Přívlač a dravci

Butchi - Profil | Po 7.5.2012 17:57:58

Polčis >>
Učil jsem se chytat. A první věc, kterou jsem se dozvěděl byla, že štika má zuby, které jsou celkem ostré, pročež je potřeba používat lanko.

Bohužel jsi můj příspěvek nepochopil. Narážím na skutečnost, že mnoho lidí vymýšlí různé koniny s pletenkami a FC místo toho, aby se třeba zamysleli nad tím, že tu nástrahu špatně vedou, hledají dravce ve špatném místě a tak dále.

Není nutné být okamžitě hysterický.

    Tarn - Profil | Po 7.5.2012 17:52:03

    Polčis >> rozčiluješ se zbytečně. Právě proto, že žádnej učenej z nebe nespadl, je potřeba jim na takové dotazy odpovídat tak, aby lanko používali vždy, pokud tam mají více jak jeden háček. Bez možností a spekulací o existenci případů kdy nemusí. Ono totiž spousta lidí čte jen to co se jim hodí a pro obhajobu toho, že zprasí rybu, jsou schopni napsat že jim to někdo poradil. Respektive napsal, že jsou případy kdy lanko dávat netřeba a že si mysleli, že ten jejich, je právě ten o kterém se psalo. Takže ještě jednou, LANKO NA DRAVCE VŽDY !!!!!!!!!!!!

      Polčis - Profil | Po 7.5.2012 17:45:34

      Butchi >> Ty si se neučil chytat?Ty si hned vše věděl,co a jak co!Mě taky podobné otázky o lanku a podobně přijdou zbytečné,ale rád bych poradil!Pro někoho je to třeba důležité víš a odsuzovat za to je hloupé!Být tady rady a tipy kde se chytne na 90% ryba nad metr,to by byla pane diskuze na úrovni co!

        Butchi - Profil | Po 7.5.2012 17:23:49

        Tarn >>
        Však to přesně pořád říkám, ale připadám si, jak kdybych často mluvil s negramotama, co jsou stavu svést všechno na lanko.

          Tarn - Profil | Po 7.5.2012 16:15:47

          baitruner2 >> Butchi : Kdo dává nástrahu s trojhákem bez lanka, je prase. Tečka, bez diskuse. Neustále tu nahazovat téma zda ano či ne a jaký to má vliv na braní, jen asociuje dojem, že by se snad někdy lanko dávat nemělo a to je špatně.

            baitruner2 - Profil | Po 7.5.2012 15:04:05

            Na woba jsem candátu chytnul dost a s lankem nemeli problém.Byl to normální záběr jako vždy.
            Když tam jsou a žerou.

              Butchi - Profil | Po 7.5.2012 15:00:32

              rybomil >>
              Asi by to chtělo studii na téma: Vliv lanka na braní candátů s takovým resultátem, že za to můžou levé ruce a ne lanko..

              Na druhou stranu, bambus není žádný trouba, spíš naopak, takže si myslím, že se spíš vyjádřil nepřesně.
              Bohužel je problém v tom, že si to každá roura vyloží špatně a hurá bez lanka na wobler se třema trojhákama, protože on chce chytit candáta.

                rybomil - Profil | Po 7.5.2012 14:50:39

                Butchi >> vidíš to tady to je taky krásně popsané, i ten chytrej technoporadce chodí cíleně a necíleně, takže je to jasný, co řekne poradce, to je pravda.
                Psali to na MRKu.


                Poradna Přívlač
                přívlač-men - ® Pá 4.5.2012 11:45:08
                ahoj chtěl bych se zeptat jak je to s lankem na přívlač dá se tam dát místo lanka i něco jiného. Na candáta můžu i bez lanka . Díky.

                Bambus... T.maniak - ® Ne 6.5.2012 17:54:14
                ahoj, určitě se tam dá dát něco jiného... ale pokud jdeš cileně na štiku , dával bych lanka (nikoliv FC ani pletenky) jedině s lankem máš jistotu, že ti to štika neukousne..


                chjoooo, desatero MRKu............................. 11. přikázání !

                  rybomil - Profil | Ne 6.5.2012 22:23:49

                  Butchi >> protože přijde někdo, je tu chvíli i s tím rozkoukáním

                  Založíme pár privátních diskusí.

                    Old Wolf - Profil | Ne 6.5.2012 21:15:39

                    Zvláštní ...proč mi to u vláčky začíná připadat stejné jak u kaprařiny (alespoň u některých rybářů,kteří by mohli být zování ,,tvrdým jádrem,, ) Ano nějak to jde do kelu.

                      Butchi - Profil | Ne 6.5.2012 16:58:49

                      rybomil >>
                      Ty veřejné pokecy stojí za čím dál větší h....o, fakt že jo.

                        rybomil - Profil | Ne 6.5.2012 16:15:31

                        bambusový dědek >> nemilý pitomečku, občan si může dělat vše co zákon nezakazuje a proto píšu co chci , tobě přímo že jsi zřejmě víc než trochu postiženej debílek, dál se s takovým nehodlám bavit.
                        dám ti nelíbí a ingoraci, nejsi 1. ani poslední

                          bambusový dědek - Profil | Ne 6.5.2012 11:28:26

                          rybomil >> šmarjájosef, co se ti stalo? Mikromrdky ti vyžrali .................?
                          Pamatuj si, velevole:
                          -občan může dělat fšecko,co mu zákon nezakazuje
                          -státní "orgán" může dělat jen to, co mu zákon vysloveně dovoluje

                          Ano!
                          Existuje i morálka a jiné "ptákoviny".
                          Já je také uznávám a prasečiny nedělám.
                          Ale takové appely, jako ten tvůj hnůj, jsou k hownu.
                          Napiš zákonodárcům, naivko.

                            carrot - Profil | So 5.5.2012 18:48:20

                            KóĎA >> Ahoj, tak ja nevim, ale s lankem se mi candosi nedari, co presne pouzivas za lanka ?

                              Domino222 - Profil | Pá 4.5.2012 20:35:13

                              rybomil >> Neviem či si si to všimol, ale to isté som ti napísal aj ja. Tak neviem prečo to opakuješ. Ja to vo zvyku nemám a bola reč o zubáčoch ak dobre viem. Práve preto ani ja nemám rád pretekárov a na preteky vôbec nechodím aj keď môžem. Ale nech si to riešia oni..

                                rybomil - Profil | Pá 4.5.2012 20:30:52

                                Domino222 >> noo, vůbec nejlepší je jít s UL a 3cm mikromrdkama na revír, kde se právě nasypala Š2 ( obvyklá kratochvíle vláčkových závodníků )
                                Právě proto tyhle "pretekári " nemiluju ani náhodou.

                                "Rybařina není sport, ryba není sportovní náčiní, rybolov je lov živých tvorů a ne výlet za kámoši s ploutvema." ( nofish copyright ) Už si to ku.wa uvědomte.

                                Proč asi ve Švédech na lososích úsecích nesmíš dát mono pod 0,40 atd,atd.

                                  přívlač-men - Profil | Pá 4.5.2012 18:34:16

                                  LosPafkos >> já si hlavně kupoval prut a naviják kvalitní vláčel jsem dva roky na teleskop a takovej arb naviják já nekupuju jen rapala abu atd kupuju co se mi líbí hlavn+ gumy kopita na to mě tobavía pak rotačky na rotačky měděné na ty ma dost štik a taky to jde. cchci s e učit ted i s peřím prej to není špatné.

                                    LosPafkos - Profil | Pá 4.5.2012 18:05:14

                                    přívlač-men >> hele zas to nehroť,není třeba mít vše od mercedesu (Rapala. Abu) je to vše jen reklamní masáž a nakonec to leze z jedné fabriky v Malajsii. Mám něco drahého,ale nebojím se i těch lacinějších. Ono furt trhat woblery za 300 a více je k po?rání.

                                      přívlač-men - Profil | Pá 4.5.2012 17:10:15

                                      LosPafkos >> já přípravy a vychytávky si nechám na tuto zimu tuto zimu jsem investoval dost do toho a pořád tunim a honim nástrahy je to drahé jak pes ale co stím dělat holt to je rybačka. taky jsem koukal na ty bouty ale ted není keš na to ale musí to být paráda z toho chytat

                                        KóĎA - Profil | Pá 4.5.2012 15:34:24

                                        font z nokie si moc nerozumi s Mrkem, evidentne...

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda