Přívlač a dravci

NOld Wolf - Profil | So 21.4.2012 12:18:28

P!F >> Ne tak docela ,ono je svým charakterem Kvas.stěrkoviště vyjímečné.Při povodni 97 se protrhla hráz a 100 m lesa se ocitlo ve vodě.Neuvěřitelné množství stromů,velmi strukturované dno,velké množství potravy a zastaralé metody lovu dělají candáta skoro neulovitelným - ročně několik kusů.Takže tam problém nevidím.Spíš tlak jiných predátorů ,ale do toho už bych přírodě nezasahoval.

    NP!F - Profil | So 21.4.2012 3:23:33

    Old Wolf >> kym nebude zakaz na rybku, tak budu dorastat tazko. A aj tak by musela byt rovnaka nasada kazdorocne. Ak by to tak bolo, silno by som taku vodu zavidel.

      NOld Wolf - Profil | Pá 20.4.2012 22:21:55

      Petr Dědek >> No to máš pravdu ,to už bych se s ním ani nebavil:-)Jenže ty máš výhodu ,že to poznáš kdy si děla prču a kdy ne.Já už houby.

        NPetr Dědek - Profil | Pá 20.4.2012 22:17:43

        Old Wolf >> Pepo, nic si z toho nedělej, ze mě si dělá srandu co chvíla, a to su Dědek s velkým D. :-))

          NOld Wolf - Profil | Pá 20.4.2012 22:15:55

          kaňka >> Z dědka si dělat srandu ,to není od tebe pěkné.Počkej až dorostou budeš litovat.:-)

            Nkaňka - Profil | Pá 20.4.2012 22:00:45

            Old Wolf >> Já rozladěný nejsu , ono se to přímo nabídlo tě trochu pošťouchnout , no vidím , že se povedlo :-))

              NOld Wolf - Profil | Pá 20.4.2012 21:56:14

              kaňka >> Aleši jedinným svazovým revírem MO kvasice je štěrkoviště.Tok řeky Moravy je pod svazovou správou MO Kroměříž (i když jsme o část toku,který teče vysloveně Kvasicemi dot usilovali).Tvůj dotaz musí směřovat tam.Násada určitě stála majlant a jistě nebyla placena z peněz ,které jsou dány zar.plánem.Běžná částka stanovená na zarybnění je cca 10000 Kč.Že je štěrk PHO není výmyslem žádného z nás běžných smrtelníků a že se na něm vůbec provádí ryb.právo je malý zázrak.Tvé rozladění není na místě ,buď rád za to co je.Nakonec sadit candáta podobným způsobem může každá organizace MRS ,musí mít k tomu ,ale vůli a chuť.

                Nvaldos - Profil | Pá 20.4.2012 20:55:58

                Rytíř >> prosimtě ten spro passion by byl nejlepší 720 nebo 730? díky

                  Nkaňka - Profil | Pá 20.4.2012 19:11:36

                  Old Wolf >> A kam ste ještě sadily ? Aj něco na Moravu , nebo se všechno dávalo , na ten defakto soukromák ?

                    NOld Wolf - Profil | Pá 20.4.2012 18:50:55

                    Děkuji za pochvaly jejíž adresátem je výbor MO.
                    Zajda - já už do toho akorát ,,kecám,, :-))

                      NS&F - pescador - Profil | Pá 20.4.2012 18:41:01

                      Old Wolf >> Joži .... nádhera. Násada jak lusk. To jsou opravdu záběry které oko potěší .... tak nech se klukům daří.

                        Notoš - Profil | Pá 20.4.2012 18:34:01

                        Old Wolf >> moc pěkné...ať se ,,klukům" v novém domově daří...:-))

                          NZajda - Profil | Pá 20.4.2012 18:30:58

                          Old Wolf >> A ty jsi který?:-)

                            NLadineeek - Profil | Pá 20.4.2012 18:25:52

                            otoš >> rcčko mám ve 3000 taky, ten mi šlape lépe, ale je přeci jen těžší, než s předobrzdou

                              NOld Wolf - Profil | Pá 20.4.2012 18:19:41

                                Notoš - Profil | Pá 20.4.2012 16:29:59

                                Ladineeek >> nevěřím....:-)))
                                tady ten ,,zázrak" funguje bez nejmenších problémů...:-))

                                  NLadineeek - Profil | Pá 20.4.2012 14:27:33

                                  Bambus... T.maniak >> tvl, exage nebrat :-D s fcčkem teďka vláčím a je to utrpení....překlapěč musím z některých poloh ručně vracet zpět, vlasec (stroft gtm) se mi motá furt kolem rolničky apod., no báječný :-)

                                    NMB - Profil | Pá 20.4.2012 12:02:48

                                    S&F - pescador >> jasně chápu :)

                                      NS&F - pescador - Profil | Pá 20.4.2012 11:38:25

                                      MB >> To ne ... probůh.Nikdy bych neřekl ,že je špatný.Měl jsem Twina hned první 3000 řadu XT někdy kolem roku 1994 a bratr jej užívá ke vší spokojemsti do dnes.Od té doby uteklo ale hodně vody a používám už od Shimana k naprosté spokojenosti pouze tzv."vlajkové lodě".První s označením F od roku 1999 a až po nynější FD a ..(FE)

                                        NMB - Profil | Pá 20.4.2012 11:29:35

                                        S&F - pescador >> ty máš nějaké špatné zkušenosti s twinem?

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda