Přívlač a dravci

NTriffid - Profil | Čt 3.5.2012 12:55:00

Mates PB >> Ahoj, zrovna včera jsme to vyráběli z kohouta, tak jsem se chtěla nabídnout s postupem, ale už je pozdě :-) Máš to oskoušený? Pro mě to bude premiéra. Jinak zdravím po delší době.

    NMates PB - Profil | St 2.5.2012 13:00:37

    Pedro1 >> Přípravek na vázání, tušil jsem, že na to něco existuje, proto jsem nechtěl vymýšlet už vymyšlené a zeptal se.:-))

      NPedro1 - Profil | St 2.5.2012 12:58:53

      Mates PB >> No a řekneš nám co jsi potřeboval vymyslet?

        NMates PB - Profil | St 2.5.2012 12:53:20

        Už je vyřešeno, děkuji za reakce. Já věděl, že to je už dávno vymyšlený :-))

          NPedro1 - Profil | St 2.5.2012 12:48:35

          Mates PB >> Zkus to tady.http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=645237

            Njiris - Profil | St 2.5.2012 12:34:51

            Mates PB >> jo.

              NMates PB - Profil | St 2.5.2012 12:29:27

              Zdravím, je zde nějaký vazač Hauserova peří?

                Nbambusový dědek - Profil | Út 1.5.2012 8:12:58

                daniel.stastny >> Na tom můžeš maturtovat 5 let. Už jsem kdesi popisoval metodiku amerických výrobců. I s novinkou Berkleyho "nanofilem" je v tomto směru dost srandy.
                Kup a nekecej.

                  NZaruon - Profil | Ne 29.4.2012 20:48:25

                  mazak >> :D proc na pouzitou gumu chyta kazdej!! :D :D

                    Nmazak - Profil | Ne 29.4.2012 20:43:36

                    Zaruon >> :D lol to bych asi nezkoušel :D)

                      NPedro1 - Profil | Ne 29.4.2012 20:32:25

                      To jsou krásný starosti.

                        NDenny - Profil | Ne 29.4.2012 15:59:10

                        daniel.stastny >> Mas pravdu 14Lb je zde uvadeno jako 6.3kg,10Lb - 4.5kg.Tech tebou uvadenych 6.8kg vychazi na nejakou patnactku,kterou firma urcite nenabizi :-)

                          Ndaniel.stastny - Profil | Ne 29.4.2012 15:24:28

                          k tomu som sa dopracoval len problém mám s tým že u nás 0,10mm nosnosť 5,9kg čo je podla prepočtu 13lb ale v ponuke v USA je len 14lb čo je 6,35kg ..a u nás je potom ešte priemer 0,12 nosnosť 6,8kg a kedže podla prepočtu libra/kg 6,35kg vychádza presný stred medzi priemerom 0,10 a 0,12 tak som z toho mimo a neviem to identifikovať

                            NKolis - Profil | Ne 29.4.2012 15:10:53

                            daniel.stastny >> Libra britská = 0,453 592 37 kg

                              Ndaniel.stastny - Profil | Ne 29.4.2012 14:45:10

                              zdravím chlapi, chcem si okrem iného kúpiť z USA aj šnúry a trochu sa utápam v prepočtoch chcem fireline crystal 0,10mm u nás udávaná nosnosť 5,9kg a nie som si istý či ide u amíkov o 14lb šnúru... to isté riešim u priemeru 0,06mm u nás nosnosť 4,4kg a predpokladám že by malo ísť o model 10lb, vopred dík za odpovede

                                NZaruon - Profil | Ne 29.4.2012 12:30:45

                                Bosanac >> :D

                                  NBosanac - Profil | Ne 29.4.2012 12:18:08

                                  Zaruon >> Ano , ta je nejlepsi .

                                    NZaruon - Profil | Ne 29.4.2012 10:56:13

                                    mazak >> :D může bejt i pouzita? :D

                                      Nmazak - Profil | Ne 29.4.2012 10:53:40

                                      Zaruon >> na gumu :)

                                        NZaruon - Profil | Ne 29.4.2012 10:48:18

                                        PepanD >> tak to je jasny ze az po zahajeni! :D

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda