Přívlač a dravci

Mysho22 - Profil | Út 8.5.2012 13:13:52

Piskořík >> japato by som mohol ? tak z toho mi fous neporastie :-)

    Mysho22 - Profil | Út 8.5.2012 13:12:48

    Rytíř >> ako sa to vezme :-)

      Piskořík - Profil | Út 8.5.2012 12:47:03

      Mysho22 >> Votom nic....hlavně z toho nepolož lžíci, vemínko....:o)

        Piskořík - Profil | Út 8.5.2012 12:46:15

        Tarn >> Tak si za tím klidně stůj....já jen říkám, že v uvedeným případě si jako prase rozhodně nepřipadám.

          Mysho22 - Profil | Út 8.5.2012 12:43:41

          Piskořík >> neboj brašule potom sa to mázne a bude to f pohode :-)

            Rytíř - Profil | Út 8.5.2012 12:42:52

            Mysho22 >> ty si pěknej filuta:-))

              Butchi - Profil | Út 8.5.2012 12:42:49

              Old Wolf >>
              Chvála bohu tyhle diskuze aspoň někam vedou.
              Tedy jen do momentu, než se objeví další podobný dotaz a jedeme nanovo :-))

              Beztak jsou ty vláčkařské nejlepší.

                Mysho22 - Profil | Út 8.5.2012 12:42:06

                Rytíř >> chvalabohu má iba vdzuchovku a ja som dostatočne mrštný , znalý terenu a samozrejme pracovnej doby :-D

                  Old Wolf - Profil | Út 8.5.2012 12:40:22

                  No sláva je to o rozumných lidech s rozumnými názory , vztahem k přírodě a k živému tvorovi a ne o razítku na daňové upomínce :-))

                    Tarn - Profil | Út 8.5.2012 12:35:43

                    Piskořík >> napsal a stojím si za tím. Ovšem ta debata nebyla o UL ale původní dotaz zněl zda candátům nevadí lanko a zda je lepší chytat bez něj. Jinak už bych se opakoval o tom UL a zdravém rozumu. Všechno pro mne podstatné, jsem už napsal. Tlouště chytám i na malých vodách jako je Litavka, nejen na Berounce.

                      Rytíř - Profil | Út 8.5.2012 12:32:17

                      Piskořík >> u mě dobrý:-))

                        Piskořík - Profil | Út 8.5.2012 12:31:46

                        Rytíř >> Jen jsem se tu nachomejtnul, Pítře..:o)



                        A koukám, jakou to tady vzalo lajnu v čele s fousatým Všeznalem z Plzně...:o)

                          Piskořík - Profil | Út 8.5.2012 12:28:54

                          Tarn >> Ale houby céčka s kopytama...napsal si, kdo nedává před nástrahu s trojhákem lanko, je prase. Howadina krátkozraká...


                          Stejně, jako že tloušťákoj nevadí lanko. Taky né moc dalekozrakej výrok. Zkus si je chytat na malý říčce a né jenom na Berounce....ono je velkej rozdíl, když tahám tlouště kolem padesáti na Labi na 10cm woba s lankem a nebo když je chytám na 5m říčce a abych tam přelstil podobnýho veterána, tak se div nemusím stavět na uši aby se uráčil mi něco vzít. A to nemluvím o tom, že kdybych mu tam dal něco jako náznak lanka, tak se mi vysměje do ksichtu a vztyčí na mě řitní ploutev..

                            Tarn - Profil | Út 8.5.2012 12:26:00

                            poldeci >> nejsem spasitel abych chtěl zachraňovat kdejakou šupinu, ale o to nejde. Každý máme nějakou zkušenost a na základě té se rozhodujeme. Napsal jsem svůj názor na věc podle svých zkušeností u vody. To že se to někomu nestalo, neznamená že to neexistuje. To je stejné jako u alkoholu. Všeobecně se řekne že pít a řídit je prasárna, ale potom čteš různé debaty o tom, že jedno dvě piva neškodí, že by se to mělo povolit a podobně. Jsme zásadoví, ale většinou směrem k ostatním. U sebe si to vždy nějak racionálně odůvodníme.

                              Rytíř - Profil | Út 8.5.2012 12:23:14

                              Mysho22 >> Abys nedostal broky do kožichu:-))

                                Mysho22 - Profil | Út 8.5.2012 12:17:59

                                Rytíř >> ne v susedom bazéne. Keď nie je sused doma tak susedinu kačku keď je sused doma tak susedove kačice :-)

                                  Butchi - Profil | Út 8.5.2012 12:17:47

                                  Rashid 28.93 >>
                                  Mě aura nebere, sám nevím, kde jsem ji nabral.

                                    Rytíř - Profil | Út 8.5.2012 12:11:52

                                    Mysho22 >> mysho22 - 8.5.2012 12:02:28 >> to chytáš ve větší vaně nebo kde?:-)

                                      Rashid 28.93 - Profil | Út 8.5.2012 12:11:37

                                      Butchi >> takhle si kazit auru...

                                        Mysho22 - Profil | Út 8.5.2012 12:02:28

                                        Tarn >> no práve ale tu zase ide o výber materialu a to je z iného súdku. Proste všetko zovšeobecnovať a Paulusnícky generalizovať viď príspevok nižšie nejde. Ale ako si podotkol je to o tom kto používa rozum a vie si racionalne vyhodnotiť dané situacie. Nič viac nič menej.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda