- Úvod
- Pokec
Přívlač a dravci
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 44x v ignorovaných.
Butchi - Profil | Po 7.5.2012 17:57:58
Učil jsem se chytat. A první věc, kterou jsem se dozvěděl byla, že štika má zuby, které jsou celkem ostré, pročež je potřeba používat lanko.
Bohužel jsi můj příspěvek nepochopil. Narážím na skutečnost, že mnoho lidí vymýšlí různé koniny s pletenkami a FC místo toho, aby se třeba zamysleli nad tím, že tu nástrahu špatně vedou, hledají dravce ve špatném místě a tak dále.
Není nutné být okamžitě hysterický.
Tarn - Profil | Po 7.5.2012 17:52:03
Polčis - Profil | Po 7.5.2012 17:45:34
Butchi - Profil | Po 7.5.2012 17:23:49
Však to přesně pořád říkám, ale připadám si, jak kdybych často mluvil s negramotama, co jsou stavu svést všechno na lanko.
Tarn - Profil | Po 7.5.2012 16:15:47
baitruner2 - Profil | Po 7.5.2012 15:04:05
Když tam jsou a žerou.
Butchi - Profil | Po 7.5.2012 15:00:32
Asi by to chtělo studii na téma: Vliv lanka na braní candátů s takovým resultátem, že za to můžou levé ruce a ne lanko..
Na druhou stranu, bambus není žádný trouba, spíš naopak, takže si myslím, že se spíš vyjádřil nepřesně.
Bohužel je problém v tom, že si to každá roura vyloží špatně a hurá bez lanka na wobler se třema trojhákama, protože on chce chytit candáta.
rybomil - Profil | Po 7.5.2012 14:50:39
Psali to na MRKu.
Poradna Přívlač
přívlač-men - ® Pá 4.5.2012 11:45:08
ahoj chtěl bych se zeptat jak je to s lankem na přívlač dá se tam dát místo lanka i něco jiného. Na candáta můžu i bez lanka . Díky.
Bambus... T.maniak - ® Ne 6.5.2012 17:54:14
ahoj, určitě se tam dá dát něco jiného... ale pokud jdeš cileně na štiku , dával bych lanka (nikoliv FC ani pletenky) jedině s lankem máš jistotu, že ti to štika neukousne..
chjoooo, desatero MRKu............................. 11. přikázání !
rybomil - Profil | Ne 6.5.2012 22:23:49
Založíme pár privátních diskusí.
Old Wolf - Profil | Ne 6.5.2012 21:15:39
Butchi - Profil | Ne 6.5.2012 16:58:49
Ty veřejné pokecy stojí za čím dál větší h....o, fakt že jo.
rybomil - Profil | Ne 6.5.2012 16:15:31
dám ti nelíbí a ingoraci, nejsi 1. ani poslední
bambusový dědek - Profil | Ne 6.5.2012 11:28:26
Pamatuj si, velevole:
-občan může dělat fšecko,co mu zákon nezakazuje
-státní "orgán" může dělat jen to, co mu zákon vysloveně dovoluje
Ano!
Existuje i morálka a jiné "ptákoviny".
Já je také uznávám a prasečiny nedělám.
Ale takové appely, jako ten tvůj hnůj, jsou k hownu.
Napiš zákonodárcům, naivko.
carrot - Profil | So 5.5.2012 18:48:20
Domino222 - Profil | Pá 4.5.2012 20:35:13
rybomil - Profil | Pá 4.5.2012 20:30:52
Právě proto tyhle "pretekári " nemiluju ani náhodou.
"Rybařina není sport, ryba není sportovní náčiní, rybolov je lov živých tvorů a ne výlet za kámoši s ploutvema." ( nofish copyright ) Už si to ku.wa uvědomte.
Proč asi ve Švédech na lososích úsecích nesmíš dát mono pod 0,40 atd,atd.
přívlač-men - Profil | Pá 4.5.2012 18:34:16
LosPafkos - Profil | Pá 4.5.2012 18:05:14
přívlač-men - Profil | Pá 4.5.2012 17:10:15
Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda
Kde to žije - dravci
7:44Burza na přívlačové nástrahy 33417
4:21Úhoří sezona 2012 10519
PáFotky ryb pouze na přívlač 107199
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
CHYTIL.cz poslední kusy -55%Za 23 Kč
Nyní se slevou až -69%: AVID, FOX, KORUM, PRESTON a SONUBAITS. Oblečení, pruty, krmení, křesla, háčky a další. Platí do vyprodání zásob na www.chytil.cz
CHYTIL.cz Tyčová bojka 5mZa 990 Kč
Tyčová bojka šroubovací 5 m - pevné nerezové závity. Spodní část bójky je zakončena odolnou nerezovou karabinou. Lze zakoupit i náhradní díl 1 m. NOVINKA! Více info na chytil.cz
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17










