Přívlač a dravci

NPedro1 - Profil | Út 24.4.2012 20:07:39

Butchi >> Skopčák údajně v hluboké vodě dost bojuje.To by mohlo být zajímavý:-)

    NButchi - Profil | Út 24.4.2012 20:01:06

    Pedro1 >>
    Na Lipně chytneš akorát skopčáky a boleny.

      NPedro1 - Profil | Út 24.4.2012 19:41:58

      mazak >> A pokud zaručíš aspoň jednu z mnou uvedených ryb,zajistím Ti autobus lidí.Vezmeme to z Prahy do Pardubic,Olomouce a Lipno.

        NPedro1 - Profil | Út 24.4.2012 19:40:36

        mazak >>
        Mám zájem především o:

        Candát +80 cm
        Štika +90 cm
        Okoun + 40 cm

        Jestli víš kde jsou amuři okolo 80 cm,tak se taky domluvíme.

        Díky

          Nmazak - Profil | Út 24.4.2012 19:38:35

          zelí >> no tak kdyby sichtěl tak i tak myslel sem ukázat ruzný místa s ruznýma rybama a na co je chytat ale když chceš bejt turista :)

            Nmazak - Profil | Út 24.4.2012 19:37:54

            Pedro1 >> záleží o jaký ryby máš především zájem a o jakou dobu??? kdyžtak napiš na mejla rohtva@seznam.cz

              NPedro1 - Profil | Út 24.4.2012 18:34:33

              P!F >> Ano.Ale třeba se někdo chytí:-)))

                NP!F - Profil | Út 24.4.2012 18:33:16

                Pedro1 >> Aha. Takze otazka dobra, len v nespravnej diskusii.

                  NPedro1 - Profil | Út 24.4.2012 18:31:58

                  P!F >> Někde je tady otázka o 4%.Tam by to vyšlo:-)

                    Nzelí - Profil | Út 24.4.2012 18:27:26

                    mazak >> Jako ze by jsi me provedl Frymburkem,nebo ukazal cestu do Černý???
                    Protoze jinak mi to nedava smysl ve spojeni s Lipnem

                      NP!F - Profil | Út 24.4.2012 18:27:19

                      Pedro1 >> za kolík ta nikto sprevadzat nebude!

                        NPedro1 - Profil | Út 24.4.2012 18:22:25

                        mazak >> Za kolik?

                          Nmazak - Profil | Út 24.4.2012 18:07:15

                          kdyby měl někdo zájem o průvodce na lipně ad se ozve.

                            NPedro1 - Profil | Út 24.4.2012 16:23:14

                            P!F >> Přesně tak.Kolienko/hůska baits:-)

                              NP!F - Profil | Út 24.4.2012 16:21:41

                              Pedro1 >> Carp Team Kolienko Baits?

                                NZajda - Profil | Út 24.4.2012 15:35:02

                                Pedro1 >> Babetu musím nechat proběhnout servisem..:-)

                                  NPedro1 - Profil | Út 24.4.2012 15:33:02

                                  Zajda >> Důchodce masař s velkým mražákem jezdící k vodě na babetě.Největší nepřítel WaM.Bláhově si myslí,že jim ty velký kapř vychytali právě tihle rybáři:-)))

                                    NZajda - Profil | Út 24.4.2012 15:30:39

                                    Pedro1 >> Loni jsem vzal jednoho za rok + 3xcejna. A to se vyplatí..Ale až budu důchodce, tak jim řádně načechrám šupiny..:-)

                                      NPedro1 - Profil | Út 24.4.2012 15:29:17

                                      Zajda >> Aha,takže taky dva za den.No lepší než jen jednoho:-)

                                        NZajda - Profil | Út 24.4.2012 15:27:25

                                        Pedro1 >> My jsme stejný svaz jako ty...Bohužel..:-(

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda