Přívlač a dravci

Butchi - Profil | St 9.5.2012 7:17:00

Piskořík >>
Ok, do toho se vám motat nebudu.

    Piskořík - Profil | St 9.5.2012 6:57:45

    Butchi >> V klidu, to je na ty řitní blekoty od Pauluse...:o)

      Butchi - Profil | St 9.5.2012 6:56:17

      Piskořík >>
      Co, kde, jak, proč?

        Worm - Profil | St 9.5.2012 6:31:40

        Paulus >> Ve finále je pro mě,ta grácie s mouchou,v podstatě taky mikromrdkařina...a je skoro jedno,jestli na MP či na P....Nakonec je jedno,jestli stav obsádky někoho dožene ke koupi gramových hlaviček,smáčků a UL nebo začně pobíhat masochisticky s lajnou,svištící nad hlavou,kolem vody,protože vody jsou vybrakovaný.Dneska chytá každej,kdo má do prdele díru a podle toho to tak vypadá....kouzlo lovu,kdy ve vsi lovil mlynář,pan řídící a tři-čtyři pytláci,už se nikdy nevrátí...je to škoda,ale je to tak a tak bohužel,většinou lovíme právě jen ty malé ryby.Nakonec pro mne osobně ani není důležité jaké ryby tahám,ale že si lov užívám.....

          Piskořík - Profil | St 9.5.2012 6:28:23

          Pro bůh, to jsou zase žvásty....Pavko, Honzíku, já nejsem měřítko....


          Doufám, že už mu to nikdo nežerete....:o)

            Paulus - Profil | St 9.5.2012 2:41:43

            Butchi >> Je radost tě číst Honzíku a začínám bejt pyšnej, že jsi s bandou onehdá na mě počkal, bychom si ploutve podali.
            HOWGH.

              Paulus - Profil | St 9.5.2012 2:34:06

              Worm >> Mno vidíš to. A to je přesně ten důvod proč jsem se na tu vláčku vysral a začal vázat ty kraviny.
              Pakliže celou sezónu (což se mi nikdy nestalo) nezakopnu vo slušnou fišku (ne, pazourama to fakt nejni) a něco málo polapu jen na mikromrdky, už tahle rybařina prostě nejni pro mě. Nic mi to neříká.
              Když už trápit pidi ryby, tak nonšalantně a s grácií Pavko.

              Jasně že mi hrabe, ale tak to vidím já. Ovšem kašli na to - já nejsem měřítko.
              Což ale neznamená, že prvního bezlankovýho blba nenakopnu až za obzor - těžko už budu jinej.

                Butchi - Profil | Út 8.5.2012 22:26:14

                vicx >>
                Já si nemyslím, že bych si protiřečil, ale díky za upozornění. Rád to upřesním.

                Pro mě je rybařina ukájení pravěkých pudů, tedy ono Freudovské id. Už nejde tak moc o uživení se, jako spíš o ten pocit, který nám lov přináší. Na úlovku nezávisí naše existence, protože v obchodě ulovíme vždy :-)))
                Mně se jedná o ty osoby, které jsou ovládány id, zanedbávají svoje superego, resp mají zažitou podivnou morálku či u nich absentuje svědomí, a tím pádem mají nevyrovnané ego, důsledkem čehož je neetické, nemorální chování.

                Zjednodušeně řečeno, když už ty ryby chytáme a pícháme jim háčky do huby kvůli vlastnímu požitku, měli bychom hrát fér a projevit jakousi úctu ke kořisti, minimálně tím lankem, aby nechcípla zbytečně někde pod břehem.

                Já se nepasuji do role nějakého morálního arbitra, pouze prezentuju svůj názor.

                  vicx - Profil | Út 8.5.2012 22:09:15

                  Butchi >> Neprotirecis si tak trochu? V jednom prispevku si napisal 'Nenechme ego ovládnout zdravý rozum. Když vidím, jak se lidi chovají u vody, budu vůči nim klidně bezohledný a výše uvedené opakovat do zblbnutí.' a hned na zaciatku toho isteho prispevku pises 'Nám jde o zábavu, ale rybě o život.'
                  Mas vo vela veciach pravdu, ale ak riesis ego, tak ho ries uplne a nie iba kde ti to vyhovuje. Potom to vyzera, ze pises hluposti. Nieje zabava z toho, ze nejaky - akykolvek tvor bojuje o zivot prejav ukojenia ega???!!!

                    stryček - Profil | Út 8.5.2012 19:43:37

                    Worm >>
                    No než si přijel tak naproti mě odjížděli taky solidní dárečci. Bylo to tam jako v kempu pravdu máš pauza nutná.

                      Worm - Profil | Út 8.5.2012 19:41:24

                      stryček >> Ani ne...šlo to spíš přes vodu,já ani oheň necítil,jen viděl...ale svoloč je to tam teď pěkná...to zase jo,byl jsem tam po dvou měsících a zase mám na chvíli klid,protože tohle nemám zapotřebí.

                        stryček - Profil | Út 8.5.2012 19:30:02

                        Worm >> Nebyl jsem si jistej jestli si to byl ty ale že tě tam kapraři solidne vyudili což?

                          Worm - Profil | Út 8.5.2012 19:27:26

                          stryček >> JO....viděl jsem tě,ale musel jsem zase zase celkem brzo odjet.

                            stryček - Profil | Út 8.5.2012 19:12:24

                            Worm >> Nebyl si včera na Brozanech? Dopoledne?

                              Worm - Profil | Út 8.5.2012 19:08:30

                              Paulus >> Jen jestli ten problémeček spíš nebude v tom,že né všichni budou lovit s megaplandou či hovadským wobem v hejnu okounů jako ty,když se milí okouni pasou na starším potěru....obzvláště když mám okouna rád nejen jako rybu na prutě,ale i k jídlu,takže klidně nasadím malýho woba a zabiju si s klidem pár okounů na pánvičku a úplně seru na to,že to není na 18g klacíku vůbec žádný UL ;o)
                              To si myslím a rozhodně seru na to,že si tady bude hrát někdo na udatu a hlásat píčoviny o lehké vláčce..pro mě není třícentimetrový wob sprosté slovo,ale v zimě,kolikrát nutnost vedoucí k tomu,abych si vůbec zachytal a nemusel fotit ..řekněme fotky ze zerolovu.

                                afjee - Profil | Út 8.5.2012 18:50:07

                                Špíťa >> Podle mě to jsou lháři, co se jen jako kamarádi tváří. Za mě - nebrat!

                                  Pedro1 - Profil | Út 8.5.2012 18:42:56

                                  Špíťa >> Jen to nejlepší:-)))

                                    Špíťa - Profil | Út 8.5.2012 18:40:53

                                    Co si myslite o jerkách???

                                      zelí - Profil | Út 8.5.2012 15:30:52

                                      Jeste ze nechodim na ryby:-):-)

                                        Rytíř - Profil | Út 8.5.2012 13:46:24

                                        Mysho22 >> filuta:-)

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda