Přívlač a dravci

Bláža - Profil | Ne 22.4.2012 21:27:33

Worm >> Prej se červenaj, sotva na ně pohlédneš.....

    Worm - Profil | Ne 22.4.2012 21:26:37

    Rytíř >> A co dělají REDI.Petře? :o))))))))))))))))))))))))

      Rytíř - Profil | Ne 22.4.2012 21:21:04

      PepanD >> byl jsem tet bída.

        PepanD - Profil | Ne 22.4.2012 20:58:20

        Bambus... T.maniak >> Těbuch. Kde jsi byl mrskat vodu? Dal jsem oko na ML.

          PepanD - Profil | Ne 22.4.2012 20:56:54

          Rytíř >> Už jezdíš na Orlas? A jak?

            Rytíř - Profil | Ne 22.4.2012 20:53:25

            Pedro1 >> ale ne každýmu:-))

              Rytíř - Profil | Ne 22.4.2012 20:52:52

              PepanD >> asi jo,zdar:-)

                afjee - Profil | Ne 22.4.2012 20:45:49

                  Bambus... T.maniak - Profil | Ne 22.4.2012 20:37:51

                  P!F >> .-)

                    P!F - Profil | Ne 22.4.2012 20:37:04

                    Bambus... T.maniak >> zalezte obidvaja, ked vas vykopnu dostanete za usi o)

                      Bláža - Profil | Ne 22.4.2012 20:26:23

                      Pedro1 >> To víš, V&M si několikrát stěžovali, že jim klade nebezpečné otázky, třeba proč chytaj přes čáru když se to nesmí..... ;o)))

                        Bambus... T.maniak - Profil | Ne 22.4.2012 20:25:54

                        afjee >> sám tu pořád smrddíš :-)

                          Pedro1 - Profil | Ne 22.4.2012 20:23:41

                          Bláža >> Malamut šíří osvětu tak dalece,že nemůže do žádných kapřařských diškuzí:-)))

                            Bláža - Profil | Ne 22.4.2012 20:20:56

                            P!F >> Jenom to ne, chtělo by to nějakou názornou osvětu, že kapř není kámoš, ale zdroj živočišných bílkovin.... ;o)))

                              Pedro1 - Profil | Ne 22.4.2012 20:19:30

                              Rytíř >> Ještě nedávno jsi tvrdil,jak teď berou candáti na hnízdech:-)))

                                PepanD - Profil | Ne 22.4.2012 20:10:52

                                Rytíř >> Ahoj. Petře, tys je už všechny sežral? :-))))))))))

                                  Pedro1 - Profil | Ne 22.4.2012 20:10:08

                                  Bláža >> Bohužel už je hodně případů,kdy se toto stalo.A bude hůř.

                                    Pedro1 - Profil | Ne 22.4.2012 20:09:27

                                    Bambus... T.maniak >> Přesně tak.Netroufám si na kapř,protože případný neúspěch bych nemusel psychycky zvládnout.

                                      P!F - Profil | Ne 22.4.2012 20:08:20

                                      Bláža >> Ono vdaka tomu ze kaprarina je uz fakt cisto komercna zalezitost sa moze lahko stat ze aj zvysok tych normalnych kaporarov sa na to vyprdne a tvoja teoria sa stane pravdou...

                                        afjee - Profil | Ne 22.4.2012 20:05:56

                                        Bambus... T.maniak >> Uč se voe a nestraš tady pořád :D

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda