Přívlač a dravci

Nminatrix - Profil | St 25.4.2012 16:39:52

Tarn >> budeš jak školák mít dva měsíce prázdnin,jo ? Tak to bych hned tady bral :-)

    NTarn - Profil | St 25.4.2012 16:37:14

    Reznik76 >> není všem dnům konec :))) třeba to jednou absolvujeme společně :))

      NReznik76 - Profil | St 25.4.2012 16:34:10

      Tarn >> tak to je škoda :-( přál sem ti to

        NTarn - Profil | St 25.4.2012 16:33:03

        Reznik76 >> No tamto ne, ale dohodl jsem se se šéfem, že je nesmysl v létě když je málo kšeftů imitovat práci tak když tak nějak udělám to co jsme se dohodli budu mít skoro celé dva měsíce v létě placené volno :))

          NReznik76 - Profil | St 25.4.2012 16:29:59

          Tarn >> takže si splnil?

            NTarn - Profil | St 25.4.2012 16:27:44

            :))) já to jen občas zkouknu, zatím makám abych měl v létě dva měsíce volno :))))

              NRytíř - Profil | St 25.4.2012 16:25:23

              Reznik76 >> a sakra,máš pravdu:-))

                NReznik76 - Profil | St 25.4.2012 16:24:08

                Rytíř >> ale Mirek tu je :-) zrovna

                  NRytíř - Profil | St 25.4.2012 16:23:18

                  Reznik76 >> nene,tak to není:-))

                    NReznik76 - Profil | St 25.4.2012 16:22:48

                    Rytíř >> o kom se mluvívá :-) na MRKu hned bývá

                      NRytíř - Profil | St 25.4.2012 16:09:44

                      PepanD >> nevim asi se zaláskoval:-))

                        NBosanac - Profil | St 25.4.2012 11:21:14

                        Sla >> Momentalne neni na sklade . I kdyz pise ze bude v dohledne dobe .

                          NScanix - Profil | St 25.4.2012 10:42:31

                          Sla >> tak 2500 je jak 3000 shimano, pro klasiku stredni privlac ideal, pouzivam ji...na sumiky mam 4000.

                            NSla - Profil | St 25.4.2012 10:40:28

                            Scanix >> jj, vzal bych si ji ale chtel bych vetsi velikost. skoda

                              NScanix - Profil | St 25.4.2012 10:38:06

                              Sla >> fakt dobra cena, obas to takhle mivaj, kupoval jsem takhle 4000

                                NSla - Profil | St 25.4.2012 10:36:06

                                  NPepanD - Profil | Út 24.4.2012 22:27:42

                                  Rytíř >> Nazdar Petře. Tak průvodce, joooo? To muselo být drahý. Hele co Tarn, já už ho neviděl ani nepamatuji.

                                    NRytíř - Profil | Út 24.4.2012 20:45:09

                                    Pedro1 >> no to já už 3 dni po:-)

                                      NPedro1 - Profil | Út 24.4.2012 20:44:52

                                      Rytíř >> No doufám že jsem to strčil loni správně:-.)

                                        NPedro1 - Profil | Út 24.4.2012 20:44:27

                                        Rytíř >> Jak kde,jak kdo,Neříkám že se mám špatně,ale v tři dny před vejplatou už vyhlížím,kolikátýho je:-))))Je to všude stejný.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda