Přívlač a dravci

Enšpígl - Profil | Pá 11.5.2012 13:57:09

rybomil >> Něco jiného je cca 80cm schodek do vody, a až 4metrový strmý sráz, který je např. u Moravy. Ale předtím jsem to špatně napsal..

    Enšpígl - Profil | Pá 11.5.2012 13:55:14

    S&F - pescador >> Takže jojo a zezadu na vestu ? Nevím, s podběrákem zatím moc nevláčím. To byl jen takový tip, na nic. Dá se na to jojo nějak prakticky zavěsit skládací rakeťák např od Fencla ? Klasický muškařský si dovedu představit zavěšený, prostě za konec ručky, ale tady mám obavy, aby se mi to nerozložilo na zádech :-)

      Zajda - Profil | Pá 11.5.2012 13:36:44

      Pedro1 >> :-)))

        Pedro1 - Profil | Pá 11.5.2012 13:33:53

        Zajda >> Suchá.Navíc bylo brzy ráno a nechtělo se mi balit.A kdo by se s tím kuchal?Na to jsem línej:-)))

          Zajda - Profil | Pá 11.5.2012 13:29:26

          Pedro1 >> Uzená štika je taky dobrá..:-)

            Pedro1 - Profil | Pá 11.5.2012 13:27:30

            Zajda >> Jojo,šla.Co bych s ní dělal:-)))

              Zajda - Profil | Pá 11.5.2012 13:23:04

              Pedro1 >> Šla vesele zpět?

                Pedro1 - Profil | Pá 11.5.2012 13:19:29

                Zajda >> No něco jsem ten večer polknul:-)))

                  Butchi - Profil | Pá 11.5.2012 13:13:06

                  Pedro1 >>
                  Já si na to budu pamatovat, už kvůli tomu posranému timingu :-D

                    Zajda - Profil | Pá 11.5.2012 13:07:46

                    Pedro1 >> Vy jste kluci tak skromní...Já chytit takovou štiku, tak si rovnám játra ještě teď..:-)

                      Pedro1 - Profil | Pá 11.5.2012 13:05:59

                      Zajda >> Já jsem houno šikovnej,Rybkin je šikovnej.Kdyby mi jí nepodebral,stál bych tam možná ještě těď:-)))

                        Pedro1 - Profil | Pá 11.5.2012 13:05:12

                        Enšpígl >> To kopyto je myslím tří palcové,štika má 104 cm.

                          gomz - Profil | Pá 11.5.2012 11:57:26

                          rybomil >> To ma neco do sebe.....:)

                            rybomil - Profil | Pá 11.5.2012 11:40:11

                            Enšpígl >>

                            Pokud nedosáhnu rukou k vodě, tak tam ani nechytám, podebírám rukou, ale u štiky se bojím :)


                            ..... to bych se připravil o ty Nej fleky, bo uvažuje tak většina fishermanů a tudíž tam fišle zůstávaj

                              S&F - pescador - Profil | Pá 11.5.2012 10:13:07

                              Enšpígl >> Na opasek bych to nedoporučoval. To je opravdu jen na obtíž a celkově to vadí i v pohybu .... jak píše brach je nejlíp pužít tzv."jojo".
                              Na podběrák ... sice velký ale muškařský používám tohle www.czechnymph.com/cz/e-shop/doplnky-na-vestu/joja/​wj0091-wj-net-retractor-william-joseph-net-retracto​r ... pevné, lehké a funkční.

                                Enšpígl - Profil | Pá 11.5.2012 9:57:42

                                Urbo >> Já bych si asi dal karbinu na k opasku, a tam připnul podběrák.

                                  brach - Profil | Pá 11.5.2012 9:44:47

                                  Urbo >>
                                  Tvrdík a jojo..

                                    minatrix - Profil | Čt 10.5.2012 23:08:41

                                    Urbo >> ten magnet má sakra sílu. Když se ti podběrák někde zachytí, rozhodně to ucejtíš... Stačí rázný škubnutí a můžeš finišovat

                                      Urbo - Profil | Čt 10.5.2012 23:01:29

                                      minatrix >> A nerozepne se ten magnet pod tíhou podběráku? Chtělo by to něco pevnějšího, když polezu přes nějaký přoví, sitka se zaplete... Karabina nezní špatně ,ale furt nějak nevim kam to připnout a za jakou část podběráku. Na vestě za krkem mam ocelovek kroužek ,ale radej bych to měl za pasek. Proste smula, kdyz chce človek podberak s kovovým mechanismem, tak zas nema klip.

                                      Jak to kdo řešíte?

                                        Rybkin - Profil | Čt 10.5.2012 22:33:18

                                        Enšpígl >> To bylo myslim větší ale jistej si nejsem

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda