Přívlač a dravci

Paulus - Profil | Út 8.5.2012 11:22:18

Denny >> Správně hajnej o))

    Mysho22 - Profil | Út 8.5.2012 11:21:10

    Butchi >> to nemožem riskovať keď ma uvidí čokohlídka ako sebou taštím tolko drôtu a navyše medené rotačky mám po chlebe a budem rád keď od vody nepojdem nahý :-)

      Tarn - Profil | Út 8.5.2012 11:20:34

      Butchi >> to je většinou tak, když přestane jít o podstatu.

        Denny - Profil | Út 8.5.2012 11:20:20

        Tarn >> Ahoj Miro,v dnesni dobe je takovej vyber materialu,ze ani ty nejmensi nastrahy s trojhakem neni nutne tahat bez lanka.Chod nastrahy to vubec neovlivni,protoze nektera lanka jsou mekci nez monofil.

          Tarn - Profil | Út 8.5.2012 11:16:37

          Mysho22 >> Ahoj, no zrovna na ty jelce to lanko klidně dám, protože jim to vůbec nevadí.

            Butchi - Profil | Út 8.5.2012 11:13:24

            Mysho22 >>
            Toho drátu prosimtě radši aspoň 50m.
            Člověk nikdy neví..

              Butchi - Profil | Út 8.5.2012 11:12:54

              Tarn >>
              Je legrace, jak se to vždycky stočí někam jinam :-))

                Tarn - Profil | Út 8.5.2012 11:09:46

                Piskořík >> byla řeč o chytání candátů na kopyta. Tím jak se v tom přehrabujeme a hledáme slovíčka či vyjímky z uvedeného dostáváme se úplně někam jinam. Je to o zdravém rozumu. Tvůj případ s 000 nebo 0,14 vlascem je z jiného soudku.

                  Mysho22 - Profil | Út 8.5.2012 11:03:04

                  Šmaria Jozef to sú tu zase rozumbrady. Keď tak na to čumím na letnú jalcovačku budem chodit s 3 rotačkou a 50cm ocelovým drátom pre istotu kebyže sa rozhodne ta jedna 40cm štuka čo je na 10km useku zabrať. Niekedy ta kratkozrakosť je celkom zaujímavá vec. No vševedúce mudry na mrku ma dokážu ešte viac pobaviť.

                    Rytíř - Profil | Út 8.5.2012 10:24:30

                    rybomil >> 3-4 kopyto chlístne bez problému candoš kterej nemá ani 50 čísel.To je tet moda chytat na co nejmenší nástrahy mikromrdky UL 2-3cm a ještě 0,10 vlasec,to už je ůplná magořina.

                      Rytíř - Profil | Út 8.5.2012 10:22:36

                      Piskořík >> co tady kalíš vodu řediteli,hm????:-))

                        Paulus - Profil | Út 8.5.2012 8:36:51

                        Piskořík >> Už se blížím správným směrem o)

                          Paulus - Profil | Út 8.5.2012 8:36:24

                          Worm >> Jestli problémeček nebude v tom, že třícentimetrovej woblírek je pro mě sprostý slovo a celej ten cirkus kolem UL zrovna tak Pavko ...
                          Co myslíš ?

                            Butchi - Profil | Út 8.5.2012 8:27:22

                            Piskořík >>
                            No to jo..
                            Mě tyhle roury štvou, proto do toho šiju..

                            Hlavně ta absence zdravého rozumu u mnohých lidí.

                              Piskořík - Profil | Út 8.5.2012 8:23:53

                              Paulus >> Sice jdeš ale seš úplně bokem....ale na to jsem si u tebe tak nějak zvyknul...:o)

                                Piskořík - Profil | Út 8.5.2012 8:23:01

                                Butchi >> Základ je používat mozek...kdo ho má špatně poštelovanej, tak mu nepomůže ani přečtení všek polemik MRKu na tohle téma...:o)

                                  Worm - Profil | Út 8.5.2012 8:22:29

                                  Paulus >> Už tě vidím,jak táhneš 3cm woblírka na okouny s lankem.....

                                  ...já myslím,že svět není jen černobílý,stylem trojhák=lanko

                                  EDIT:A koukám,že "vietnamec" napsal v podstatě něco podobnýho pár postů zpátky :o)

                                    Paulus - Profil | Út 8.5.2012 8:21:42

                                    Piskořík >> Máš kliku Tome že jdu kolem o)

                                      Piskořík - Profil | Út 8.5.2012 8:19:53

                                      Paulus >> Na tebe jsme tady všichni čekali, pane vláčkaři...:o)

                                        Paulus - Profil | Út 8.5.2012 8:18:08

                                        Žádná specifická situace ani vyjímka neexistuje vy trubky.

                                        Před trojháček patří lanko. Tečka.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda