Přívlač a dravci

NRytíř - Profil | Út 24.4.2012 20:43:53

Pedro1 >> hm,strkáš to do špatný šrajtofle:-))

    NPedro1 - Profil | Út 24.4.2012 20:43:00

    Rytíř >> To nevím,ke mě přiletěl loni jenom čáp:-)))

      NRytíř - Profil | Út 24.4.2012 20:41:38

      baitruner2 >> tam lítá všecko..

        Nbaitruner2 - Profil | Út 24.4.2012 20:40:31

        Rytíř >> Ty vole lítaj přece kapřící........

          NRytíř - Profil | Út 24.4.2012 20:39:48

          Pedro1 >> tak nějáky hrušky,nebo vlaštovky přiletěli,snad víš ne?:-))

            NRytíř - Profil | Út 24.4.2012 20:37:57

              NPedro1 - Profil | Út 24.4.2012 20:37:31

              Rytíř >> A co se týká "pražských" vorlů a ostatních vorlů,radši nebudu komentovat:-))))

                NPedro1 - Profil | Út 24.4.2012 20:36:39

                Rytíř >> Ve vší slušnosti a počestnosti ať si každej koupí co chce,ale v našich končinách se mě tohle netýká.Pokud bych chytal dva roky a nechyt pěknou rybu.asi bych o tom přemýšlel,ale v současný chvíli mě to nijak nebere.
                Navíc mám v plánu objet letos tolik nadějných míst,že bych si musel vzít na dva měsíce dovolenou,abych to stihnul:-)))

                  Nbaitruner2 - Profil | Út 24.4.2012 20:36:16

                  Pedro1 >> Ano,přesně tak.

                    NPedro1 - Profil | Út 24.4.2012 20:34:06

                    baitruner2 >> Věřím že to může pomoct nejen výběrem místa,ale hlavně tou "vírou".Vím sám dobře,že pokud věřím že tam kde chytám ty cílový ryby jsou,úspěch se většinou dostaví.Pokud tomu nevěřím,tak to nějak trošku "flákám" a na výsledku to je znát.

                      NRytíř - Profil | Út 24.4.2012 20:33:14

                      Pedro1 >> spíš čekatelé na rybu:-))

                        NRytíř - Profil | Út 24.4.2012 20:32:43

                        Pedro1 >> pust vorla a Jirka ti ho dohodí.Pro Pražáka cena pár stovek éček je jak pro mě pár stovek v Českejch:-)

                          NPedro1 - Profil | Út 24.4.2012 20:32:19

                          Rytíř >> Od začátku se bavíme o Orlasu.Vím že Ty,Mirek,Baitr,...jste Orlasový specialisti a průvodci čekatelé:-)))

                            NRytíř - Profil | Út 24.4.2012 20:29:55

                            Pedro1 >> ty si blázen,Mirek i já víme o Lipně prd.

                              Nbaitruner2 - Profil | Út 24.4.2012 20:24:19

                              Pedro1 >> Tak je jasný,že ta šance s ním je o dost větší,než když tam budeš lítat jak šílený Otto po břehu,nebo na lodi sám.
                              Já to tenkrát vyzkoušel,když jsem začínal chytat ryby(po 3 měsících pár ryb jsem si chytnul) a když jsem dostal nabídku od kamaráda jít takhle si zachytat taxem šel.Mno a chytnul jsem si 2x sumečka 100+ a pár okounů,candátu.Kámoš tenkrát 6sumečků 100+ a taky pár okounů.
                              Je mi jasné,že když nežerou tak tam mužeš házet co chceš.....Ale mě se to tenkrát moc líbilo takový lov.Ted si občas slušnou rybu chytnu i sám.Ale průvodce(taxe jim říká) znám 3.A fungujou už za dob komárů.Asi tak.
                              EDIT:Tenkrát jsem si to užil,zaplatil a jel spokojeně dom.:-)

                                NPedro1 - Profil | Út 24.4.2012 20:14:03

                                baitruner2 >> Nevěřím tomu,že Ti někdo dokáže zaručit na vodě jako je Lipno nebo Orlík to,že nachytáš pěkný ryby když si ho zaplatíš.O dobrých místech ví spousta lidí,ale je to tolik věcí dohromady,které musí vyjít,že mi to příjde nepravděpodobný.Kdyby jsi napsal průvodce po jihočeských pstruhovkách,tak bych věřil tomu,že zná super místa kam nikdo nechodí,ale velké přehrady s tak velkým rybářským tlakem?

                                  Nbaitruner2 - Profil | Út 24.4.2012 20:10:26

                                  Pedro1 >> Ne ne je to rybářský průvodce.Fakt.

                                    NPedro1 - Profil | Út 24.4.2012 20:09:09

                                    baitruner2 >> Jestli je to Rytíř,nebo Mirek (Tarn),tak se nějak domluvíme:-)))

                                      NButchi - Profil | Út 24.4.2012 20:08:25

                                      Pedro1 >>
                                      Co jsem slyšel, tak jdou nejlíp na frankfurtskou klobásu :-)))))))

                                        Nbaitruner2 - Profil | Út 24.4.2012 20:07:57

                                        Pedro1 >> Vim kde takové ryby chytneš,ale Lipno neznám.Je to jiná voda.
                                        A i toho průvodce ti dohodim,když tak chceš.
                                        Jen cena šla asi o trošku víc nahoru než před 8 lety.To bylo 3litry na dřevo,nebo 100EUR-den.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda