Přívlač a dravci

Nvokounek - Profil | St 18.4.2012 11:51:31

bambusový dědek >> on nebude mať viac ako 12 rokov a myslím že jeho pokus mal za ciel to aby ho bolo rozumieť a považujem to za snahu byť zdvorilý. nemyslím že chcel utajiť odkial je veď aj v karte má že je zo Skalice myslím že pri jeho veku je to docela milý prešlap..

p.s.: sposob ako zareagoval Zajda bol nechutný ale jemu vlastný..

    NZajda - Profil | St 18.4.2012 11:48:57

    bambusový dědek >> :-)))

      Nbambusový dědek - Profil | St 18.4.2012 11:39:56

      Chachacha, tak takovou zrůdu, či jak nazvat pokus čobola psát po česky, jsem dávno neviděl:

      "Prosim vás chcel by jsem tento rok viskoušet prívlač se šňúrou,ale mám starý prut a nejsou tam SIC očka a bojím se aby my šňúra neudelala zárez do oček.Jaké stim máte skusenosti?šňúra bude o prúmjery 0.14m.Moccc dekuji"

      Viskoušet, chachacha. Proč nenapíšeš "vyzkoušet"? Alebo "vyskúšať"?

      Je to otrasné, ako to kokotíš.

      Utíkej do školy vrátit vysvědčení.

      Nejsme tu žádnej jazykovědnej ústav, ale co je moc, to je veľa.

        NP!F - Profil | St 18.4.2012 0:55:01

        zubáč17 >> Prosim. Prosim na kolenach. Nerob tomu chudakovi slovencinovi viac zle nez je nutne, aspon sa vyjadruj normalne ked davas i a y podla horoskopu alebo neviem coho...


        PS: nie, tym ockam nic neurobis. V dnesnej dobe to znesie pomaly hocico, so snurou ocka znicis iba po velmi dlhom case, aj to maloktore.

          Nj.sladkay - Profil | St 18.4.2012 0:14:35

          zubáč17 >> ak je to keramika vobec by som sa toho nebal!

            Nvokounek - Profil | Út 17.4.2012 20:28:42

            zubáč17 >> ja myslím že ak sú očka z keramiky nemalo by sa im nič stať prípadne kým sa im niečo stane dávno kúpiš nový prút. ale je to moj názor no a riadim sa ním. mám takú jednu prívlačovku bez sic očiek a v pohode to tie očká zvládajú. uvidíme čo napíšu ostatný aj mňa zaujíma či by sa časom vydrali.

            p.s.: píš normálne tejto hatlanine máme problém rozumeť všetci :)

              Nvokounek - Profil | Út 17.4.2012 20:23:36

              afjee >> :) je to tak

                Nafjee - Profil | Út 17.4.2012 20:21:15

                vokounek >> Tě má v ignoraci?:o)

                  Nvokounek - Profil | Út 17.4.2012 20:15:18

                  Zajac: ty musíš mať nasraté v hlave blbečku

                    NPolčis - Profil | Út 17.4.2012 20:12:21

                    zubáč17 >> Místo šňůry pořiď první prut,co sem měl kdysi pruty se starým typem oček,tak v nich dělal zářez i vlasec.I když po dlouhé době.

                      Nzubáč17 - Profil | Út 17.4.2012 19:58:01

                      Prosím,poradte mi negdo.

                        NZajda - Profil | Út 17.4.2012 19:55:49

                        zubáč17 >> Radšej sa uč slovenčinu..

                          Nzubáč17 - Profil | Út 17.4.2012 19:50:50

                          Prosim vás chcel by jsem tento rok viskoušet prívlač se šňúrou,ale mám starý prut a nejsou tam SIC očka a bojím se aby my šňúra neudelala zárez do oček.Jaké stim máte skusenosti?šňúra bude o prúmjery 0.14m.Moccc dekuji.

                            Npřívlač-men - Profil | Út 17.4.2012 13:16:04

                            mockrát díky sjeduto a dám vědět jak jsem dopadl. ještě jednou díky

                              NZajda - Profil | Út 17.4.2012 12:23:46

                              koubic >> Tak tos mě uklidnil. Jenom, aby se sespletl..:-(

                                Nkoubic - Profil | Út 17.4.2012 12:22:45

                                Zajda >> to byl vlk a zajíc, není se čeho bát :)

                                  NPedro1 - Profil | Út 17.4.2012 12:20:01

                                  Zajda >> Aha:-))))))))))))))))))))

                                    NZajda - Profil | Út 17.4.2012 12:18:49

                                    Vlci žerou králíci, trubky..:-(

                                      NPedro1 - Profil | Út 17.4.2012 12:18:15

                                      Zajda >> No kouknul jsem.ale nic nevidím.Asi jsem dneska zabržděnej:-)
                                      Ale koukal jsem,že už se stihnul zeptat v kapřařině,kde to bere na Vltavě:-)

                                        Nkoubic - Profil | Út 17.4.2012 12:18:07

                                        Zajda >> nevidím tam nic, čeho by ses měl bát?

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda