Přívlač a dravci

NEnšpígl - Profil | Čt 10.5.2012 21:58:20

Když se bavíte o podběrácích... Co nosíte s sebou na střední přívlač za podběrák ? mě padl do oka ten raketový s prodlouženou rukojetí. http://www.fenclvladimir.cz/ Ale nevím, zatím jsem chodil bez podběráku a vždy spoléhal na vyháčkování ve vodě, ale bojím se, aby se mi to jednou nevymstilo :-))

    Nminatrix - Profil | Čt 10.5.2012 21:58:05

    PepanD >> Mám taky magnet - ze Zlatý rybky za 80Kč. Nechápu jak za něj někde můžou chtít 300 a více .. .

      NPepanD - Profil | Čt 10.5.2012 21:54:36

      minatrix >> Já osobně mám magnet, a nestěžuji si.

        Nminatrix - Profil | Čt 10.5.2012 21:53:17

        Urbo >> Magnet či karabina :-)

          NPepanD - Profil | Čt 10.5.2012 21:38:28

          Existuje jojo na podběrák, a nebo magnetický držák podběráku na http://www.fenclvladimir.cz/ a speciality.

            NUrbo - Profil | Čt 10.5.2012 21:29:00

            Zdarec lovci. Chci koupit podberak od fencla na privlac. je to teleskop. Bohuzel nema na tycce klip, kterej bych zahakl na pasek jako tomu je u soucasnyho podberaku. A tak se ptam mate nejakej zpusob jak upevnit odberak k vystroji? Nechce se me zase vracet k batohu.

              NWorm - Profil | Čt 10.5.2012 10:15:05

              Paulus >> V pořádku.

              A tou vírou....neříkám,že je na tom něco špatného,jen to jde mimo mě.

                NPaulus - Profil | Čt 10.5.2012 9:59:16

                Worm >> Ale dyk přece vůbec nejde vo nás Pavko, vo nás se nebojím ani trochu.

                Jde o těch 90% kokotěnků, co sem v životě nenapíšou ani čárku a jenom tu šmírujou. A ty potkávám u vody. Psali na MRKu, že se lanko dávat nemusí. Jestli mi teda jako rozumíš.
                A já jsem ten poslední, co by měl chuť kastovat, jen mě mrzej trubky, co mrví ryby.

                A s tou vírou děláš chybku, na tej nejni nic špatnýho. Na církvi jo ... o)
                http://www.youtube.com/verify_age?next_url=/watch%3​Fv%3DNS3XjiWFnuU

                  NWorm - Profil | Čt 10.5.2012 6:49:05

                  rybomil >> Jen pro vysvětlenou....vůbec nejsem obhájce UL a lovu pidiryb....ale pokud mám rád malou,osamělou a celkem mělkou řeku bez lidí,kterou místama přeplivneš,tak tam přece nemůžu lovit s velkýma nástrahama jen proto,že nechci....metrovku v takové řece vůbec nečekám,ale zase tam čekám třeba lepšího okouna či velkého tlouště,obzvláště,když jsem je tam při minulých špacírech viděl a těm přece nebudu mávat před hubou třípalcovým kopytem nebo 12cm wobem...prostě klidně nasadím i toho smáčka,už jen proto,že mi to přijde vhodnější....

                  Na faráře jsem asi zapoměl...to je fakt.Já vůbec tu víru nějak ignoruji :o)

                    NWorm - Profil | Čt 10.5.2012 6:39:32

                    Paulus >> To já ti Pavle rozumím a respektuji to,ale nikdy bych "neplival" po lidech,kteří to mají jinak...to bysme taky za chvíli byli všichni třeba jen kapraři a ostatní by byl pleps.

                      NPiskořík - Profil | St 9.5.2012 18:03:57

                      Butchi >> V pořádku, Honzíku....;o)

                        NMysho22 - Profil | St 9.5.2012 16:49:12

                        Paulus >> to mi aj deti v škole hovorili keď ma tam poslali zo strednej :-)

                          NPaulus - Profil | St 9.5.2012 14:56:36

                          Mysho22 >> Hele pocem ........... ty nebudeš tak blbej jak se zdáš ......... o))

                            NMysho22 - Profil | St 9.5.2012 14:53:24

                            Paulus >> by som nikdy nepovedal ,že detské trenky robia také malé ale budiš.






                            Nie neholím sa môj osobný guru mi poradil nechať sa zarasť tzv. na santusáka aby som mohol po mrku šíriť fuzate rady :-)

                              Nrybomil - Profil | St 9.5.2012 14:52:55

                              Worm >> Pavlíku nic proti tobě ani náhodou, spíš všeobecně, ale žehlit 12cm okyše, 20tky jelce, nebo 30tky zubejdy na mikrošmejdky a 0,10 mono mi extra vyžití nějak nepřijde, tedy nepřišlo. Třebas dozraju časem ( když nebude zbytí ) ? Chlubit se tim nebudu.

                              Zapoměl jsi faráře, to byli nej šmejdi u vody, bo Pánbůh dal světu ryby aby nasitil zástupy hladových a oni je chtěli mít jen pro sebe.

                                NPaulus - Profil | St 9.5.2012 14:36:49

                                Mysho22 >> Mi se Kraken do žádných trenek nevejde, takže jsem slipoidní.
                                Tudíž ses tradičně netrefil, ale už jsem na to u tebe zvyklej ...

                                Už se holíš ? o))

                                  NMysho22 - Profil | St 9.5.2012 14:32:38

                                  Paulus >> Čo takto prežehliť doma trenky? Ale bacha na to najprv vysyp obsah čo sa ti nahromadil :-)

                                    NPaulus - Profil | St 9.5.2012 14:20:20

                                    Worm >> Právě - já už jsem z procházení chromý, ušlý a kulhavý. Mnohem raději bych něco pěknýho přežehlil, jestli mi teda jako rozumíš.
                                    Ale na tu obrplandu nebo howadskýho woba, to dá přece rozum o)

                                      NWorm - Profil | St 9.5.2012 14:10:49

                                      Paulus >> Jako slovo "užívám"??? Já myslím,že v tom problém není...není to užívání si na piditvorech,ale třeba jen to,že nahodím desetkrát na třech kilometrech řeky,chytím howno,ale krásně a v klidu se jen tak v podstatě projdu :o)

                                        NPaulus - Profil | St 9.5.2012 13:55:54

                                        Worm >> Ale dyk jo, dyk je to mikromrdkařina toho nejhrubšího kalibru, votomnic.

                                        To poslední slůvko co jsi napsal, tam bude zakopanej pejsek. A nijak veselo mi z toho nejni.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda