Přívlač a dravci

KóĎA - Profil | Pá 4.5.2012 15:33:12

já loni šel do vláčkařske sezony s tím, že tentokrat bez lanka ani ranu. Zahajoval jsem na mem oblibenem fleku, kde jsem dříve nechytil nic jineho než bolena. přesto jsem bolena na zahajeni stejne chytil (ne zrovna maleho 70+) a jako bonus na bolenove vode dve zubate 82 a 75 o ktere bych na 99% bez lanka přišel a tim padem bych z velkou pravdepodobnosti zbavil revir dvou tolik potrebnych dravcu. Nebat se lanka - to je moje poučeni z kratkeho přibehu :-)

    LosPafkos - Profil | Pá 4.5.2012 15:28:39

    přívlač-men >> a hlavně ta zimní příprava je příjemná když je do zahájení daleko :--))) já letos zahajuju poprvé s Bellyboatem,tak bude o zábavu postaráno.

      přívlač-men - Profil | Pá 4.5.2012 15:25:12

      LosPafkos >> ok díky. zase o trochu chytřejší

        Domino222 - Profil | Pá 4.5.2012 15:03:35

        rybomil >> Ok, neporovnávaj 7 cm voblera na P vode a kopyto na K vode. Ten kto dá niečo podobné s trojhákom bez lanka je ... Ale a čo keď ti poviem že práve tieto kopytá používam na zubáče? Čo s tým spravíš, ja chytám hlavne ul a darí sa. A máš taký pocit že pretekári kt. chytajú na 000 rotačky a menšie alebo iné nástrahy dávajú lanko pred nástrahu? A ja ho neospravedlňujem, lebo neviem čo medzi sebou máte, ale nemám rád pokiaľ sa nedáva ľuďom kt. poznám. A to že sa čudujeme že kde sú dravce, myslíš že je to kvôli tomu? To asi ťažko"!

          rybomil - Profil | Pá 4.5.2012 14:58:34

          Domino222 >> hele, nevomlouvej ho, jestli jde cíleně na zubáče, nikdy 100pro neví co mu na to vlítne. Nebo u vás dáváte cíleně na zubáče 1" kopyto na 2g jighlavě borci ?
          Podle mě pod 2 " nikdo moc nejde, spíš 3" až 4 ". A i vo tom to je. Pak se furt divíme a divíme, kde ty nasazerný draviny jsou? V prdeli, dokurvený takovýma vohonama. A je jedno jestli v CZ nebo SK.

          Mohl bych jmenovat jen letos hned několik vláčkařů od 16.4. 2012, např. na P dá 7cm vobíka rovnou na 0,14tku a diví se, že mu to ukousla......

            LosPafkos - Profil | Pá 4.5.2012 14:51:47

            přívlač-men >> tak lanko rozhodně i když jdeš na okouny,páč ti potom může vyjet štíhle a to pak pojde se sešitou hubou,nebo zůstane ve vázce. Kupuju v návinu a za dlouhých zimních večerů si dělám různě dlouhé návazce,karabinka-obratlik a pak to jen u vody měním dle potřeby a situace.

              Zajda - Profil | Pá 4.5.2012 14:44:10

              rybomil >> No totok? Co na to kodex?

                rybomil - Profil | Pá 4.5.2012 14:40:28

                Domino222 >> noo, ten chlupatej nesmysl, co trčí od prdele.....

                  Domino222 - Profil | Pá 4.5.2012 14:39:46

                  Čo keby sa každý začal starať sám o seba a neurážal druhých? Celý mrk je zahltený podobnými ľuďmi ako je napr u.x.a., niečo tak tupé že to až oči ťahá. Ale iné to už zrejme nebude..

                    Domino222 - Profil | Pá 4.5.2012 14:37:50

                    rybomil >> Vohon? Nič lepšie ťa už nenapadlo čo?

                      Domino222 - Profil | Pá 4.5.2012 14:37:29

                      Pedro1 >> Ale on používa tú montáž s fc s jigmi a nie s trojhákmi.

                        rybomil - Profil | Pá 4.5.2012 14:35:58

                        Pedro1 >> dodám ... a kolega Pstruh už poxté potvrdil že je vohon

                          Pedro1 - Profil | Pá 4.5.2012 14:12:41

                          Jakákoliv nástraha s trojhákem bez lanka je prasárna.

                            Pstruh27 - Profil | Pá 4.5.2012 12:20:13

                            Triffid >> No, ja som Zubáče (Candáty) s wolframovým lankom pochytal, ale máš pravdu, že to nie je ono. Zubáče na prívlač chytávam tak, že dávam šnúru a posledný asi 1,5 meter Fluo carbon. Šťúk tu veľa nemáme.

                              Peterson... - Profil | Pá 4.5.2012 12:07:17

                              přívlač-men >> není zač :-)

                                přívlač-men - Profil | Pá 4.5.2012 11:48:17

                                Peterson... >> díky

                                  přívlač-men - Profil | Pá 4.5.2012 11:38:13

                                  Zajda >> jedno lanko na celou sezonu určitě ne musím to nějak vypilovat.

                                    Triffid - Profil | Pá 4.5.2012 11:34:41

                                    Pstruh27 >> jj.. wolfram taky používám a dá sa. Jen candáti mi na to nejdou.. jsou opatrní... když jdu na ně, tak se mi docela osvědčilo.. v hloubkách, na vlasec marmišku s rousnicí. Ale taky jak kdy.

                                      Peterson... - Profil | Pá 4.5.2012 11:34:20

                                      přívlač-men >> Pročti si poradnu tam najdeš spoustu odpovědí na svoje dotazy a pokud ne stačí se jen zeptat :-) http://www.mrk.cz/poradna.php?id=6

                                        Pstruh27 - Profil | Pá 4.5.2012 11:23:04

                                        Zajda >> Tak, tak - hlavne wolframové je jemné ale myslím, že výmena 1 ks lanka na rybačku je únosná.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda