Přívlač a dravci

PepanD - Profil | Ne 29.4.2012 10:46:23

Zaruon >> Na gumy i woblery. Ale až po zahájení.

    Zaruon - Profil | Ne 29.4.2012 10:40:13

    Na co vám berou candati?? (okoun,plotice,....) Díky

      tulamník - Profil | So 28.4.2012 22:26:14

      ahoj lidi máte někdo zkušenosti s tímto prutem ??? prosím
      Shimano Diaflash ST-A Spinning 240 ML

        vokounek - Profil | Pá 27.4.2012 19:04:04

        SUMÍK >> ale ano máš pravdu. ono len z mojho nezasveteného pohladu by sa dala trať zhodnotiť piatimi vetami a hotovo :)

          SUMÍK - Profil | Pá 27.4.2012 17:49:40

          vokounek >> je to video online, žádné střihy apod. a kdyby mluvili všichni najednou no nevím nevím

            bambusový dědek - Profil | Pá 27.4.2012 13:40:36

            Rytíř >> Já když chci relaxovat, tak nahodím vobler, nebo plandu. I posedět se při tom dá. A pokud to hodíš do správného proudu a pracuje s tím voda, občas i něco chytíš.

              S&F - pescador - Profil | Čt 26.4.2012 16:48:15

              Rytíř >> Jo na modrookého .... to je tedy jiná :-))))

                Rytíř - Profil | Čt 26.4.2012 16:45:24

                S&F - pescador >> nene,když tam pošleš modroočku 15-20 cm a pěkně plynule se tě to rozjede tak to není čudla jako chytim na vláčák:-))

                  S&F - pescador - Profil | Čt 26.4.2012 16:42:25

                  Rytíř >> Já bych to nazval "zoufalostí" :-))))) nikoliv relaxací

                    LosPafkos - Profil | Čt 26.4.2012 16:41:22

                    Rytíř >> to mě bere jen z nouze na podzim,když je na vodě deka z listí,jinak radši tu votročinu-vorat vodu.

                      Rytíř - Profil | Čt 26.4.2012 16:36:00

                      LosPafkos >> nikdy jsem se nebránil chytat na klasiku,rybku na dno.Je to dobrý zpestření a relax po hodinách vláčení:-)

                        LosPafkos - Profil | Čt 26.4.2012 16:25:56

                        Rytíř >> že bych byl první bivakující vláčkař ? Beru bellyho tak bych mohl provést trénink na sucho do sobotního rána :--))

                          Rytíř - Profil | Čt 26.4.2012 16:17:55

                          LosPafkos >> vo tom není pochyb.Výraz už v pátek po poledni:-))

                            LosPafkos - Profil | Čt 26.4.2012 16:02:36

                            lovci jak to máte na zahájení? Začínáte vždy každý rok na stejném fleku,tak jak já ? Beru to už jako rituál,který nesmím porušit :---)))

                              mazak - Profil | Čt 26.4.2012 11:16:30

                              Butchi >> když nevíš na co chytat tak ano :)

                                mazak - Profil | Čt 26.4.2012 11:15:12

                                Pedro1 >> candáti 80+ to nwm štiky sou na lipně solidní a okouni taky a amuři vím kde sou pěkný ale nejedná se o lipno ale o jinou přehradu na vltavě a hlavně o letní měsíce když je hodně teplá voda :)

                                  vokounek - Profil | St 25.4.2012 21:46:43

                                  Bambus... T.maniak >> len rozhovor s pretekármi žiadne pekné video. akurát sa ich pýtali či sa im dnes darilo a čo si myslia o trati. namiesto toho aby sa to spýtali všetkých naraz tak si ich volali postupne a tak to trvalo 20min

                                    Tarn - Profil | St 25.4.2012 21:03:33

                                    minatrix >> :) no skoro :))

                                      Bambus... T.maniak - Profil | St 25.4.2012 20:57:19

                                      SUMÍK >> bylo tam neco..??
                                      asi jsem to propás..

                                        SUMÍK - Profil | St 25.4.2012 19:57:02

                                        Na stránkách vydry.cz se můžete podívat od 20:00 na přímý přenos reprezentantu čr z tréninku na Ms .

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda