Přívlač a dravci

Zajda - Profil | Pá 4.5.2012 11:20:24

přívlač-men >> Lanko...Když se ti zdrchá, tak ho holt vyměníš za nové. S jedním celou sezónu neodchytáš...

    přívlač-men - Profil | Pá 4.5.2012 11:10:56

    LosPafkos >> chci se zeptat ještě na konec dávat lanko nebo jak to zjemnit já nemam moc dobré zkušenosti stím lankem pořád se mi to drchalo tak sjem nedával a uteklo mi pár ryb nevím co tam dát místo lanka.

      přívlač-men - Profil | Čt 3.5.2012 21:04:03

      LosPafkos >> ok díky.

        LosPafkos - Profil | Čt 3.5.2012 20:19:56

        přívlač-men >> snad jen nezapomeň se šňůrou mít povolenou brzdu,páč průtažnost na šňůře nulová. Vláčím třetí sezonu s whipleškou a nemůžu si stěžovat.

          přívlač-men - Profil | Čt 3.5.2012 17:02:18

          Triffid >> ok zkusím to koupím nějaký lepší vlasec díky

            Butchi - Profil | Čt 3.5.2012 16:16:17

            přívlač-men >>
            Záleží na tom, co taháš, kde to taháš a na čem to taháš.

              Triffid - Profil | Čt 3.5.2012 16:07:06

              přívlač-men >> loni jsem vláčela na dvacítku se slušnou nosností a stačilo to.

                přívlač-men - Profil | Čt 3.5.2012 15:58:31

                Triffid >> ok zkusím uvidím. ještě takovej dotaz na kolikátku vlasec vláčíš já jel na 0,25 všechné jsem na to tahal neměl bych dát jemnější třeba nějakou 0,22

                  Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 3.5.2012 15:36:19

                  martcv >> bezva. Já bonusy rád :-)

                    Triffid - Profil | Čt 3.5.2012 15:25:27

                    přívlač-men >> Každý preferuje to, co je mu bližší... mně to se šňůrou nejde, tak raději vlasec.. ovšem vzápětí bude někdo, kdo má oblibu úplně naopak. Záleží, co od toho čekáš. Vyzkoušej obojí a uvidíš sám. Dokud nebudeš mít záběr, stejně ti bude veškerá teorie víceméně ku ničemu.

                      martcv - Profil | Čt 3.5.2012 15:17:42

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> mám je hotový..:-)..jen musím odštípat nálitky a začistit...v pondělí to pošlu i s bonusem

                        rybomil - Profil | Čt 3.5.2012 15:15:33

                        přívlač-men >> tyhle dotazy,typu jestli je lepší černá nebo blond řeší lidstvo pár mega let. :-) ne fakt, máš tu hafo podobných diskusí.

                          Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 3.5.2012 15:11:07

                          martcv >> Jak probíhaj ty moje hlavičky? Červen se už blíží :-)

                            martcv - Profil | Čt 3.5.2012 15:04:30

                            Triffid >> Ahoj....hlavičky jsou domácí výroby...lití i barvení
                            http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=645237
                            tady toho najdeš víc....

                              přívlač-men - Profil | Čt 3.5.2012 14:46:03

                              čau - dosud jsem vláčel na vlasec a ted jsem si na tuto sezonu pořídil i šnůru. chci se zeptat je lepší šnůra nebo vlasec jsou se šnůrou nějaké problémy.

                                Mates PB - Profil | Čt 3.5.2012 14:42:37

                                martcv >> No vyrobené to máš pěkně, hlavně jestli se to líbí rybám.

                                  Triffid - Profil | Čt 3.5.2012 14:40:55

                                  martcv >> Ta hlavička je z čeho prosím? A zkoušel jsi navázat barvu bílou s místy černými tóny?

                                    Triffid - Profil | Čt 3.5.2012 14:39:35

                                    Mates PB >> no my je máme takové provizorní, nafotím a šupnu sem. Je to takový pravěk, ale prý to bývalo svýho času moc účinné.

                                      martcv - Profil | Čt 3.5.2012 14:09:25

                                      Mates PB >> takhle nějak....?

                                        Mates PB - Profil | Čt 3.5.2012 13:40:40

                                        Triffid >> Mám to na papíře, nějaké kusy provizorně navázány, ale chce to lepší přípravek.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda