Přívlač a dravci

NS&F - pescador - Profil | Pá 20.4.2012 11:22:02

Bambus... T.maniak >> a 99% na "Twinoj"

    NBambus... T.maniak - Profil | Pá 20.4.2012 11:20:17

    S&F - pescador >> taky 90% mrku se zaseklo na exage,,,

    to bude asi tim:-)

      NS&F - pescador - Profil | Pá 20.4.2012 11:18:15

      Bambus... T.maniak >> Na MRKu píší,že navijáky Shimano jsou na ... dneska tady letí Daiwa přece ... Nesleduješ moderní "trendy" ? :o))))

        NBambus... T.maniak - Profil | Pá 20.4.2012 7:52:04

        S&F - pescador >> no zachtělo no :-)

        ještě uvidim zda nevyužiji USA a nevezmu neco jineho z USA..

        musim ted našetřit a pak se uvidí :-)
        to spíš 00000000 a jeste by musela bejt platinová a limitovaná :-)

          NS&F - pescador - Profil | Pá 20.4.2012 7:49:11

          Bambus... T.maniak >> Tak to ano .... FE-éčka se páníčku zachtělo ? To budeš muset ne jednu 00000 plandu vyrobit a udat do světa :-))

            NBambus... T.maniak - Profil | Pá 20.4.2012 7:46:54

            S&F - pescador >> no říkal jsem si na větší koguty :-) a občas nějakou mega gumu :-)


            uvidí se.. uvidíí, možná k němu vezmu ještě FE :-) a bude kompletní

              NS&F - pescador - Profil | Pá 20.4.2012 7:44:52

              Bambus... T.maniak >> To už je moc hrubý "klacek" .... já používal na menší gramáže hlaviček ( 5-10g) 270/5-20g a pak 270/15-40g .... Ůplně to stačilo 20-50g je už štikáč ...

                NBambus... T.maniak - Profil | Pá 20.4.2012 7:41:14

                S&F - pescador >> já o něm přemýšlím.. mám možnost za dobrý prachy vzít ten 50g... na candose by byl ok.. (lesath)

                  NS&F - pescador - Profil | Pá 20.4.2012 7:38:53

                  Bambus... T.maniak >> Aspire AX i CX jsem měl taky .... Lesath už byl o něco málo lepší ale stále to nebylo ono.

                    NBambus... T.maniak - Profil | Pá 20.4.2012 7:28:03

                    S&F - pescador >> mne jediny co od shima sedlo byl antares ax, aspore ax a starší lesath cos mnel ty.. nic víc...

                      NBambus... T.maniak - Profil | Pá 20.4.2012 7:27:22

                      přívlač-men >> to ja delam taky a rodice uz mne dlouho nesponzorujou :-)

                        Npřívlač-men - Profil | Čt 19.4.2012 23:20:27

                        Bambus... T.maniak >> tonevím já vláčel na teleskop dva roky ted jsem si kupil shimano prut i naviják dřív nebyla na to vata musím si platit školu a tak kupuju co se dá a zkouším to levně nehci aby mě sponzorovali rodiče pořád.

                          Npřívlač-men - Profil | Čt 19.4.2012 23:16:49

                          Bambus... T.maniak >> JEGY nebo na háček s olůvkem zkouším růžné metody.

                            NS&F - pescador - Profil | Čt 19.4.2012 22:26:44

                            sliver - samolibý vůl >> Ještě lepší :-)

                              Nsliver - samolibý vůl - Profil | Čt 19.4.2012 22:25:32

                              S&F - pescador >> tos měl ještě dobré. Já jsem se k tomu musel prolámat.

                                NS&F - pescador - Profil | Čt 19.4.2012 22:21:07

                                Bambus... T.maniak >> Od Shimana na přívlač už jen navijáky a to taky ne všechny ... pruty ale už rozhodně ne. Někomu to ale zase třeba vyhovuje ,,, to je růzdné a určitě rozdílné u každého jinak.Já se k tomu závěru,že pruty už ne ... musel "prochytat" :-)

                                  NBambus... T.maniak - Profil | Čt 19.4.2012 22:16:23

                                  S&F - pescador >> vsak to rikam.. ;-) a ty to vis.. Shimo proste ty vlacaky tolik neumi no..nerikam ze ejsou dobry .. Ale jsou lepsi pruty..

                                    NS&F - pescador - Profil | Čt 19.4.2012 22:04:57

                                    Bambus... T.maniak >> Shimano do 14g je tak na pstruhy .... ale zase ti nepadají nebo ta "guma" to vyamortizuje ...

                                      NBambus... T.maniak - Profil | Čt 19.4.2012 22:03:02

                                      přívlač-men >> a na ty 12cm kopyta jaky hlavy??

                                        NBambus... T.maniak - Profil | Čt 19.4.2012 22:01:55

                                        přívlač-men >> zalezi na typu vod, jaky nastrahy a co ti vyhovuje.. Ja na candose chdim s 14g dragonem a nemam problem.. Ale u shima by asi byl.. 14g je zvejka.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda