Přívlač a dravci

Kaso-paštikár - Profil | Pá 11.5.2012 17:23:29

Pedro1 >> Ja s nimi neviem chytat,par ich mam,ale do vody nechodia. Tento rok sa ich chystam potrhat a bude klud.

    Pedro1 - Profil | Pá 11.5.2012 17:16:00

    Kaso >> Kaso-paštikár - 11.5.2012 16:36:32 >> Neříkám že nejsou lepší woby,ale špatný nejsou.Kdyby byli ve výprodeji po stovce za kus,asi bych něco objednal.

      Kaso-paštikár - Profil | Pá 11.5.2012 16:36:32

      Pedro1 >> Ja fakt neviem co na tych cdjckach vidite,len s tym zavadzujem a tupim haky,na noc su aj lepsie voby.

        minatrix - Profil | Pá 11.5.2012 16:20:46

        Pedro1 >> šikovnost využití situace.... a to je lidi nabízeli i za 500Kč kus:-)

          Pedro1 - Profil | Pá 11.5.2012 16:18:22

          S těma cenama za "Návrat Legendy" Countdown Jointed mě pěkně serou!

            Enšpígl - Profil | Pá 11.5.2012 15:48:34

            rybomil >> Pěkná situace..

              Enšpígl - Profil | Pá 11.5.2012 15:47:50

              S&F - pescador >> taky mám rád přístup k hladině. Však víte, jaké jsou na Moravě břehy. To s tou šetrností ruky nevím. Pokud je vláčkař šikovný, tak ano, ale pokud má(m) olšové ruce, tak je lepší podebrat, než 5 min. ohmátavat rybu. O podběráku přemýšlím hlavně kvůli štice a občasné horší přístupnosti. Jinak okoun je krásně drsný, candát sebou plácne na bok a čeká až ho vyháčkuju a sumce nechytám :)

                Butchi - Profil | Pá 11.5.2012 15:15:01

                S&F - pescador >>
                Mně bohatě stačila přívěsná moucha, která se klimbala nebezpečně blízko mého prstu, načež se stalo to, co muselo.

                Ještě v době, kdy jsem chytal s protihrotem.

                  S&F - pescador - Profil | Pá 11.5.2012 15:09:41

                  Piskořík >> Jo ... jasně ... to bylo jen za pochodu kolem .. :-)

                    S&F - pescador - Profil | Pá 11.5.2012 15:08:30

                    LosPafkos >> Jj. Tuhle zkušenost mám z volným trojháčkem u wobleru a vylovování sumce ... pak u bolena. Velice příjemná záležitost ....

                      LosPafkos - Profil | Pá 11.5.2012 15:03:41

                      S&F - pescador >>taky je beru ve vodě do ruky a loni jsem dopadl,že jsem měl jeden trojhák píchnutý v dlani a na druhém se mrskala štika bratru 80. Litoval jsem,že nemám zamáčklé protihroty :--)))

                        Piskořík - Profil | Pá 11.5.2012 14:56:43

                        S&F - pescador >> Only light...:o)

                          S&F - pescador - Profil | Pá 11.5.2012 14:51:54

                          Piskořík >> Áááá ... " Bites from backup " :-))

                            Piskořík - Profil | Pá 11.5.2012 14:41:20

                            S&F - pescador >> Není fotka, nejsou šrámy...



                            ;o)

                              rybomil - Profil | Pá 11.5.2012 14:40:53

                              Enšpígl >> žažil jsem docela bezprdel... ležel jsem na břuchu, v levý vláčák, v pravý za držku držel 1m zmítajícího sumáka a pomalu se sunul do vody. Skončil jsem v ní, mordu od bahna a sumák fuč. V noci, potmě seš rád, že ještě na 3 háku nevisíš taky.

                                S&F - pescador - Profil | Pá 11.5.2012 14:22:47

                                Enšpígl >> Ano .... myslel jsem muškařský. Při přívlači podběrák nepoužívám a v místech kde se ryba rukou nedá vylovit nelovím.Taktéž si myslím,že nejšetrnější a nejcitlivější podběrák je namočená ruka. Na druhou stanu je pravdou,že několik šrámů po štičích zubech ať z vlastní viny či nešikovnosti mou ruku zdobí ....

                                  minatrix - Profil | Pá 11.5.2012 14:19:15

                                    Enšpígl - Profil | Pá 11.5.2012 14:13:25

                                    minatrix >> To jsem rád :) Pak budu muset taky nějaký podběrák pořídit.

                                      minatrix - Profil | Pá 11.5.2012 14:01:53

                                      Enšpígl >> neboj, je to pořešený. Mně se občas otevře, když se sítě chytí šípek či ostružina. Já jsem pro magnet než jojo. Nebo jsem přemýšlel nad nějakou svorkou

                                        Enšpígl - Profil | Pá 11.5.2012 13:57:55

                                        Pedro1 >> Pěkný kousek.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda