Přívlač a dravci

Pedro1 - Profil | Út 24.4.2012 15:13:00

Zajda >> U Vás to máte ještě těžší,že jo?Můžete jednoho kapř za den.To aby si vzal člověk čtrnáct dnů dovolené,aby naplnil udírnu:-)

    Pedro1 - Profil | Út 24.4.2012 15:12:02

    bambusový dědek >> Co se Ti nepozdává na kapř?

      Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 24.4.2012 14:26:47

      bambusový dědek >> jo, tak to pak jo

        bambusový dědek - Profil | Út 24.4.2012 14:20:21

        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Hele wellevolle běž do p/r/-delle s kaprama.

          Zajda - Profil | Út 24.4.2012 13:57:36

          Pedro1 >> Hmmm, dobrý..:-)))

            Pedro1 - Profil | Út 24.4.2012 13:54:49

            Netipa - poslední hrdina MRKu >> Ano,snažim se o to.Vyjímka je když jedu na chatu,kde je k udírna.To potom chodím od pondělí do čtvrtka na kapř a každý den musím odnést dva,aby mělo smysl zatápět v udírně.Je to velká škoda,že se můžou jen dva kapř za den.Kdyby se jich mohlo víc,nemusel bych smrdět na rybách čtyři dny po sobě,ale nachytal bych si jich deset kousků pěkně ve čtvrtek a od pondělí do středy bych mohl být déle v práci a podporovat ekonomiku této země.

              Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 24.4.2012 13:51:23

              Pedro1 >> ale kapry pouštíš ne?

                Pedro1 - Profil | Út 24.4.2012 13:30:33

                Pjóťa >> To děláš dobře.Já jsem taky ChaP a na ryby šahám co nejmíň.A candáta přes 60 cm pouštím většinou doma do pekáče.

                  Pjóťa - Profil | Út 24.4.2012 12:41:32

                  Pedro1 >> Já chytám "chyť a pusť" a tím spíš s candáty zacházím opatrně a pokud to není kousek na focení (což je 99% mnou ulovenývh :-D) a je to možné, tak na něj ani nesahám a vyhakuji je ve vodě.

                    Pjóťa - Profil | Út 24.4.2012 12:37:36

                    P!F >> To je taky řešení. :-)

                      Pedro1 - Profil | Út 24.4.2012 8:52:11

                      P!F >> A když tam pak mezi to hodíš candoše,tak je jistota,že Ti z tašky neuteče:-)

                        P!F - Profil | Út 24.4.2012 0:49:53

                        Pjóťa >> Ja by som to hadzal rovno do tasky. Sice sa to zamota ako svina, ale aspon sa nebudes nudit ked nic nebude brat.

                          Pjóťa - Profil | Po 23.4.2012 21:56:08

                          koubic >> Něco takovýho sem myslel. Díky moc.

                            Pjóťa - Profil | Po 23.4.2012 21:49:45

                            Mates PB >> Bohužel nikde v e-shopech, neprodávají krabici na nástrahy v mírách 40x20, proto se ptám tu, jestli někdo nekupoval třeba v Hornbachu, Bau, nebo někde na netu (krabičku ne přímo určenou na rybářské násrahy, ale třeba na nějaký šroubky, nebo korálky apod.).
                            Bohužel nemám čas jezdit po obchodech a tak se na to boha musím dotazovat na netu!

                              Mates PB - Profil | Po 23.4.2012 19:36:50

                              Pjóťa >> A co takhle vzít tašku do rybářských potřeb, a vyzkoušet do kapes různé druhy krabiček? Boha na to se musíš dotazovat na netu?

                                PepanD - Profil | Po 23.4.2012 18:46:43

                                Pjóťa >> Podívej se na E-shopy, tam někteří prodejci maj hafo různých velikostí krabic.

                                  Pjóťa - Profil | Po 23.4.2012 15:51:01

                                  Zdravím páni rybáři, koupil jsem tuto tašku http://www.los-cormoran.cz/cz/esox-taska-4 a nevím, kde do ní nakoupit rozměrově vhodné krabičky na nástrahy. Vnitřní rozměry jsou - délka 400mm x šířka 200mm x výška 220mm. Poradíte? Děkuji.

                                    Bambus... T.maniak - Profil | Ne 22.4.2012 22:04:47

                                    PepanD >> takova tajna ;-) zapomenutaa vodaa

                                      Rytíř - Profil | Ne 22.4.2012 21:28:48

                                      Worm >> čeče nevím:-)

                                        Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda