Přívlač a dravci

Rybkin - Profil | Čt 10.5.2012 22:32:42

Zajda >> Dík,to víš jsou to léta praxe:-)

    Zajda - Profil | Čt 10.5.2012 22:30:35

    Rybkin >> Tak seš prý taky šikovnej..:-)

      Enšpígl - Profil | Čt 10.5.2012 22:30:31

      Rybkin >> Vypadá to na 2,5 relax ?? asi bude spíš větší.

        Rybkin - Profil | Čt 10.5.2012 22:30:08

        Enšpígl >> Mam ten velkej a už se mi to párkrát vyplatilo,ty podběráky jsou opravdu dobrý

          Zajda - Profil | Čt 10.5.2012 22:29:23

          Rybkin >> Ta vaše vláčkařská parta si asi nemá co vyčítat, ohledně šikovnosti.:-)

            minatrix - Profil | Čt 10.5.2012 22:28:40

            Zajda >> Nezapomeň pochválit Rybkina jako podebírače, prý si vedl excelentně a metrovka tam zaplula takovým způsobem, jako by to dělal denně :-)

              Rybkin - Profil | Čt 10.5.2012 22:27:26

              Zajda >> Hodně šikovnej

                minatrix - Profil | Čt 10.5.2012 22:27:14

                Rybkin >> čekal jsem na takovou tvou fotku :-)

                  Rybkin - Profil | Čt 10.5.2012 22:26:35

                  Enšpígl >> To by ses mmusel optat lovce,já to nevim:-)

                    Zajda - Profil | Čt 10.5.2012 22:26:29

                    Rybkin >> Pedro je takovej šikovnej? Já myslel, že umí jenom masit kapry..:-)

                      Enšpígl - Profil | Čt 10.5.2012 22:25:04

                      Rybkin >> Jak je velké to kopyto ? :) ta štika vypadá fešně.

                        Rybkin - Profil | Čt 10.5.2012 22:23:39

                        Zajda >> To neni moje,ta je Pedrova.Já byl jen podebírač

                          Zajda - Profil | Čt 10.5.2012 22:22:09

                          Rybkin >> To se ti to chytá - z venku za hubu...:-) Pěkná...

                            Rybkin - Profil | Čt 10.5.2012 22:20:57

                            minatrix >> A daj se do něj nasoukat i hodně velký ryby:-)

                              Enšpígl - Profil | Čt 10.5.2012 22:19:29

                              minatrix >> Asi pak pořídím. Vypadají prakticky. Pokud nedosáhnu rukou k vodě, tak tam ani nechytám, podebírám rukou, ale u štiky se bojím :)

                                minatrix - Profil | Čt 10.5.2012 22:16:14

                                Enšpígl >> ty rakeťáky používají Rybkin a Reznik76 - taky super věc.

                                  minatrix - Profil | Čt 10.5.2012 22:14:17

                                  PepanD >> nechápu to ... tam musí být přirážka tak 300% . Někde jsem viděl fotku, jak si to někdo sám vyrobil. Od prodávaného by jsi to nepoznal a jen prý má kamaráda na smeťáku či co a tam o magnety není nouze :-)

                                    Enšpígl - Profil | Čt 10.5.2012 22:13:08

                                    minatrix >> S takovým jsem chodil, a ten se mi právě nechce tahat :-) Nebo pak ještě ty skládácí rakeťáky mě napadají.

                                      PepanD - Profil | Čt 10.5.2012 22:04:31

                                      minatrix >> Taky ho mám tam odsaď. Je to jen drzost prodejců.

                                        minatrix - Profil | Čt 10.5.2012 22:01:10

                                        Enšpígl >> http://www.fenclvladimir.cz/index.html?pod=/k_13.ht​m
                                        Sichr je sichr a zas tolik se nepronese.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda