Přívlač a dravci

Npřívlač-men - Profil | Čt 19.4.2012 15:23:51

VYDROUŠ >> nástrahy nevím větší kpita na štiky 12cm menšíi a větší voblery budu zkoušet a vypilijuto

    NVYDROUŠ - Profil | Čt 19.4.2012 13:07:48

    přívlač-men >> Mám také takoví stejné gramáže, tak nic jiného nehledej. Zaleží na jaké nástrahy chceš chytat, váha velikost?

      Npřívlač-men - Profil | Čt 19.4.2012 11:34:49

      Bacon >> chci se ještě zeptat na prut na štiky jakou gramáž a na candáty jámam shimano 270cm a gramáž 5-20g

        NBacon - Profil | Čt 19.4.2012 10:30:03

        přívlač-men >> Něco si nastudovat je základ,ale v praxi zjistíš,že je třeba všecko jinak.Jak už sem psal být co nejvíc u vody a všecko si vyzkoušet sám.Pak už si tu svoji cestu najdeš pokud vydržíš.Přeju at se daří:)

          Npřívlač-men - Profil | Čt 19.4.2012 0:52:16

          Bacon >> vim o tom dost jen to aplikovat v praxi ale díky kouknu až bdude zahájení tak v průběhu dám věět jak mi to jde doufám že letos to bude uspěšnější neež minulej rok

            NBacon - Profil | St 18.4.2012 23:29:29

            přívlač-men >> Máš tu dost informací stačí hledat ...tady na začátek něco najdeš. http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=623562 .Hlavní je chodit k vodě a zkoušet a zkoušet.Časem sám zjistíš co ti funguje a co ne,ale je to dlouhá cesta s tím počítej.

              Npřívlač-men - Profil | St 18.4.2012 23:08:57

              chci se zeptat na nějaké nástrahy jak woblery nebo gumy na candáty. ppořád nevím jak mam volit barvu nebo nástrahu.

                NMates PB - Profil | St 18.4.2012 16:13:29

                Reznik76 >> No, co na to říct? Asi nic :-)

                  NPedro1 - Profil | St 18.4.2012 16:12:55

                  Mates PB >> To je furt samá PC hra,fakebůk,ajsíkjů,.......,ale zadat do googlu heslo a něco si najít,to ne.Líný jsou jaksviň.

                    NPeterson... - Profil | St 18.4.2012 16:10:16

                    Reznik76 >> A co mu odpověděli? :-D

                      NReznik76 - Profil | St 18.4.2012 15:50:03

                      Mates PB >> ale furt je to slabej čaj proti maníkovi kterej se ptal Ospreye a nebo HaDa kde si může postahovat jejich DVD

                        NMates PB - Profil | St 18.4.2012 15:29:33

                        Pedro1 >> No zřejmě náctiletí nemají ještě odtajněné všechny možnosti internetu. Co je sakra v tý škole učí?

                          NPedro1 - Profil | St 18.4.2012 15:28:32

                          KóĎA >> Není problém,když můžu,pomůžu.Vzhledem k tomu že píšeš slovenštino-romštinou,je třeba nejdřív zajít s maminkou pro sociální dávky a pak dojdi do krámu a kup Shimano Catana.Je jedno jak dlouhou a s jakou gramáží,výsledek bude stejný.Ani přemýšlet u toho nebudeš muset.Kdyby jsi potřeboval více info o tomhle prutu,napiš But.....:-)

                          Není zač.

                            NPedro1 - Profil | St 18.4.2012 15:25:36

                            Serte na přívlač.Dravci stejně vymřeli.Dejte se na kapře.O nich a jejich lovu toho vědí všichni nejvíc.A nemusíte u toho přemýšlet.

                              NKóĎA - Profil | St 18.4.2012 15:21:16

                              Pedro1 >> porat njějáký lefný prruuto za 1000 nemam mocpenez jsme studentga achcy chitat štiky !!!

                                NPedro1 - Profil | St 18.4.2012 15:17:49

                                Kam ten svět směřuje???
                                Náctiletí se ptaj,kde je v Praze obchod a sedmnáctiletí jestli někdo nezná nějakej článek o přívlači.Tohle jsou otázky na rybářskej web plnej videí,článků,reklam a seznamů všehomožnýho jak dělaný.
                                Ať žije lenost.

                                  NPedro1 - Profil | St 18.4.2012 15:14:41

                                  Mates PB >> Ok,díky za radu.Počkám.

                                    Nročica - Profil | St 18.4.2012 15:11:44

                                    Ahoj neznáte někdo DVD nebo nějakej članek ohledně přívlači chtěl bych se to naučit nebo aspon o tom něco vědět než začne sezona dravcu. Aby tam bylo jak mám pohybovat neb ovydraždit dravca atd děkuju..

                                      NMates PB - Profil | St 18.4.2012 15:10:12

                                      Pedro1 >> Počkej do května.

                                        NPedro1 - Profil | St 18.4.2012 15:07:52

                                        Už idou candátí?

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda