Přívlač a dravci

NP!F - Profil | St 18.4.2012 13:09:42

bambusový dědek >> Ano, to mas pravdu, viem ze kal je to co ockam skodi a takisto je mi jasne ze kal z blatistej moravy je lepsia verzia ako ten z sutroveho dunaja. Ale to ze vlasec co ma na sebe kal ti prederie ocka skorej ako snura rovnakeho priemeru ktora je rovnako od kalu je tiez pravda.

    Nbambusový dědek - Profil | St 18.4.2012 12:28:56

    Bosanac >> Dyť sem napsal, že záleží na matrošu.
    Ale očka nikdy nenaruší polymer, ze kterého se dělají vlasce, ani ty, ze kterých se dělají šňůry (nanofil či fireline jsou na povrchu dokonce z měkkého polyetylénu). Jsou měkké. Jednoznačně to dělají tvrdé částice ulpívající na jejich povrchu, či do něj zapíchané.
    Existuje i vlasec Byron Stratos, ve kterém jsou keramické nanočástice, ale ten neškodí.
    Chytám ryby sakramensky dlouho a všemi způsoby legálními a i v kalných vodách lovím, ale problém s očky jsem ještě neměl.

      NBosanac - Profil | St 18.4.2012 12:24:45

      bambusový dědek >> Ocka se prodiraji i kvuli tomu ze jsou casto udelana z neadekvatnich materialu , nedostatecne kvalitnich . To plati i pro muskarinu i pro vlacku .
      V zasade kolik penez tolik muziky .

        Nbambusový dědek - Profil | St 18.4.2012 12:24:39

        P!F >> Používám 100 let jedno i druhé, tak mne pouč.
        Opakuji: otěr oček způsobují tvrdé mikročástice z vody. To, co je v kalu...To je prostě fakt.
        Každý kal nemusí obsahovat tvrdý křemen.
        A či máš vlasec, pletenku, muškařskou šňůru, či "konopnej špagát", PLATÍ TO.
        Některý materiál toho abrazivního kalu nese víc, jiný míň. Samozřejmě i na materiálu oček záleží, ale to je snad jasné.

          Nvokounek - Profil | St 18.4.2012 12:20:45

          bambusový dědek >> tak ať se daří :))

            NBosanac - Profil | St 18.4.2012 12:18:30

              NP!F - Profil | St 18.4.2012 12:17:55

              bambusový dědek >> Neporovnavaj muskarsku snuru a normalnu snuru. Je to nieco uplne ine.V zasade to iste ako silon, ma to pevny tvar a kruhovy priemer. Normalna spletana snura ti prederie ocka minimalne za dvojnasobny cas ako silon, pretoze sa v ocku rozplesti - jej tlak sa nesustredi na jedno miesto a rozlozi sa na vacsiu plochu. To ze ocku nevadi samotna snura alebo silon viem. Kazdopadne odpoved na jeho otazku je jasna, ked tie ocka vydzia chytanie so silonom, vydrzia aj snuru.

              Teraz sme to rozluskli a mozme ho ist ukamenovat za prasenie jazyka.

                Nbambusový dědek - Profil | St 18.4.2012 12:17:00

                vokounek >> Aj ja. Ráno som nestihol. Možno navečer pôjdu.

                  Npřívlač-men - Profil | St 18.4.2012 12:14:57

                  čau chci se zeptat nějaké dobré a velké rybářství v praze.

                    Nbambusový dědek - Profil | St 18.4.2012 12:14:52

                    Bosanac >> Kdybych měl náladu, tak ti to najdu. Ale beru, že jsi cizinec a snažíš se. Kdežto zubáč17 se nesnaží. On si naopak myslí, že je originální.

                      Nbambusový dědek - Profil | St 18.4.2012 12:13:16

                      Zajda >> Zubáčovi sa také oslovenie zíde. Je to naprosto primerané. Vy asi mnohí nevnímate, čo slovenčine robí. On ju znásilňuje, on ju uráža, on uráža všetkých Slovákov. Nakoniec tým prznením češtiny aj Čechov.

                        NBosanac - Profil | St 18.4.2012 12:11:45

                        bambusový dědek >> Opravdu , nerikej . Zjistil jsi ze ho... smrdi .

                          Nvokounek - Profil | St 18.4.2012 12:11:39

                          bambusový dědek >> mne nepríde tvoja reakcia nijak cez čiaru podla mňa je celkom zábavná ale to ako zareagoval Zajda je urážlivé okrem toho sledujem ho už dlhšiu dobu a jeho príspevky sú z velkej čati len uštipačné urážky starého zatrpknutého blbečka. mám dojem že si tak žehlí niake mindráky a kompexy.

                          nech sa ti darí idem k vode..

                            NZajda - Profil | St 18.4.2012 12:10:22

                            Bosanac >> Jo, urazil ten zbytek, to beru. Ale někteří a nejen Slováci, tyhle "políčky" potřebují jako koza drbání. Ty jsi cizinec a spoustu i rádoby studentů strčíš se svým písemným projevem do kapsy. Čím to je?

                              Nbambusový dědek - Profil | St 18.4.2012 12:10:16

                              Bosanac >> Ty máš s češtinou taky občas vážné problémy.
                              Ale ne až takové.

                                NBosanac - Profil | St 18.4.2012 12:02:50

                                Zajda >> Ma pravdu ? Houby . Urazi . Co kdybych napsal ze ten Čehun je ..........

                                  Nbambusový dědek - Profil | St 18.4.2012 12:01:55

                                  vokounek >> No nevím nevím. Asi má spíš těch 17. Někdo mu musí říct, je co je moc, to je moc. Říkat tomu "milý přešlap" je zlehčování věci.
                                  Pokud mu to někdo neotříská o hlavu, bude si myslet, že je to gut a zůstane mu to. A za pár let se bude množit a bude jich víc.
                                  Ale kašlu na to, nejsem učitelem češtiny, ani slovenštiny.

                                    NZajda - Profil | St 18.4.2012 11:56:35

                                    Bosanac >> Vysvětli mi, co není k smíchu...Já jsem k tomu taky cosi napsal, akorát ne tak tvrdě. Ale jinak má BD pravdu, myslím s tou slovenštinou...

                                      Nbambusový dědek - Profil | St 18.4.2012 11:55:51

                                      P!F >> Přečti si debatu na "muškaření". Tam snad před 2 týdny rozebírali prodřená očka od muškařské šňůry po jedné vycházce.
                                      Vlasec, ani šňůra očka neprodřou.Čisté jistě ne.
                                      Ale kal obsahující jemný křemenný písek (prachová frakce), zachycený na šňůře, funguje perfektně.
                                      I diamantové lišty používané v průmyslu, nejsou z kusu diamantu. Jsou to malé částice syntetického diamantu fixované v relativně měkkém podkladě. A fungují perfektně. I keramiku a sklo brousí a řežou...
                                      A křemen, tedy oxid křemíku, co se běžně vyskytuje jako šutr, či písek, je po diamantu, korundu a topasu nejtvrdší. Také sklo je na této bázi.
                                      http://cs.wikipedia.org/wiki/Mohsova_stupnice_tvrdo​sti

                                        NBosanac - Profil | St 18.4.2012 11:54:21

                                        Zajda >> To neni k smichu .

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda