let..

Mno, není to zase raketová věda, jde hlavně o tu techniku.. A osobně si myslím, že si jen málo lidí může dovolit říct, že 100% zkrotili mušák. Například Jeho Baronstvo..

Ti upřímně řeknu, že bych mušák od Greyse nechtěl. Tata má na francouza a už se z teho drolí korek, jeden známej ho zlomil normálně v akci.. Nakonec si stejně necháš nějakej postavit, páč to je radost a tu si dělat musíme :-D

    NPaulus - Profil | Pá 11.5.2012 20:24:38

    Butchi >> Na aukru bo i na mistra Studeného asi přišla bída, (což nejni žádná vostuda), za kolik taky vím, ale ať ti to řekne strejda sám o))
    Mám od Flipa z druhý, či třetí ruky z výroby Studeného Raishadow RX-7 up 14 gramáčů a řeknu ti na férovku, že tahle rákoska už se mnou dožije. Tu už nedám z ruky nikdy - občas (v dobrém rozmaru) jí půjčím na chvilku MIPSovi a máš vidět jak se rozsvítí jako sluníčko.
    Na to žádná konfekce nebude mít nikdy a ani vomylem.

    S mucholapkou je to těžší - kdo se má v těch lajnách vyznat ? Střelná hlava a seš v pasti.
    Devítistopu Greyse G series 5/6 a ještě jsem ho nezkrotil. Ale jednou ho zkrotím a nechám si na pazouru něco postavit, třeba tou dobou už budu umět trošku i vázat a třeba ještě budou nějaký fišky o)

      NButchi - Profil | Pá 11.5.2012 20:22:17

      kaňka >>
      Mno, za kvalitu je třeba platit, o tom není pochyb..
      Podle toho, co jsem četl v diskuzi, má jakýsi anti lock, čímž jsem tak trošku posedlý..
      I když bych (upřímně řečeno) bral spíš fast - x fast..

        Nkaňka - Profil | Pá 11.5.2012 20:19:34

        Butchi >> Všechno top , tož tak osmičku minimálně ale jde to fakt těžko říct tak od pasu , záleží taky kdo ti to bude stavět a kolik si za to veme .
        Harik má pěknou akci :-)) Ne vážně , jednou jsem někde narazil , že by to měla být moderate fast
        ( http://www.stcroixrods.com/content/rod_action_and_p​ower ) . Což by podle mě mohlo i odpovídat .

          NButchi - Profil | Pá 11.5.2012 20:09:03

          Paulus >>
          Vidíš to, málem bych zapomněl, že je má strejda Kolis. Snad nebude dělat cavyky a práskne, kde, jak a za kolik :-)))
          Mno, včil mám stavěný mušák na cestě, tovární bych už nekupoval.. Stavěný vláčák je přece jen trošku víc neobvyklý, aspoň co já vím.. A je fakt, že těch prutů je nepřeberné množství. Pokud je však mým osudem stavěný prut, bránit se nebudu :-))

          Ad Greys, jakou máš od nich sérii? Věř mi, že ho pro tebe škoda není :-)

            NButchi - Profil | Pá 11.5.2012 20:06:39

            kaňka >>
            Všechno top, stavěný prut nemá smysl prznit levnými komponenty :-)))
            Prodávají se ty Harriky hotové, nebo se dělají jen stavěné?
            A jakou to má akci?

              NPaulus - Profil | Pá 11.5.2012 20:06:08

              Butchi >> Zeptal bych se Kolise, jestli ještě někdy vyleze, ten už je doma přehrabuje vidlema ... o)
              Ale nedělej to hele - stavěná rákoska ti přiroste k pazouře a pak už budeš nad konfekcí jenom vofrňovat a nic ti nebude dost dobrý. Fakt.
              Těším se na den, kdy si řeknu,že už si zasloužím stavěnou mucholapku a nechám si jí u mistrů postavit - zatím jsem z muškaře pára nad jeho hovínkem a i ten Greys je pro mě škoda o)

                Nkaňka - Profil | Pá 11.5.2012 19:57:56

                Butchi >> To je těžko řéct , řekl bych tak 5,5- 6tis nahoru , záleží jaké si zvolíš komponenty ( očka , sedlo , korek ...)

                  NButchi - Profil | Pá 11.5.2012 19:55:46

                  Kaso >> Kaso-paštikár - 11.5.2012 17:43:20 >>
                  Prosimtě, na kolik přijde takový Harrik? Myslím v této ráži..

                    NPedro1 - Profil | Pá 11.5.2012 17:45:18

                    Kaso >> Kaso-paštikár - 11.5.2012 17:43:20 >> Tak ať se daří,kdyžtak na něj budeš chytat kapř na koulíz no:-)

                      NKaso-paštikár - Profil | Pá 11.5.2012 17:43:20

                      Pedro1 >> No...skoro,3m do 45g. Tento rok bude mat premieru!

                        NPedro1 - Profil | Pá 11.5.2012 17:41:18

                        Kaso >> Kaso-paštikár - 11.5.2012 17:40:14 >> To je nějaký UL ten Harrik?Bojuje jek kdy,někdy i déle:-)

                          NKaso-paštikár - Profil | Pá 11.5.2012 17:40:14

                          Pedro1 >> Harrik do 45g mi na to asi stacit nebude,ze? Kolko taka 65tka bojuje...aj 30minut? :o)

                            NPedro1 - Profil | Pá 11.5.2012 17:38:43

                            Kaso >> Kaso-paštikár - 11.5.2012 17:36:59 >> No je to vzácnost,ale dá se.A to potahání,na to jen tak nezapomeneš:-)

                            EDIT:Hlavně ho nepouštěj,aby někoho nesežral:-)

                              NKaso-paštikár - Profil | Pá 11.5.2012 17:36:59

                              Pedro1 >> To uz je lepsie,ale to by som tiez musel mat z pekla stastie,take hovado chytit....ten uz musi pekne tahat :o)))

                                NPedro1 - Profil | Pá 11.5.2012 17:34:45

                                Kaso >> Kaso-paštikár - 11.5.2012 17:33:35 >> Tak ne devadesát,ale třeba šedesát pět no.Jsem se trochu nechal unést:-)))

                                  NKaso-paštikár - Profil | Pá 11.5.2012 17:33:35

                                  Pedro1 >> Tak velky candati ani snad nie su :o)

                                    NPedro1 - Profil | Pá 11.5.2012 17:30:51

                                    Kaso >> Kaso-paštikár - 11.5.2012 17:29:02 >> Bude to asi tak,že všechny urveš a na posledního co Ti zbyde chytneš candoše přes devadesát.A půjdeš je zase dokoupit:-)
                                    Chytit se na to dá volačo,kapř,amur,i candát a sumec:-)

                                      NKaso-paštikár - Profil | Pá 11.5.2012 17:29:02

                                      Pedro1 >> Dufam,ze na ne nic nechytim,aby som ich potom zas nemusel zhanat :o) Co sa da na to chytit?

                                        NPedro1 - Profil | Pá 11.5.2012 17:26:15

                                        Kaso >> Kaso-paštikár - 11.5.2012 17:23:29 >> Dělám to stejně.To na co nechytám nasazuju tam,kde 100% vím že to utrhnu.A mám klid:-)

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda