Přívlač a dravci

NRytíř - Profil | Ne 22.4.2012 19:58:01

m&k@k >> žádný už tam nejsou.

    NBláža - Profil | Ne 22.4.2012 19:57:56

    Pedro1 >> Pravda.... ;o)))

    Za několik let překoná inteligence průměrného kapřa inteligenci průměrného kapraře. Aby se nám klucííí neurazili, tak existují i vyjímky....

      NBambus... T.maniak - Profil | Ne 22.4.2012 19:57:30

      Pedro1 >> a protože my jsme hloupy tak kapřáky nechytáme...

      nemáme na to, přelstít je :-)

        NBambus... T.maniak - Profil | Ne 22.4.2012 19:56:49

        m&k@k >> v poradně už máš odpověď a tady ti daly taky plno rad :-)

          NPedro1 - Profil | Ne 22.4.2012 19:55:25

          Bláža >> Nemůže být chytrá.Kdyby byla chytrá,byla by kapř.

            NBláža - Profil | Ne 22.4.2012 19:54:44

            m&k@k >> V poradně jsi psal na štiky kolem 60cm a taková štika sežere stejně všechno, neb malá štika je hladová a blbá..... ;o)))


            Teda pokud tam ještě je a někdo ji nechytnul před tebou a nesežral.

              Nvokounek - Profil | Ne 22.4.2012 19:33:29

              m&k@k >> ešte ma napadá streamer tie majú šťuky tiež velmi rady :)

                Nafjee - Profil | Ne 22.4.2012 19:32:17

                m&k@k >> Dal bych přednost plandavce.

                  NShu-lin - Profil | Ne 22.4.2012 19:32:02

                  m&k@k >> třpytka

                    Nvokounek - Profil | Ne 22.4.2012 19:19:03

                    m&k@k >> wobler

                      NPedro1 - Profil | Ne 22.4.2012 19:14:53

                      m&k@k >> Guma.

                        Nm&k@k - Profil | Ne 22.4.2012 18:56:16

                        Petrův zdar,
                        mohli by jste mi prosím doporučit nějakou vaši oblíbenou nástrahu na štiky
                        ,candáty,boleny...na Orlíku.Předem děkuji
                        M&k@k.

                          NEnšpígl - Profil | Ne 22.4.2012 16:16:08

                          Old Wolf >> jestli tam máte hodně okounů, tak závidím. U nás tohoto krasavce skoro nemožno uloviti.

                            NRytíř - Profil | Ne 22.4.2012 11:46:05

                            valdos >> to je na tobě.Já bych vzal tu větší velikost.

                              NOld Wolf - Profil | Ne 22.4.2012 10:47:50

                              bambusový dědek >> Kolego ,mé konstatování skutečnosti nemá nic společného s povyšováním.Ano souhlasím,,každému co jeho jest,,

                                Nbambusový dědek - Profil | Ne 22.4.2012 9:38:07

                                Old Wolf >> Je pravda, že i já spíš muškařím a vláčím, ale nějak bych tyto metody nepovyšoval nad lov na položenou, či na plavanou.
                                De gustibus non disputandum est...

                                  NOld Wolf - Profil | So 21.4.2012 13:12:09

                                  P!F >> No zatím nefunguje ani jedno :-)) Opravdu se těžko hledají.Ale nakonec ať rostou.

                                    NP!F - Profil | So 21.4.2012 12:55:58

                                    Old Wolf >> Tak pokial tam je take mnozstvo prekazok ako pises bude rybycka 10x uspesnejsia ako privlac :)

                                      NOld Wolf - Profil | So 21.4.2012 12:50:24

                                      kaňka >> Ano vyslovených specialistů je málo ,nebo spíše vůbec.Na těch zastaralých metodách bych trochu trval.Obecně neuvidíš lovit candáta nijak jinak než klasicky na těžko a na splávek.Přece jenom si myslím,že dnes jsou už racionálnější způsoby lovu.Vláčka je také těžká při stavu okounů,který tam je.Loďka ,bout no pro vláčkaře krásné pomyšlení ,ale byl by to konec s panenskostí téhle vody.Však vedle je Morava a na loďku už šetřím.:-))

                                        Nkaňka - Profil | So 21.4.2012 12:32:02

                                        Old Wolf >> Pepo neřekl bych zastaralé , ono je to dost velká voda a jak si psal s velkým množstvím úkrytů , takže je najít bude otázkou velké trpělivosti a řekni upřímě kolik lidí znáš co se tam věnují jenom candátům , taky kdyby se tam mohlo lovit z loďky nebo boutu tak by se hranice možností posunuly někam jinam , takže metody spíš omezené než zastaralé .

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda